Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mik azok a női praktikák, amiket rendszeresen bevettek, ha el akartok csábítani egy férfit?

Figyelt kérdés

Általában a kiszemelt szokta venni az adást, vagy megijed?


Volt már olyan, hogy drasztikusabb módszerhez is folyamodtatok azért, hogy egy pasit meghódítsatok(pl. elhívtátok valahova, ti kértétek el a számát, stb.)?


Mit gondoltok, az ilyen praktikák alkalmazásával a női szerep csorbul valamelyest vagy épp ellenkezőleg, jó érzés ilyenkor nőnek lenni?



2017. márc. 16. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Sosem hódítok meg pasit, ők hódítanak meg engem. Ez így lenne természetes...ha valaki olyan tutyi-mutyi, hogy nem mer kezdeményezni nálam, akkor hiába tetszik, nem fog érdekelni, én biztos nem megyek oda hozzá :D Úgyis csak a magabiztos pasik jönnek be, nem szeretem az önbizalomhiányt.

20L

2017. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem szoktam praktikakat alkalmazni. Anno a baratommal csak latasbol ismertuk egymast, aztan rairtam FB-n valami hulye kerdessel, reszemrol ennyi volt a kezdemenyezes, ez meg nem praktika szerintem :D Utana o hivott el randira, beszelgettunk stb szoval semmi extra, bejottunk egymasnak meg tudtunk beszelgetni tehat nem sok szukseg volt semmifele praktikat alkalmazni.

Jobban szeretem siman csak magamat adni, ha ennyi nem eleg, en nem fogok erolkodni, hogy bejojjek a masiknak.

2017. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Én nem trükközök. A varázslatos személyidégemmel hódítok.
2017. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem kezdeményezek soha többet férfinál,ha akar valamit mondja ,ha nem akkor meg úgyis mindegy. Egy párszár már megszívtam.
2017. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!