Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sírnak itt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak itt a férfiak, hogy a nőknek csak a magas, helyes, izmos pasik kellenek? Én folyamatosan ellenpéldákat látok.

Figyelt kérdés

Szóval rengeteg alacsonyabb, pocakos pasit làtok kézenfogva sètálni mőkkel, ilyenkor mindig ez a kategória meg az itteni pasik jutnak az eszembe.

De a csúcs ma volt. Buszmegàllóban várok, làtok egy srácot, àtlagmagas viszont kabáton keresztül is látszott, hogy borzasztóan sovány és görnyedt is volt. Nem volt divatos ruhában, sima bő farmer, kabát és egy ronda sapka. Arcra kifejezetten nem volt helyes, lapos arc, kis szemek, szemüveg, hófehèr bőr és borosta csak az állán.

Aztán meglepődve làttam hogy van barátnője, aki egy szèp formás csaj volt, sokkal divatosabb ruhában, barna bőrdzseki, szűk farmer, sàl, széo haj és kicsit magasabb is volt mint a pasi.

Egyáltalán nem illettek össze, a csaj kategóriákkal jobb volt, de csókolóztak meg a csaj mondta is neki hogy szereti.

Most akkor hogy is van ez a dolog?



2017. márc. 17. 19:32
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
24%

-magasság nem számít

-izmosság nem számít (sőt negatív egy mértéken túl, a nők 90%-a undorodik a túlzottan kigyúrt férfiaktól)

-helyesség, hát az már számít és nem is nagyon tudok ellenpéldát, hogy csúnya pasinak jó nője lenne, sőt az is ritka hogy bármilyen nője is lenne egy olyan pasinak aki nem helyes...

2017. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
36%
Ezt nem láttad, álmodtad, ideje is volt már egyébként felébredni este fél nyolckor. :)
2017. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 Lazy Lover ***** válasza:
26%
hol vannak ezek a példák? én járom az országot de nem látok ilyet sehol se
2017. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
47%
Azért, mert csomó nő kerek-perec kimondja, hogy 180 alatt neki nem férfi a férfi. Társkeresőn nők adatlapjai tele vannak a "törpék kíméljenek" (így!) kitétellel, és néha még ennél is magasabb minimum magassághoz kötve. Nyilván van ellenpélda, de szerintem rémisztően sok, amúgy egyáltalán nem magas nőnek vannak nyíltan ilyen jellegű igényei.
2017. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Ez a fiú egyáltalân nem volt helyes. Tényleg nem, de még átlagosnak se mondanám. Ezen gondolkoztam utána hogy mi tetsszhet a lánynak benne.

De az utcán is gyakran làtok nem magas vagy pocakos vagy kopaszodó pasikat kézen fogva sètálni a barátnőikkel. Olyan mintha az internet és a valòság két külön világ lenne.

2017. márc. 17. 19:44
 6/57 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező sem látott semmi ilyesmit, csak azt akarja bizonygatni,hogy a nőknek nem csak a külső a fontos és kitalál ilyen "tündérmeséket". Azért nem volt rossz, elég megindító kis mese volt, én meg is könnyeztem :D
2017. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
74%

Hagyd kerdezo, ezek a pasik szemellenzovel jarnak es ok csak es kizarolag csucspasi-bombano / atlagos no / ronda no parokat latnak, semmi mast :D

En is szamtalan peldat latok, amikor semmi vonzo nincs szamokra egy sracban, de csinos baratnoje van. Az itteni pasik nagy resze ki se mozdul a lakasbol, kiveve ha epp dolgozni mennek.

2017. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 Lazy Lover ***** válasza:
20%
andersen már rég meghalt nem kell itt a mese délután
2017. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
19%
Ja, nem sokára menni kell dolgozni, legalább a munkahelyem létezik, de ilyen,hogy nem helyes férfit ti barátnővel láttok az délibáb. Éhgyomorra ne mászkáljatok a városban,mert ahogy látom le esik a vércukrotok és ilyesmiket képzelődtök.:)
2017. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
34%
Valahogy én már mindennel úgy vagyok, hogy majd akkor elhiszem, ha a saját bőrömön is tapasztalom.
2017. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!