Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet egy félénk pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy félénk pasival kezdeni, ha oda vagyok érte?

Figyelt kérdés
Látom, hogy egy ideje tetszem neki,próbálom én is mutatni felé a szimpátiámat, de nagyon nehéz vele.

2017. febr. 16. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak jófej és félreérted. Ne üldözd.
2017. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy tetszel neki?
2017. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Magadhoz ragadod a kezdeményezés fonalát, beszélgetsz vele stb., ha tényleg tetszel neki, akkor egy idő után fel fog bátorodni ő is.

Nem értem, hogy a nők miért várják el, hogy a férfi lépjen valamit.

2017. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azt hiszi, szórakozol vele. A félénkek úgy vannak sajnos kódolva, hogy abszolút nem hiszik el, hogy ők kellhetnek bárkinek is, sőt, sokan közülük már lelkileg be is rendezkedtek a "forever alone" életvitelre. Azt látják folyton, hogy a párkapcsolat meg a szerelem csak a kivagyi, menő csávók kiváltsága, ők meg értéktelennek érzik magukat.

Van egyébként az a félénk férfi-típus, aki csak az elején ilyen, aztán megnyílik és kiderül, hogy nagyon értékes és férfias(!), de ehhez kell egy vadász-típusú nő. Próbáld meg levadászni, vedd a kezedbe az irányítást, lehet, hogy egy izgalmas kis csiki-csuki játék áll előttetek, de biztos élvezni fogjátok.

2017. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Van egyébként az a félénk férfi-típus, aki csak az elején ilyen, aztán megnyílik és kiderül, hogy nagyon értékes és férfias"


Na ez szóról szóra én vagyok.

2017. febr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: Az is igaz rám, hogy úgy gondolom, hogy senkinek sem kellek, így nem kezdeményezek.


Kérdező: Kezdeményezz te, én örülnék neki.

2017. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A félénk pasik ezt a tulajdonságukat biztos negatívumként élik meg, pedig női szemszögből ez bizony lehet izgató, titokzatos és akár még "kúlságot" sugárzó is. Mert egy rámenős, tapintatlan fickókból álló csoportból pont az ilyen fog kitűnni. A Kérdező hölgynek annyit, hogy arra gondoljon, hogy egy félénk pasi biztos baromi nehezen jut nőhöz, de ha összejön neki, ahhoz biztos 100%-ig hűséges lesz és megbízható, afféle igazi társ-típus. Az ilyenért pedig még nőként is megéri küzdeni, nem?
2017. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Kérdező hölgynek annyit, hogy arra gondoljon, hogy egy félénk pasi biztos baromi nehezen jut nőhöz, de ha összejön neki, ahhoz biztos 100%-ig hűséges lesz és megbízható, afféle igazi társ-típus."


Ez melyik női lapban olvastad? ;)


30F

2017. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kezdj vele beszélgetni.
2017. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha játékosan megverekednétek? Amikor padlóra küldöd, akkor megpuszilod, amitől érezni fogja, hogy bírod.
2017. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!