Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan nők/férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők/férfiak, akik szuper külső adottságokkal vannak megáldva, mégsincs szerencséjük a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Hátha sikerül itt bebizonyítani, hogy nem fenékig tejfel az Adoniszok és a bombanők élete sem(hiába gondolják ezt sokan), sőt van, hogy nehezebb, mint egy átlagos emberé. Párkereséskor mint "csomag" kell eladnunk magunkat, és ennek a külső csak egy része.


Vannak itt jó külsejű hölgyek, férfiak, akik - bármilyen hihetetlen is -, de irigylik a náluk előnytelenebb külsejűeket, mert nekik összejött egy komoly kapcsolat és látszik rajtuk, hogy boldogok?


Biztos, hogy a szép, vonzó külső csak és kizárólag áldás lehet? Kinek mi a véleménye erről?



2017. márc. 17. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
7%

az hogy aki jó külsejű nő sosincs egyedül..ez eleve fail kérdés.


jó külsejű férfi max azért mert magasak al elvárásai..csak egy jó nő meg is kapja a magasabb elvárásainak megfelelő srácot.



amúgy ha van lóvé is a jó külsőhöz esélytelen hogy egyedül legyél.

2017. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelentkeznék, nem éppen csak áldás. Sokan nem tartanak emiatt megbízhatónak, ha egy megcsalásról szóló pletyka előkerül meg se várják amíg kinyitom a számat..
2017. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

A szépség sok szempontból nehezíti a társkeresést, főleg lányoknál. Sok normális srác azért nem kezdeményez náluk, mert más tulajdonságot is társítanak a szépséghez (anyagias, beképzelt, nagyigényű, mindig meg kell neki felelni stb.), akik pedig odamennek hozzájuk vagy rájuk írnak, sok esetben pont csak a szépsége miatt teszik. Azt hiszik, hogy meg lehet vásárolni a lányt néhány elutazgatós hétvégével, pedig lehet, hogy csak arra vágyna, hogy hozzábújjon valakihez, aki szereti és elfogadja őt. Arról nem is beszélve, hogy az állandó féltékenykedés is sokszor őket terheli, mivel sokan úgy gondolkodnak, hogy aki szép, az biztos kevésbé vesz komolyan egy kapcsolatot(?) és könnyebben csalja meg a társát. Megbízhatatlannak gondolják őket stb., egyszöval nem lehet könnyű a sok frusztrált kisfiú, és a sok öntelt terepjárós, magukat macsónak képzelő értéktelen férfi között találni egy normálisat.


Férfiként azért nem olyan nagy gond, ha jól néz ki az ember :D Persze vele is társíthatnak olyan tulajdonságokat, amik nem jellemzőek rá, és ez akadályozhatja az ismerkedést, de egyszerűbb a helyzet, mint egy szép lánynál.


22/F

2017. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem pozitív visszajelzések jöttek eddig nőktől, ilyenek: jóképű vagyok, szép a fejformám (ez sajnos egy nem jó külső adottság miatt látszik, mivel kopaszodom, ezért letolom géppel...), "tök jó pasi vagy". Ezen túli adatok, hogy kékeszöldes szemem van, 190 centis magasság mellé kb ~84 kg, amik nem hátrányos paraméterek a nők szemében. A privátabb dolgokra is jó visszajelzéseket kaptam, pl hogy jó a seggem, hosszú vagyok ahol kell de még nem bántóan hosszú, és mellé vastag(utána is mértem a dolgoknak nem hazudtak), és szép a formája, és nagy a kitartása :D


De nagyon nincs szerencsém, mert e mellől olyan dolgok hiányoznak mint: nem vetítek, nem játszom a nagymenőt, nem én vagyok a mindenben mindent megmondóember, nem vagyok nyomulós, nehezen nyílok meg, nincs menő karrierem (csak jó pénzt hozó lépéseim, és dolgaim, de ezeket nem nyilvánítom ki mert aranyásó nem kell), nem izgat a kukiméregetés, nem adok a látszatra(elég az az autó ami megbízható, megy ahol kell úgy ahol kell reális mindennapi körülmények közt, olcsó) ékszereim sincsenek, és a véleményem gyakran eltér a divatos elfogadottól.


Nem irigylem az előnytelenebb külsejűeket, de a külső férfiaknál annyira nem jelent sokat mint sokan sugallják. A látszat jelent sokat!


Ja és motorozni se látszatból motorozom, hanem azért mert élvezem, méghozzá egy olyan motorral ami külsőben ütött kopott (mert együtt egyszer majdnem az örök széles út és gumi fák birodalmába kerültünk, de túléltük). Főleg mert már hátrányt is jelentett egy sztereotípiák közé ragadt lánynál, aki szerint, és "mentora" szerint mivel jóképű vagyok, magas, motorozom, autózom ezért biztosan naponta cserélgetem a rám tapadó nőket...


(még mielőtt elkezdené valamelyik: az emberek nagyon túlnyomó többségének szimpatikus vagyok, az érdekesebb témákhoz hozzá tudok szólni (főleg a tudományokhoz), nem iszom, nem cigizem, nem drogozom, kedves vagyok általában, és megértő, vicces vagyok, ja és a tök átlagos lányok tetszenek, körülbelül a korosztályomon belül a nők 60%-a tetszik)


A (nem fizikai) látszat a fő lényeg párkereséskor nálunk férfiaknál! Az álarc! Ha el tudod játszani milyen nagymenő, sikeres, kemény férfi vagy, nyertél még akkor is ha alacsony vagy, nem éppen jóképű, és havonta csak nettó 100-at viszel haza, és valójában beszari, és nyámnyila vagy. Ha viszont ezekből több hiányzik, készülj a legrosszabbra.


Nem átok a vonzó külső férfiaknak, hanem előny, de nem sokat ér azok nélkül amit írtam. Nőknek viszont sokkal többet ér a külső, bizony álomszép nők is találhatnak rendes pasit, de azért NEKIK IS TENNIÜK KELL, mert különben csak a nyomulós kihaénnem arcok merik megközelíteni őket, akik 1000 más nőt is megközelítenek...

2017. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Viktor.K válasza:
Igen, 46os a lábam! 24f
2017. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akár ronda vagy, akár nem, mindig csak az elvárások állnak az utadba.


A "kevésbé előnyös külsejű" férfiaknál is; általában többet akarnak, mint amire lehetőségük van, bár elismerem, hogy ugyanolyan feltételek mellett nekik akkor is nehezebb párt találni, mint egy nőnek. És ez így van jól. A múltban még kevesebb férfi tudott szaporodni, mint most. Mára mindenki alanyi jogának érzi, hogy szaporodhasson ("legyen párja"), holott ez soha, sehol nem volt így az utolsó néhány évtizedig.


Személy szerint nekem az elvárásaim a probléma, és az, hogy olyan értékrendem van, ami a mai nőknek - illetve általában, mindenkinek - "túlságosan ódivatú". Ha a legminimálisabbra csökkentem az elvárásaim számát, akkor sincs senki - ez a két elvárás pedig annyi lenne, hogy legyen legalább átlagos külsejű, és legyen hasonló gondolkodású. Más nincs.


Mivel nem kezdenék olyan nővel, aki nem gondolkodik legalább hasonlóan hozzám, ezért inkább maradok egyedül, mint hogy feladjam az elképzeléseimet.


21/F

2017. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Mára mindenki alanyi jogának érzi, hogy szaporodhasson ("legyen párja"), holott ez soha, sehol nem volt így az utolsó néhány évtizedig."


De így volt, az utolsó néhány évtizedig, mert nem volt gyerektartás, nem volt annyi nőknek vállalható munka, így 1 férfi és 1 nő oda vissza egymásra volt utalva.

Sőt már az ősi időkben is, mert az alfahím nem tudja egyedül táplálni a törzs összes nőstényét, és megállapodásokra van szükség a nem alfákkal...

2017. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem mondanám hogy szuper kinézetű adonisz vagyok, de úgy gondolom a kinézetem nem akadály semmiben. A szépség egyébként is mindenkinél mást jelent.

Inkább az elvárásaimmal van baj : szerény, kedves, kicsit visszahúzódó, talpraesett, monogám, házias, perzerziók nélküli, talán picit régimódi tulajdonságokkal rendelkező nőt nem sikerült még megismernem.

Olyan meg nem jöhet a képbe akinél valami bibi van, sajnos elég sok van ilyen.

Valamint nekem annyira nem megy jól az ismerkedés mint a férfiak többségének. Nem vagyok nagy dumagép, és a nők többségének az imponálna. Jelenlegi életvitelem is gátol kicsit az ismerkedésben.

Mindenkinek úgy kell eladnia magát mint egy "csomag" ahogy te írtad, nem csak a jó külsejű embereknek.... Pont ezért nehéz megtalálni a megfelelőt, hogy minden passzoljon oda vissza.

Mert nem csak nekünk kell megfelelő pár, hanem alap esetben azt akarjuk, hogy neki is megfeleljünk mi, úgy ahogyan vagyunk, különben semmi értelme nem?

2017. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jóképű, magas, ápolt vagyok és fejlett kommunikációs képességem van, már csak a munkám miatt is muszáj ez. Még sincs szerencsém, mert hulye helyen élek, komolyan a környezet meghatározó. Költözzek el? Fizess és szerezz munkát hozzá! :D
2017. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"De így volt, az utolsó néhány évtizedig, mert nem volt gyerektartás, nem volt annyi nőknek vállalható munka, így 1 férfi és 1 nő oda vissza egymásra volt utalva. "


Nem igazán értem, hogy mit akarsz ezekkel a példákkal mondani. Pontosan tudjuk, hogy előfordultak társadalmak, ahol a férfiak ~30%-a szaporodott az összes nővel, és az sem ritka, hogy hasonló mennyiségű férfi szaporodott szintén, a nők egy igen nagy százalékával. Szintén gyakori volt a többnejűség háborúk után, sőt, olyan is előfordult, hogy a háborús hősöknek megengedték, hogy több legális felesége legyen (ezáltal többet szaporodjon, mint a kevésbé sikeres férfiak).


Az összes tudomány alátámasztja az állítást, hogy a gyenge/alkalmatlan gének (természetes körülmények között!) idővel eltűnnek.


Mára ez teljes mértékben megfordult,és elhitették az emberekkel, hogy joguk van ahhoz, hogy tovább örökítsék a génjeiket; elhiszik, hogy ALANYI JOGUK van ahhoz, hogy egyenesen jár nekik, és igazán hatalmas szerencsétlenség történik velük, ha nem tudnak szaporodni, holott évezredeken keresztül több millióan harcoltak, szenvedték és haltak meg ugyanezért, amit ők alapvető joguknak képzelnek.


Szerintem kiváló példája annak, hogy a modern média és a média által ábrázolt kultúra hogyan képes a valóságtól teljesen elszakítani az embert.


"Sőt már az ősi időkben is, mert az alfahím nem tudja egyedül táplálni a törzs összes nőstényét, és megállapodásokra van szükség a nem alfákkal..."


Nem egy alfa van. Történelmileg mindig egy uralkodó csoport volt (mint ahogy ma is, csak más értelemben, de ez már politika). Ráadásul általában nem is az alfa az, aki a konkrét munkát csinálja (pl. vadászik), hanem éppen a béta, hogy elnyerje az alfa engedélyét a szaporodásra.

2017. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!