Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sírnak itt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak itt a férfiak, hogy a nőknek csak a magas, helyes, izmos pasik kellenek? Én folyamatosan ellenpéldákat látok.

Figyelt kérdés

Szóval rengeteg alacsonyabb, pocakos pasit làtok kézenfogva sètálni mőkkel, ilyenkor mindig ez a kategória meg az itteni pasik jutnak az eszembe.

De a csúcs ma volt. Buszmegàllóban várok, làtok egy srácot, àtlagmagas viszont kabáton keresztül is látszott, hogy borzasztóan sovány és görnyedt is volt. Nem volt divatos ruhában, sima bő farmer, kabát és egy ronda sapka. Arcra kifejezetten nem volt helyes, lapos arc, kis szemek, szemüveg, hófehèr bőr és borosta csak az állán.

Aztán meglepődve làttam hogy van barátnője, aki egy szèp formás csaj volt, sokkal divatosabb ruhában, barna bőrdzseki, szűk farmer, sàl, széo haj és kicsit magasabb is volt mint a pasi.

Egyáltalán nem illettek össze, a csaj kategóriákkal jobb volt, de csókolóztak meg a csaj mondta is neki hogy szereti.

Most akkor hogy is van ez a dolog?



2017. márc. 17. 19:32
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
29%

"Szerintem a kerdesben szereplo egyen, lehet csak egy normalis gondolkodasu ferfi(ilyet mar nem mindenhol latni) aki kello szeretettel es tisztelettel rendelkezik a nok irant."


Az állandó pasi szó használatából biztosra következtetem, hogy nem férfi a kérdező. Ez az undorító médiában sulykolt szó mindig a nők szájából hangzik el.

Egyébiránt minden ember megkapja a szeretetet és tiszteletet, ha rászolgál. Nem alanyi jogon, mert ő nő. Tipikusan ettől a gondolkodásmódtól van egyre több olyan férfi, aki lázad a nők irányába tanúsított segg.nyalás ellen.

Mára gyakorlatilag minden a férfiak dolga lett, épphogy a gyereket nem egyedül nevelik és nem minden nap mosogatnak, mert a drága nő nem ér rá, mert el kell költeni a lóvét, amit apuci megkeresett. Az meg ugye rengeteg energia...


A kérdésre kitérve én meg jóformán egyetlen ellenpéldát nem látok. A kedvencem az olyan nők, akik hangoztatják, hogy nekik tényleg nem a külső és véletlenül se a pénz a fontos, mikor meg az exeiről mesél, kiderül, hogy volt köztük 110 kilós kigyúrt izomkolosszustól elkezdve a havi 800 ezres fizus, jóval idősebb fasziig minden. Kivéve persze előnytelenebb külsejű és/vagy nem gazdag férfi.


Ezzel részemről ki is van tárgyalva a téma, a világ legkeresettebb valutája a punci, és a nők könyörtelenül ki is használják, hogy státuszt, pénzt és javakat kapjanak érte. Mindeközben természetesen tolják ezeket a meséket megszégyenítő sztorikat a csodálatos kisugárzással megáldott ronda férfiakról, meg arról, hogy egy jobb frizura és két új ruha csodákra képes. Röhejes.

2017. márc. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
72%

Nos, minden kétkedőnek javaslok egy kis sétát a helyi bölcsihez, ovihoz. Ott meg lehet nézni a huszas-harmincas (tudom, vannak idősebbek is, de az ő gyerekeik már inkább iskolások) anyukákat és apukákat. Jelen esetben az apukákat. Tehát családja van. Nézzétek meg őket és keressetek már kiemelkedően jóképűeket közöttük....nagyítóval találtok majd egyet kettőt. A helyzet a következő: átlagos és csúnyácskább emberek milliói élnek boldog párkapcsolatban, családjuk van. Még az "apuka test" is egy olyan férfire utal akinek már gyereke van egy nővel. Igen, az anyukák többsége sem modell alkat, hiszen a való világban az egyszerű, átlagos emberek megtalálják egymást és képesek normális kapcsolatokat létesíteni.


Aki meg itt sír, az nem érti meg, hogy az ő készülékében van a hiba. Igen, van az a csúnyaság ami már senkinek sem kell, bocs. Ezen a területen nők és férfiak egyaránt megszívják. Ugyanis nem csak csúnya férfiak léteznek hanem csúnya nők is, de őket már észre sem veszitek, mintha nem is léteznének. Pedig léteznek, csak nem itt sírnak többnyire. Teljesen mindegy, mit hordtok itt össze, vagy hová pontozgattok. Az való életnek hála Istennek köze sincs az itteni mikroklímához. De aki ilyen megkeseredett ostoba és gyűlöli a nőket az sosem fog párt találni, ha mégis, akkor elijeszti majd azt a szerencsétlen lányt is, és akárkit talál utána a lány, akkor is "biztos a pénzért, magasságért stb" lépett le, véletlenül sem azért mert a párja emberileg egy kis görcs volt.

2017. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
35%
Továbbra is tartom a véleményemet, hogy ha nálam csúnyább férfiak állitólag találhatnak maguknak nőt, akkor nekem is sikerülnie kellene... Csak hogy én sehol nem találok nőt, még a "szintemen" sem, a pénztárosnők ugyanúgy kinéznek engem, mint a jobb helyzetben lévő nők. Pedig itt sokan szokták tanácsolni, hogy a szintemen keressek lányt, hát én ott sem találok, pedig tiz évvel ezelőtt is ott kerestem, meg most is.
2017. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
31%
Na igen, ovi kozeleben lakom, egy rakas full atlagos pasi setalgat az atlagos (nem ronda) baratnojevel / felesegevel es a par eves kisgyerekukkel... Jokepu izmos pasikat nem nagyon szoktam latni, nyilvan ok kesobb akarjak lekotni magukat es meg nem az ovi meg a kisgyerekek az eletuk :D
2017. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
69%

44%, az hogy te egyedül maradsz, nem azt jelenti, hogy te vagy az alsó határ és csak a nálad szebb pasik kapnak párt. Érdekes, hogy míg a férfiakat külső alapján osztályzod, kategorizálod, a női kategóriát abban állapítod meg hogy pénztárosnő meg jobb helyzetben levő nő...akkor te most eltartót keresel vagy nőt?:-) Pénztárosnő is lehet fullos és doktornő is csúnyácska, milyen kategorizálás már ez?

Tudod én most elvált vagyok kisgyerekkel. Nem találok szuper, megértő társat aki szeretne és elfogadna így és ne csak "arra" kellenék neki. De ettől még készséggel elhiszem, hogy vannak ilyen pasik és szerencsés anyukák, némelyek szebbek, csinosabbak nálam, némelyek meg nem. Ez a fajta gondolkodás, hogy "ha nekem nem jön össze, ilyen nem létezik" tipikusan beszűkült, buta és egocentrikus. Na, ez lehet veled a baj, nem a külsőd.

2017. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
73%
Nem beszelve arrol, hogy a fiatal penztaroslanyok kb 60%-a suli mellett dolgozik es kb diakmunka neki csak a bolt, szoval kisse megalazo szamukra, ha egy olyan pasi aki nem vitte semmire, egy szinten gondolja magukat :D Par ev mulva mar ok is maximum vasarolni jarnak boltba, nem dolgozni.
2017. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
43%
#42, igen valóban érdemes megnézni azokat a férfiakat, akik az óvodába járnak, mivel őket bírják a nők befogni az eltartó szerepre. Azok a férfiak, akikkel fiatal korukban dugtak a nők és valójában kell nekik, már rég nem foglalkoznak velük.
2017. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 Lazy Lover ***** válasza:
25%
ezek az anyukák tuti felfúratták magukat a helyes magas izmos pasival aztán gyerekesként talál egy palimadarat ennyi nem 1 ilyen kapcsolatról tudok nagy logika
2017. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
56%
47%, Te inkább ne szaporodj, és ezzel mindenkinek szívességet teszel.
2017. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
60%
Termeszetes szellekcio utolso. Egy ilyen ugyse fog tudni utodot nemzeni. :)
2017. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!