Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Tudtam már a megismerkedésünkkor, hogy a szüleivel él, de nincsenek előítéleteim, 24 évesen még én is itthon élek, illetve félig Pesten mert van egy kolis szobám, de ott nem szeretek lenni, így inkább itthon vagyok. Na most van ez a srác, 27 éves, egy ideje már úgymond randizgatunk, viszont szemet szúrt, hogy rettenetesen függ az anyjától illetve az apjától is. Még nem vagyunk hivatalosan együtt, viszont nem vagyok benne biztos, hogy akarom ezt az egészet folytatni, mert:

- a srác már egyszer kijelentette, hogy szeretné, ha majd ha a kapcsolatunk komolyabbra fordul, akkor oda költöznék a szüleihez vagyishát hozzá, de a szülei házába vidékre

- az albérlet nála nem jöhet szóba, nem akar a szüleitől elköltözni még később sem

- eleinte aranyosnak találtam, hogy ennyire szereti a szüleit, én is nagyon szoros kapcsolatot ápolok az enyémekkel, de hogy soha ne akarjon elköltözni...meg hogy ennyire függ tőlük és ezen nem is akar változtatni...

- nem dolgozik és a közel jövőben nem is szándékozik, bár mindenképp el akar végezni még egy egyetemet, amit majd az apja fizet

- az apja pénze többször szóba került, mintha ezzel akarna nekem felvágni, hogy az apja pénzes, de basszus...nem érdekel, hogy az apjának mennyi pénze van és emiatt az egész miatt tanácstalan vagyok.


Nem tudom kezdem úgy érezni, hogy nem is akarom én ezt a kapcsolatot igazán. Azért kezdett el érdekelni a srác, mert nagyon sok a közös bennünk pl filmek, sorozatok és zene terén is, ő is imádja a Game of thronest és én is, így hamar volt közös témánk, sokat beszélgettünk, jól kijöttünk és hát külsőre is nagyon bejövős, de az utóbbi hetekben egyre inkább megy el tőle a kedvem, rengeteg olyan dolga van, amivel tudom, hogy én nem tudnék megbékélni. A szüleihez pedig nem akarok odaköltözni, főleg mert még nem tartunk ott, de h ott is tartanánk, akkor sem akarnék, főleg hogy a tanulmányaim Pesthez kötnek.

Szerintetek mit csináljak? Adjak esélyt ennek a kapcsolatnak vagy inkább hagyjam és erősítsem a szinglik táborát? Egyébként már mondtam neki, hogy nekem ez az odaköltözős dolog ez nem jön be annyira, illetve már azt is megemlítettem, hogy nem vagyok az a fajta nő, akit lenyűgöz, hogy a pasija apjának mennyi pénze van, nem vagyok anyagias, de nem igazán reagált erre. Ahogy az anyukájáról mesél az úgy még szimpi, de az apja egy anyagias kivagyok-mivagyok típusú embernek néz ki, én ilyennel nem akarok egy házban élni.

Most vagyok azon a ponton, mikor még eldönthetem kiszállok vagy benne maradok ebben a kapcsolatban. Őszintén kimondom, egy anya-apa édes kicsi elkényeztetett fiacskájának látom már őt. Totál el van kényeztetve, de az ízlésünk meg egy az egyben ugyanaz, ami miatt komolyan azt hittem megtaláltam az igazit, viszont már egyáltalán nem érzem úgy. Szerintetek okos lenne hagynom hogy egy ilyen pasi kicsússzon a kezeim közül? Vagy inkább hagyjam? Egyszerűen nem tudom mit tegyek. Szerelmes még úgy istenigazából nem vagyok, szóval nem törnék össze, de már érzem hogy kezdett alakulni a dolog.



2017. márc. 17. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Huhh, mégsem vagyok olyan szar 24 évesen, jó munkahellyel, szülőkkel lakva.


Beszéljétek meg többször, jobbat nem tudok.

2017. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, sokan szeretik még rajta kívül a Trónok harcát. :) Egyébként nem az a fontos, hogy mennyi közös van bennetek hobbik, zenék, filmet és hasonló dolgok terén, hanem hogy a jövőképetek mennyire egyezik. Márpedig az semennyire sem...és ha már az elején aggályaid vannak vele kapcsolatban, akkor ez csak rosszabb lesz.
2017. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még együtt sem vagytok, de már számtalan dolog zavar. Ez csak rosszabb lesz, szóval hagyd.
2017. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó ez a Trónok Harca dolog ez csak közelebb hozott minket, illetve könnyebb és gördülékenyebb lett a kommunikáció, de most nyilván nem csak olyannal állok össze, aki szereti xDD ezt csak azért emeltem ki, mert ez is imponált, de nyilván nem ez alapján választok párt magamnak :D


Viszont ja...túl sok az aggály...egyszerre vonz és taszít...

2017. márc. 17. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Most tőlünk várod a megerősítést? :O

Szerintem az a legkorrektebb, ha megmondod neki, hogy neked ez ebben a formában nem tetszik, és ha nem találtok a mindkettőtök számára vállalható megoldást, akkor te ezt nem szeretnéd folytatni. Ebbe nehéz belekötni.

2017. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egyszer párkapcsolatban gondolkodsz, nem flörtön, akkor hosszú távú érvekre alapozz, ezt javaslom. Ilyenkor az érzelmek csak másodlagosak kellenének, hogy legyenek, a döntésre nézve.


Aszerint meg nem neked való, mivel a srác köti az ebet a karóhoz, és a leírásod szerint infantilis is... és mindez 27 évesen, a fiú részéről.... Szándékosan nem férfit írtam.


És nem amiatt, hogy nincs munkája, mivel nagy a munkanélküliség, főleg vidéken.


Hanem mert a szülők kicsi fia, meg az apja vagyonára vág fel, arra büszke, de nem is tervez önállóan lépni... Egyszerűen éretlen fiú, aki nem is hajlandó változik, ki tudja meddig... Ezért nem való hozzád.

2017. márc. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és gondolj bele, egy 27 és FIÚ mit kezdene egy babával, ha majd gyereket akartok...? Na ja, kevésbé rossz esetben várja, hogy de jó lesz babusgatni, de aztán amikor ott a baba, akkor balfék lesz, és kivonja magát a gyermeknevelésből és gondozásból... Ezt is mérlegeld...
2017. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!