Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen PUA-któl érdemes tanulni, anyagokat rendelni Magyarországon, és kik azok akik csak le akarnak húzni?

Figyelt kérdés

Ti nektek bejött valamilyen PUA oktatóanyag? Ha igen, melyik PUA-é és melyik anyaga? Volt esetleg olyan anyag amit megrendeltetek (tehát fizettetek érte, nem csak ingyenes hülyeség volt amit a neten olvastatok vagy láttatok) de mégis csalódtatok benne, és semmi gyakorlati haszna nem volt?

Pozitív illetve negatív tapasztalatok is érdekelnének.


2017. márc. 16. 13:12
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknek sincs haszna, fizess inkabb pszichologust aki konkretan tanulta a szakmat es nem csak ilyen onjelolt "oktato", a parkereses egy eleg szemelyre szabott dolog, nem fog neked is mukodni az, ami masnak esetleg igen.
2017. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Na most fontos dolog, hogy azoknak a tapasztalataira vagyok kíváncsi, akik tényleg fizettek is érte és ki is próbálták már. Lássuk be, ingyen semmit nem adnak a mai világban, amiket ingyen le tudsz tölteni a netről, nincs rajta jogvédés az eleve csak egy szar lehet. Tehát azoknak tényleg nincs semmi haszna.
2017. márc. 16. 13:17
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A PUA egy amerikai kapitalista találmány, mely kényelmesen kihasználja a szerencsétlen férfiakat akik nehézkesnek találják az ismerkedést. Ennek igen nagy a piaca.


Az alapötlet, hogy fejleszd magadat természeten nem hülyeség, de ezt hétköznapi nyelven tanulásnak nevezik.


A PUA alapvetően nem állít valótlan dolgokat, csak az igazságot színezik ki és próbálják kicsit tudományosan eladni, hogy jobb legyen a marketing. Az igazi gond ott van, hogy ezen egyesek pénzt tudnak keresni, tehát vannak annyira szerencsétlen, ostoba emberek akik pénzt adnak ezeknek az élősködőknek. Különböző "mélységű" PUA tanok vannak, ezek azonban nem is a nőknek szólnak igazán, hanem az ügyfél hülyítésére vannak kitalálva. Ha belegondolsz nekik nem érdekük, hogy becsajozz. Eleve konkurencia lennél nekik, másrészt minél előbb lenne sikered, annál kevesebbet kellene érte fizetni.


Ha akarsz egy tanácsot, tanulj meg inkább tanulni és megfigyelni. Ingyen van és hasznosabb mint gondolnád.

2017. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
20%

Nem.


Most komolyan, láttam a Mexnek az egyik videóját, ahol az volt a tanítványai sikerélménye, hogy megszólítottak nőket, és azok közül megadták az FB-t meg a tel. számot. LOL.


Én mikor elkezdtem a PUA-t, anélkül csináltam kb. 3-4 perc alatt számzárást, hogy fizettem volna valamelyik gurunak :D Ezért fizetni? Ezt magától is meg tudja tanulni az ember...


Azt javaslom, keress rá a Mystery Method-ra, töltsd le, és olvasgasd. Mellé belső játéknak David X-et és gyakorolj a világban.


Én egyébként egy olyan PUA körben vagyok bent, ami független a médiától, és nem kérünk pénzt az oktatásért, hanem segítjük egymást. Tehát ez egy haveri kör, szemben a médiában sztároltatott önmagukat PUA-nak nevező cégektől, ami csak ÜZLET.


Üdvözlettel,


egy Pick-up artist.

2017. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
88%
én is inkább a pszichológus javasolnám. Próbáltak megkörnyékezni ilyen PUA mester srácok anno, nevetségesen átlátszó és szánalmas volt a taktikázásuk.. Egy értelmesebb nő egyből átlát rajta és nem fog egy ilyennel kezdeni, az egészen biztos.
2017. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
24%

A magyar PUA-kat hagyd a fenébe.


Ha beszélsz középfokon angol nyelven, akkor angol/amerikai anyanyelvűeket nézegess.


Én 20 évesen szűz voltam, most 23 éves koromra 18 lánnyal szexeltem. Lehetne jobb? (Nem számra, hanem ÉLETRE? Igen.) De ez a mostani állapotom még mindig jobb, mintha egy nyámnyila kis lúzer szűz lennék.


Kezdetnek Roosh V-t ajánlom.

2017. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

#5


Na látod erről beszélek, akkor ezek szerint mégsem volt olyan nagy "PUA mester srác", mert szarul csinálta. Az ilyen önmagát PUA-nak nevező lehúzó kiscsávókat akarom elkerülni, és igazi minőségi ismerkedési/csajozási tanácsokat szeretnék tanulni. Megfizetem az árát, csak nem tudom, van-e egyáltalán ebben az országban minőségi oktató.

2017. márc. 16. 13:32
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy fizess ezekért a szarokért akár 1 Ft-ot is. Semmi haszna ezeknek. Valaki kitalálta, hogyan gombolhatja le a csajozni nem tudó, önbizalommal nem rendelkező lúzer embereket, és azóta oktatónak mondja magát, holott semmi különleges dolgot nem csinál. Vicc az egész. Inkább menj el pszichológushoz akinek ez a szakmája, vagy vegyél önfejlesztő könyveket.
2017. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
9%

@13:26


Szerintem nagyon el vagy tévedve. :D


1. Egy Pick up mesternek NINCS szüksége arra, hogy taktikázzon, mivel olyan kisugárzása van, hogy az őszinte beszédével is leveszi a nőt a lábáról.


2. Egy Pick up mester csak a legjobb nőkre hajt, pl. amolyan Megan Fox félékre. Ez PUA nyelven: HB10-es. Ha te nem esel bele ebbe a kategóriába, nem valószínű, hogy megszólítana.


Üdv,


egy Pick-up artist.

2017. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
90%

"igazi minőségi ismerkedési/csajozási tanácsokat szeretnék tanulni. Megfizetem az árát, csak nem tudom, van-e egyáltalán ebben az országban minőségi oktató."


Komolyan itt tartanak a mai emberek, hogy már ezért is képesek fizetni? Ennyire nem lehetsz elkeseredett. Elárulom, adhat tanácsot akármilyen minőségi profi oktató, akkor se fog megtanítani téged csajozni, mert ez nem valami érettségi tananyag, amit meg tudsz tanulni. Nem lehet úgy ismerkedni, hogy betanult szöveget mondasz, mert minden helyzet más. Ez az egész PUA dolog szánalmas. Menj társaságba, add magadat, gyűjts tapasztalatot, lépj ki a komfortzónádból. Ne költs el pénzt ilyen felesleges hülyeségekre.

2017. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!