Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen Társkereső oldalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen Társkereső oldalt ajánlotok? Mire figyeljek oda az adatlap készítésnél?

Figyelt kérdés
Szeptemberben elkezdtem az egyetemet egy magyar nagyvárosban, viszont nem találtam számomra megfelelő partnert a karomon. Ez után én balga gondoltam belevágok a netes társkeresésbe. Akkor nem volt még tapasztalatom az ilyen jellegű oldalakkal, azóta sajnos egyre több van. 21 éves férfi vagyok, így 19-25 éves korig kerestem hölgy partnert. Ezek közül sokszor a hölgy rész sem teljesült undorodom az ilyen csalóktól, csak egy képet küldjek neki amin ezt vagy azt csinálom és akkor elhiszi, hogy én vagyok a képeimen. Persze ők meg biztos ukrán meg amerikai fotómodellek, ezek az aberáltak szerencsére ritkák. Ott vannak persze a kortalan hölgyek is, akik nem 35 évesek csak kicsit értebben néznek ki a koruknál. Viszont a leglesújtóbb az mikor találkozol egy partnerrel és hát... "nem egészen stimmel" az online személyisége a valóssal. Egyik konkrét esetemben találkoztam a lánnyal egy borbárban. Köszöntünk hát nem egészen úgy nézett ki mint a képein volt rajtuk retus, rajta meg smink de rendesen viszont még ez sem zavart mivel a chaten egy felszabadult értelmiségi lánynak tűnt(oh én naiva). Hát a valóságban inni azt tudott viszont a szókincse eléggé keretezettnek tűnt már az első pohár előtt is. Nem tudom mennyire divat manapság a push up és fűző de rajta volt mind a kettő. Csak én vagyok ennyire szerencsétlen? Nektek is volt már hasonló kalandotok? Ha tudtok segíteni vagy van valami sztoritok akkor azt válaszban várom. Előre is köszönöm!

2017. márc. 17. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyiket sem ajánlom. Ha nagyon tárkseresőzni akarsz, akkor azt amit ingyenesen lehet úgy ahogy használni. SOHA NE FIZESS, mert arra alapszik az egész társkereső biznisz átverése.

Ha férfi vagy, nincs szükség adatlapra, mert nem olvassák el. Jó képekre van szükséged, azt "adatlapodat" meg kb chatre bemásolni annak akivel ismerkedsz.

2017. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tinder. sokan használják, az alap ingyen van... elő soha ne fizess a pluszra... igazából jobbra balra kell húzogatni a lányok képeit, és ha valakivel kölcsönösen jobbra húzzátok egymást, akkor párban vagytok, tudtok beszélgetni, elég egyszerűen működik, 12 óránként töltődnek újra a like-ok, legalább nem vesz el túl sok időt az életedből, azt a pár percet szerintem reggel este megéri rászánni, nekem már lett is onnan kapcsolatom, volt akivel csak egy szex volt, volt akivel randi fázisban megrekedt a dolog, de van akivel a mai napig járok, most már 5 hónapja... szóval van pozitív tapasztalatom.

jó képeket rakj fel magadról, a leírás kb mindegy, legyen rövid, vagy semmi... ha van valami kisállatod, akkor azzal is mindneképp dobj fel képet, a csajok bolondulnak az állatbarát pasikért...meg insta fiókra hivatkozz, ha látják, hogy van ott is fent pár képed, egyáltalán használod az instát, az kvázi bizonyíték arra hogy tényleg valós személy vagy, használod a közösségi felületeket, 20 év körüli lányoknál ezzel nyerő vagy...

2017. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én mondjuk 25 éves lányként megőrülök az instagramtól, nekem ez oylan szűrőfeltétel is :) de valószínűleg nem az a korosztály, és ez még a fiatalabbaknál menő.

Egyébként tindert ajánlom én is, az szimpi hogy lehet lazán is kezelni, meg lehet igazi társkereső feelingje is a dolognak, attól függ mire vágysz, én pl itt találtam meg a mostani páromat. Nem mondom jó pár emberből kellett kiválogatnom de megérte.

2017. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tinder. Én is ott találtam valakit. Csak ott is sokan csak szex kapcsolatot keresnek, de ezeket ki lehet szűrni, ha más nem megkérdezed tőle, hogy mit keres..:)
2017. márc. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen bőbeszédű adatlapot csinálsz az nem ok.

Rövid szöveg, pár jó kép.

2017. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hosszan fogok írni, előre bocs, de sok tippem van. Én baromi fontosnak tartom egy jó profil elkészítését. Erre sokan nem fordítanak elég időt, nem is tudom mit gondolnak, lehet azt, hogy majd személyesen úgy is megmutatják, csak a helyzet az, hogy az első és talán egyetlen esélyed a profilod, minden más csak azután fog jönni. Esetleg.


A szövegnél számomra nagyon fontos a helyesírás és a betűzés. Az üzenetben is, én sem és az emberek több mint fele (fiúk, lányok vegyesen) egyszerűen nem válaszolnak olyannak, akinek katasztrófa a nyelvtanja. Egyszerűen az arra utal, hogy a másikfél vagy buta, vagy igénytelen vagy mindkettő, de egyik sem egy jó ajánlólevél. Nem vagyok nyelvtannáci, de ha értelmezési zavarok vannak a központozási hiánya miatt, vagy tényleg olyan alapvető hibákat ejtesz, hogy pl. az ejtesznél azt írjád hogy elytesz vagy ilyet leírsz, hogy ijet és hűséges vagyÓk stb. az olyan kiábrándító. Volt egy barátom régen, személyesen ismertem meg, az volt a szerencséje, mert egy ideje együtt voltunk mire sms-eket kezdett írogatni, és hát sose szerettem ha írt, mert elég rossz volt a helyesírása és nem tudtam elvonatkoztatni tőle. Csak ugye a különbség az volt, hogy nem első benyomásként szembesültem ezzel.


Ne legyél negatív. Sokan azt hiszik, hogy ilyeneket összeírnak, hogy csak komoly kapcsolatra vágyok, szóval ha te nem, akkor ne is olvass tovább; belefáradtam abba, hogy átejtsenek; én nem vagyok ilyen vagy olyan; én nem vágyok erre vagy arra; én nem érem be stb. akkor az milyen jó. Nem az. Ettől az embernek rossz lesz a szája íze és arra enged következtetni, hogy valamiféle sérelmeket cipelsz magaddal, ami minden csak nem vonzó, és folyton csak panaszkodni meg zsémbelni fogsz, esetleg már látom előre, hogy ha valami nem úgy megy, ahogy neked tetszik, akkor majd letámadsz azzal, hogy tudtam, hogy te is ilyen-olyan vagy blablabla. Írj arról mit szeretsz csinálni, hogy azt lássam tulajdonképpen miért is fogunk mi jól szórakozni együtt, miért lesz érdemes veled megismerkedni akár akkor is, ha semmi sem lesz belőle. Másik ilyen tipikus negativitás, amikor valamit írsz magadról, de úgy, hogy közben másokat fikázol, akik nem értenek egyet veled vagy nem tartják azt a hobbidat érdekesnek vagy ilyesmi. Ezt hagyd ki. Csak írd le magadról amit akarsz, nem kell közben másokat fikázni, vagy előre védekezni, hogy márpedig ez igenis tök jó csak mindenki más hülye...


Kicsit ilyen az is, mikor hosszan sorolja az illető, hogy a "jelentkező" legyen ilyen, legyen olyan, tudja ezt, tudja azt. Engem ez sem érdekel. Engem az érdekel, hogy TE milyen vagy, mit szeretsz csinálni stb. stb. hogy felkelted-e az érdeklődésem, megmozgatod-e a fantáziámat. Na meg ennek a listázásnak már csak azért sincs értelme, mert mondom tök totál szubjektív az, hogy ki mit gondol magáról. Lehet, hogy ír rád valaki, hogy oh én tök olyan vagyok, mint, amit te felsoroltál, aztán majd szembesülsz vele, hogy azt csak ő hiszi, nem is érdekes, nem is jó a humora, nem is laza vagy mit tudom én.


Ha már itt vagyunk, magadról ne írj olyanokat, ami szubjektív és kőkemény uncsi bevett szólam. Kedves vagyok, odaadó, jó a humorom stb. Ez igaziból annyira mást jelent mindenkinek, hogy nem tudod így kijelenteni, ahogy mondtam már. Lehet valakinek bejön a humorod, de lehet én pont falra mászok majd tőle. Engedd, hogy kitaláljam, ne jelentsd így ezt ki. A másik az "odaadó vagyok hűséges" stb. Ja persze mindenki ezt mondja, hagyjuk. Tényleg, mondom arról írj, hogy miket szeretsz csinálni és miért lesz veled jó megismerkedni, legyen benne, amire emlékezni lehet és ne azt írd, amit beképzelsz a tulajdonságaidról, meg amit tudod, hogy az ideális pasiról hallani akarnak a nők.


A profilod ne 1-2 mondat legyen, de azért ne is írd le a komplett élettörténeted. Annak majd eljön az ideje.


Na meg ami megöli az embereket még, az a felhasználónév. Vannak, akik olyan közönséges, bántó, negatív vagy csak simán gagyi felhasználóneveket adnak, ami már taszító.


Mit tudom én, ki akar találkozni LoverBoy69-el, 666Sanyi666-al, BicepszJanival AztKapodAmitLátsz-szal AteNagyŐd-del és így tovább? Ez olyan, mint lányoknál pl. az, hogy CsilluhCiccaaa vagy HercegnőBébike... kicsit gondold át mi érdekel, mit szeretsz csinálni, mi a munkád, vagy ilyenek aztán hozz ki belőle valamit. Mit tudom én, most lehet baromságot mondok, de ha szeretsz olvasni meg túrázni, akkor PéterARengetegben kreatívabb, megjegyezhetőbb, mint a Peti9245.


Ha szereted a mókát stb. akkor ezt megmutathatod, de ne ess túlzásba. Jegyezd meg, nem ismeritek egymást. Lehet, hogy pár randi után bejönne neki ugyanaz, de anélkül hogy ismerne, látna a folyamatos poénözön, ahol egy komoly sor sincs, vagy túlerőltetett viccek vannak, az inkább riasztó.


Elterjedt tévhit, hogy csak a világsztár helyességű kidolgozott testű pasiknak van sikere a társkeresőn. Szerintem, meg sok lányismerősöm szerint a normál, átlagos pasik teljesen jók sőt, megközelíthetőbbnek, emberibbnek játszanak, mint a tökéletes menő arcok, csak sokszor olyan sok a hiányossag a profilokban, meg a képek minőségében, hogy talán ezért van az, hogy ha valakinek legalább a képein van valami, amin megakad az ember szeme, akkor az több üzenetet és végeredményben több randit húz be.


A legfontosabb az, hogy legyen több képed és különbözőek. Legyen olyan, amin látszik az arcod és olyan is, amin a testalkatod. Ne árulj zsákbamacskát. Szeretjük tudni milyen is az, akiről szó van.


Mutasd meg a képeken, amit szeretsz csinálni, látsszon, hogy aktív vagy, az egy vonzó dolog. Legyen ez akár az, hogy te részt veszel a tavaszi békamentsében, szalonnát sütsz a haverokkal, kirándulsz a hegyekben, sakk-körbe jársz, dinnyét faragsz vagy valami. Szinte bármi! Semmi sem rosszabb annál, ha csak szelfi(ke)t raksz fel, meg tükör előtt pózolósat. Ez azt mondja, hogy vagy narcissztikus vagy, vagy halálosan unalmas, vagy mindkettő. (Nekem ezért nem jönnek be a félmeztelen képek sem, mert minek? Ha csak nem a strandon készült a kép, mert te annyira imádod a strandokon az extrém csúszdákat, hogy ezt illusztrálni is akarod, akkor egyszerűen úgy érzem, hogy ez a "szeresd a testem cica, huh milyen dögös vagyok ugyeee" típus vagy, ami tök gáz...) szóval, ha csak szelfijeid vannak, meg tükrös képeid, akkor talán igazságtalan, de én rögtön arra gondolok, hogy nincsen egy barátod, ismerősöd se, aki csinálhatott volna rólad egy képet mikor valamit csinálsz is? Ne adj isten nem csinálsz semmit az otthonülésen esetleg gyúráson kívül, hogy csak ilyet tudsz feltenni? Vagy neked csak az fontos, hogy (szerinted) milyen jól nézel ki és ennyi? Egyik se valami vonzó.


Figyelj oda rá, hogy a képeken ne legyen mögötted kupleráj, igénytelenség, kosz. Senki nem akar olyannal ismerkedni, akinél már azt látod, hogy a kép erejéig se vette a fáradságot, hogy rendezett legyen a háttér. Vagy mindenkinek van ilyen képe, de ne válassza ki. Azt akarod, hogy arra gondoljak, hogy pfuj, ha felmennék hozzád, akkor nem mernék hozzányúlni semmihez, mert attól kéne félnem, hogy beleveszik a kiszórt szennyesbe a táskám?


Ha van valami hibád ne akard szánt szándékkal kihagyni. Mindenki látta a képet a bájos arcú lányról, aki szigorúan kivágta az arcát, majd mellette mutatták az eredeti képet, amin van vagy 2 mázsa. Ez a fiúkra is érvényes. Nem tökéletes a mosolyod, pocakod van, kopaszodsz? Úgy is ráfogok jönni személyes találkozásnál és nagyon gáz, ha emiatt úgy érzem majd, hogy direkt félrevezettél, pedig lehet amúgy nem is zavarna, meg a rejtegetéssel kizárod azokat a lányokat, akiknek ezek a dolgok még külön be is jönnek mert van ilyen! Mindenféle ízlések vannak, nekem pl. régen volt egy plátói szerelmem, akinek a mosolya szerintem iszonyú különleges volt azért, mert az első két foga valahogy nem volt tökéletes. Félre ne értsd az igénytelenség az nem elfogadott szóval azt ne várja senki, hogy a túlnövő orr és fülszőrével majd levadász nőket, mert "jó az".


Mindig gyanúsak azok a képek amik nagyon kivágottak. Vagy azért, mert arra gondolunk, hogy rejtegetsz valamit, vagy azért, mert arra gondolunk, hogy levágtad róla az exed, ami baromi gáz. (Lásd fent. hát semmit sem csinálsz, hogy nem tudtál más képet felrakni?) Ha lánnyal raksz fel képet, akkor tisztázd, hogy a tesód, unokatesód az, ne is adj esélyt annak, hogy azt higgyük az exed.


Ha van háziállatod, mutasd meg! Jó beszélgetési alap és sok lánynak, aki pl. kutyás, macskás ez is számít, mert olyan társat keres, akivel később ebből nem lesz baj. Felnőttek vagyunk, ha minden jól megy akkor összeköltözés lesz a dologból, ha szereted az állatokat, akkor te is tudod milyen fontos az, hogy másik is olyan legyen. De ne csak felrakj egy képet egy magányos állatról! Mutasd meg, ahogy sétáltatod, ahogy agilytizel vele, ahogy játszol a cicáddal vagy ilyesmi. Ne gondold, hogy ciki egy pasiál Sanyi a cuki patkány, ami a válladon ül míg ps-ezel vagy Cilike a cica. Nem az. Különben is ez te vagy, nyilván olyat keresel, aki nem fogja lerúgni Cilit az ágyadról míg nem figyelsz.


Ne tökéletesnek akarj látszani. Nem baj, ha pirosra égtél horgászás/túrázás stb. közben. A lényeg az, hogy a képeken látsszon, hogy egy olyan pasi vagy, aki képes egy normális emberi kapcsolatra, vannak elfoglaltságai, társasága, ismerősei, családja, akik jól érzik magukat vele.


Előnyös képeket rakj fel. Ha csupa borvirágos, direkt csücsörítós instagram királynők arckifejezését kifigurázós pózolós képeket raksz fel, az gáz, mert idegen ember előtt ezek a képek nagyon nem előnyösek, sőt ezek erőltetettek is lehetnek. Oké, ha pl. olyan képet raksz fel, amin épp hülye fejed van, miközben a hobbidat űzöd vagy ilyesmi, mert az kicsit másabb, mivel a személyiségedet mutat be, nem csak simán hülyén nézel ki. De azért így is legyen több előnyös kép, mint nem.


Magától értetődő, hogy ne legyen a kép túl kicsi, túl sötét stb. Látszanod kell rajta. Szintén ne csak nagy csoportképeket tegyél fel. Nagyon idegesítő mikor nézegetni kell, hogy mégis hol vagy, melyik vagy...


És legyen viszonylag aktuális a kép. Láttam már olyat, hogy végül is ő volt, csak épp 5-8-10 éve. Erre a fenti összes pont igaz. Mit rejtegetsz, miért nincs egy új kép stb.



Huh, hirtelen ennyi jut eszembe. De ez lányban is érvényes! Józan paraszti ésszel átgondolva ezek nem irreális elvásárok. A profilod élet-halál kérdés egy ilyen oldalon, mert vagy bezárják a lapod, vagy felkelti az érdeklődést. Törődj hát vele!

2017. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges, jó fotóid legyenek, a szöveget úgysem olvassák el.


De ismerkedj inkább élőben, biztosan vannak egyetemi bulik, rendezvények, tanfolyamok, programok stb. más karokra járó nőkkel is, egyetemen is szólíthatsz meg lányokat napközben. Egyetemista vagy, mindenhol nők vannak, használd ki. :)

2017. márc. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os nagyon jókat írt.

És nem igaz, hogy nem olvassák el a profilodat, néha ezek a társkeresők olyanok mint egy cukorkabolt, ha tök jó a kínálat, nyilván nem viszek haza mindent hanem szelektálok... és nekem pl. első szelektálási szempont, ha nincs kitöltve az adatlap. Nyilván nem tinderre gondolok, de ha olyan a felhasználófelület ami adja magát, és a másik arra sem veszi a fáradtságt hogy legalább valamit írjon (és itt az idézet, meg a "többit majd élőben" nem számít), akkor inkább foglalkozok a szimpatikus palivel, akinek nem csak képei vannak fenn.

Nyilván a tindernél mások az elvárások, ott talán kicsit taszító si ha valaki egy kilométert ír, hiszen az arra való, hogy csak kép alapján ítéljünk a másikról. Ott is fontosak a szempontok, amiket a 6os írt, gyakori hogy valakiről csak ilyen hülye fejű képek vannak fenn, amin grimaszol vagy egy rózsaszín balerinatütüben partizik valahol, őt talán annyira is lehet komolyan venni.

2017. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A 6os kb mindent leírt.
2017. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!