Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mik azok a külső/bels...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mik azok a külső/belső tulajdonságok, amik komoly kapcsolatban megtartó erejűek számotokra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenki más, mégis kíváncsi lennék személyes véleményekre :)

Mik azok a dolgok, amiktől azt érzitek, hogy igen, Ő kell nektek és nem akartok félrelépni, lelépni, mert elég számotokra?


2016. nov. 2. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Értékeljen olyan amilyen vagyok, és ne bántson. Legyen kedves és aranyos. Lehessen hozzábújni, ölelgetni stb. Ennyi jutott hírtelen az eszembe.
2016. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Én félre nem lépnék akármilyen rossz kapcsolatba vagyok, eddigse tettem. Ami megtartó erejü az az érzelem, hogy legyen szerelem, érezzem rajta, hogy ő a megfelelő számomra, persze ez nagyon alapdolog, de magába foglal szinte mindent, nyilván jó ha max néhány fiu barátja van, a fiu barátaival tudja tartani a határt, nem lép félre, érdeklődik irántam, tesz a kapcsolatért, kedveskedik nekem, folyton velem szeretne lenni, megértő de nembaj ha egy kicsit enyhe verzióba túlzásba esik, hogy picit rámtelepszik, érezzem, hogy fontos vagyok neki, határozott legyen, de azért irányítható is.
2016. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Számomra a mostani párom tökéletes, és én így jellemezném:

- Nem féltékenykedik

- Őszinte

- Nagyon gyorsan kapcsol, és viccesen beszólogat, ezáltal színt visz az unalmasabb pillanatokba is

- Intelligens, sok mindenről lehet vele beszélgetni

- Sokat mosolyog

- Milliónyi viccet tud fejből, amivel megtud nevettetni

- Hűséges típus, ez nagyon látszik a jellemén

- Szerény, nem nagyzol, és nem kapzsi, és hihetetlenül nagy szíve van :)

2016. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Alapból nem lépnék félre még akkor se ha nincs minden rendben a kapcsolatban.


Külsőt szerintem felesleges írni, mert ha már összejöttél valakivel akkor feltételezhetően külsőre is vonzó.


Belső.. Nos erről nagyon sokat tudnék írni. Belsőre nekem nagyon fontos a bizalom és az, hogy teljesen meg tudjak nyílni a párom előtt. Fontos a kölcsönös őszinteség, és a törődés, és a szeretet is. Számos dolog van aminek igazából alapnak kellene lennie, hogy egy kapcsolat jól működjön.. de sajnos sokaknál nagyon nem alap. Személy szerint számomra még az is fontos, hogy lelkileg biztonságban érezhessem magam a párom mellett. Ebbe nálam beletartoznak a fentebb említett dolgok és az, hogy ő egy biztos pont az életemben.

2016. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak pár dologra figyeljen oda. Saját magára és rám. Ne hagyja el és ne hanyagolja el magát és ne változzon hárpiává. Öröm legyen mindig hozzá hazatérni valami üzleti útról (a.k.a. kocsmából :o) vicc vót).

Partner legyen a tartalmas beszélgetésekben. Legyen megbízható és támogató szerető társ (nyálasság kimaxolva).

2016. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznos dolgokat írtok :)
2016. nov. 2. 22:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves, hűséges, intelligens, és képes támogatni a párját a mindennapi munkahelyi, családi problèmàknàl
2016. nov. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok arról, ha ezek megvannak az illetőben, de az önbizalomhiámya miatt féltékenykedik?
2016. nov. 2. 23:03
 9/12 anonim ***** válasza:

A féltékenységnek vannak fokozatai. Amíg nem betegesen féltékeny, addig tudom kezelni.


Az önbizalom hiányon pedig lehet dolgoznia az embernek magának, de a párja is sokat tud ebben segíteni.

2016. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

#8..


Van sima féltékenység és van beteges is, ha betegesen az, az sajnos nagy baj lenne, mert ezzel kiölné az érzelmeket belőlem, mivel folyton csalódnék benne. (pl az ilyen folyamatos 0-24 órás ellenőrizgetés, facebook jelszó, meg ilyenek szerintem nagyon nem férnek bele..)


Attól, hogy két ember kapcsolatban van, még nem lesznek egy személy. Mindenkinek szüksége van privát szférára és ennek semmi köze ahhoz, hogy ki hűséges ki nem az. Mivel nem ettől függ. Féltékenykedhet, meg ellenőrizgetheti valaki a párját.. ha akarja a másik fél úgyis megcsalja, ha meg nem akarná akkor csak ezzel rombolja a kapcsolatot.

2016. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!