Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nos, új vagyok az internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, új vagyok az internetes társkeresés terén. Hölgyeim, ti milyen kezdő üzenetre vártok egy ilyen oldalon?

Figyelt kérdés
Magamról, 35 éves férfi vagyok. Válásom után 2 évvel vagyok.
2017. márc. 17. 18:47
1 2
 1/11 anonim válasza:

"Végh Béla profilja:

-35 éves

-egyedülálló

-2 éve elvállt

-van/nincs gyereke

-szereti a nőket

-ismerkedni szeretne

"

2017. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kapsz majd itt a sok nőgyűlölőtől, ne félj... :)

De megpróbálok segíteni, jó ideig társkeresőztem, láttam pár levelet.


Adatlapnál fontos a jó, előnyös kép, ez az alap. Plusz elegendő információ magadról az adatlapon. Ha ezek nincsenek meg, a hölgy valószínűleg továbbáll.


Nem ködösítek, hogy tényleg sok üzenetet kapnak a huszonéves nők, főleg a nagyon szépek. Én mondjuk ilyen heti 3-t anno, de biztos van aki napi 10-et :)

Szerintem Te is szűrd meg akiknek írsz, és így hátha nagyobb eséllyel kapsz választ.


Gondold el, milyen nőt szeretnél, mivel vagy kibékülve személyiségre, stb. Te milyen vagy, melyik tulajdonságod szeretnéd kidomborítani ismerkedéskor.


Az üzenet szerintem legyen úgy 2 bekezdésnyi. Kérlek ne mindig ugyanazt az üzenetet másold, az nagyon látszik és nem megragadó. Viszont tegyél félre egy órát magadnak, ülj le és írj magadról egy 3-4 mondatot.


Ne szikár tények felsorolása legyen, inkább domborítsd ki az "imidzsed" - amit előtte már eldöntöttél valószínűleg. Villants egy kis humort, a nőknek bejön :)


Pl

"Jómagam, bár jelenleg napi nyolc órában a számítógéphez vagyok kötve a számítástechnika útvesztőiben, de imádom a város friss arcát felfedezni, beülni új helyekre, ismeretlen utcákban barangolni. Bár egyedül se rossz móka, azért jól jönne hozzá egy társ :)"


Van is itt egy kikacsintás, ha látod. Persze majd jönnek nőtársaim és mondják hogy ez full gagyi, mert nem mindenkinek ugyanaz tetszik, kétségkívül. :)


Szóval a következő rész, kérdezz róla! Bármit az adatlapjáról! Ha nagyon nincs ötleted 1-2 sémakérdés is mehet pl. "Melyik az az ország ahova biztos elmennél ha nyernél százmillió forintot?", de tedd minél személyesebbé!


És az elején ennyi elég is lesz.


Amit kérlek ne tegyél:

- mint írtam ne tucatlevelet küldj (a bemutatkozó részed persze lehet ugyanaz)

- ne írj egy esszét arról hogy neked A TÖKÉLETES NŐ kell aki CSAK AZ IGAZIRA vár és aki OLY TISZTA ÉS NEMES....

nevetsz most, de sok ilyen van, félelmetes...

- Ne állíts be semmit negatívan. Igen, ez egy színház, az elején mindenki mindig a jobbik arcát mutatja. De ha őszintén vagyunk, egy férfi se jön össze szívesen nyavalygó, negatív nőkkel még ha szépek is. (és kérlek ne is tedd semmi szín alatt!)

- ne írj rá ismét a nőkre hogy "jaj biztos nem láttad a levelem..."


- ne vedd nagyon a szívedre. Azzal a tudattal menj bele, ez egy szerencsejáték, és elég kegyetlen. Ha nem kellesz az embereknek, ne haragudj rájuk, ne légy keserű és ne utáld magad. Mivel nem ismernek, igazából ez nem ellened irányul, és a vonzódást nem tudod irányítani.


Sok sikert!!!

2017. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rendes tőled az erőfeszítés amit tettél és leírtad mindezt!
2017. márc. 17. 19:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Nőként csak támogatni tudom, amit a 2. írt. Nagyon fontos tényleg, hogy kérdezz is valamit az üzenetedben, amivel beszélgetésr kezdeményezel. :)
2017. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudjuk be a társkereső oldal kezdő használóira jellemző kezdeti naivitásnak, hogy még hiszel abban, a üzeneted milyensége fogja majd meghatározni a sikeredet. Egy-két hét és majd te is belátod, hogy teljesen mindegy mit írsz, hacsak nem tartozol azon kevés szerencsés férfiak közé, akiknek pusztán a látványára ráizgulnak a nők.
2017. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki 1-2 het utan feladja, az meg is erdemli.
2017. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2-es jól összefoglalta!

Annyit tennék még hozzá, hogy a jó profilkép sokat számít. Például ne legyen rajtad sapka, legyél mosolygós, ne legyen rajtad napszemüveg, ne állj be ellenszenves pozícióba.

Rengeteg ilyen és ehhez hasonló profilképet látok, és taszít:


[link]


Első levélben ne kezdj bele olyanba, hogy "Gondoltam elküldöm Neked is a levelemet, hátha választ kapok, bár itt nem szokás válaszolni. Azért megpróbálom.", vagy az olyat, hogy "Azt tapasztalom, hogy nincs értelme írni, mert úgysem válaszol itt senki. Mindenki a legjóképűbb/ legmenőbb/legpénzesebb pasikat keresi", esetleg az "írok, de úgyis tudom, hogy mindhiába, mert tudom, hogy a profilkép a döntő, és úgysem válaszol senki" típusú dolgokba. ... És igen, tényleg van ilyen... És így meg sem nézem a képet, hanem törlöm. De rengeteg olyan sablonlevelet kapok, aminek az elejére oda is írják -ami még ennél is gázosabb- hogy "ez egy sablonlevél, mert tapasztalatom szerint úgysem a levél dönt", "a nők felszínesek", "úgyis törlöd majd, ezért nem látom értelmét annak, hogy írjak egy személyre szóló levelet". A legtöbb esetben, ilyenek után is tényleg törlöm a levelet, pedig még meg sem néztem a profilt.

Fontos, hogy tényleg nézd meg a kiszemelt profilját. Sokszor azért nem írok vissza, mert én macistól sportosig kategóriájú pasikat kedvelem, mégis ír nekem egy kórosan elhízott. Vagy például ír egy 45 éves, holott be van állítva, hogy 36-ig keresek. Most nyilván 1-2 év nem számít, de... Vagy.. Megkaptam már, hogy az illető találkozott velem, és mondta, hogy nem szereti a szeplős lányokat. A profilképemen viszont kifejezetten szeplős kép van kirakva, mert tudom, hogy nem mindenki szereti. Ha vette volna a fáradtságot és megnézte volna a képet is, és nem csak írogatja a sablonleveleket, megspórolt volna nekem is és magának is rengeteg időt meg nyűgöt. De tudok ismerettségi körből olyan esetet, mikor a férfi a randin csodálkozott rá arra, hogy megtudta, a nőnek gyerekei vannak, pedig ott volt a profilban. Szóval tényleg olvasd el!

Töltsd ki a profilod. Rengeteg kitöltetlen profilt látok palikról. Nagyon idegesítő, hogy látom az illető arcát, kiírja, hogy átlagos testalkatú, bejelöli, hogy hány centi, de azt nem, hogy hány kiló. És aztán megnézem a képet, és annyira kövér, hogy már az arcán lehet látni, hogy egy zsírbörtönben él. Jah, és ne tegyél ki olyan képet, ami 10 évvel korábban készült.

2017. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Es ami kimaradt ...

Mindig alaposan olvasd el a no adatlapjat mert sok esetben tampont az amit ott leir


En spec utalom a hol lax mit dolgozol stb... Kerdeseket

1 mert le van irva az adatlapomon 2 mert fantaziatlansagra val 3 nem erdeklem annyira h elolvassa az adatlapom


Nyugodtan beszelgess vele barmirol

Siman raersz talakozot kerni (a legtobben uatljak ha masnapra mar randit ker )

Meselj magadrol is de ugy h felkeltsd a kivancsisagat, ne csak kerdeseid legyenek

A kerdesekre oszinte valaszt adj

Bok megengedett de ne vidd tulzasba

Szexualis celzas az elejen nem tilos kizart !

Majd kesobb flortolj par level utan

Konkretan ne beszelj kerdezz ra intim kepet ne kuldj keretlen

Hirtelen ennyi

2017. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#2 ja, igen jó írás, csak ott hibádzik a dolog, hogyha nem tetszetős a férfi a kis 15x15px méretű képe alapján, akkor a levele olvasatlanul kerül a kukába!


Ezek után meg tök 8 hogy mit ír.


Ha meg nem ír rá ugyan azokra, akkor egy röpke 1-2 órás szortírozással kilőtte a társkereső nők 99,9%át.

2017. márc. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megvárod míg rád írnak a nők. Nálam mindig ez vált be .
2017. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!