Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni hisztis pasival?

Figyelt kérdés

26 éves. Ma elmentünk vásárolni, mert nagy akciók vannak, én megvettem magamnak amit akartam, aztán vele is elmentünk nadrágot és pulcsit nézni. Bementünk az üzletbe, ő persze megtalálta a legcsövesebb nadrágot, úgy nézett ki mint a kommandósoknak ez a terepmintás nadrágja, az anyaga tiszta xar műanyag, mondtam neki hogy szerintem inkább normális nadrágot keressen. Erre "csakazértis" elment felpróbálni. Nem ment fel rá, hozzak már neki nagyobb méretet, ezt meg hajtsam szépen össze és tegyem a helyére. Megmondtam, hogy ehhez nem asszisztálok. Erre behisztizett, ott hagyott csapot-papot, kérdeztem hogy nem gondolta-e meg magát és nézünk még szét, de hozzám se szólt, beültünk a kocsiba és irány haza. Otthon meg azért hisztizett hogy nem igaz, hogy én mindig tudok venni magamnak ruhát, neki meg már csak a szakadt ruhái vannak, nem tud mit felvenni.


Én mindig meghallgatom az ő véleményét, hisz elsősorban neki akarok tetszeni, nem veszem meg azt amire azt mondja hogy xar. Nem értem, hogy ő miért csinálja ezt...


2015. okt. 10. 20:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mindenkinek joga van a saját ízléséhez.
2015. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem te hisztiztél be előbb amikor azt mondtad,hogy ehhez nem asszisztálsz?Ebből lett a bonyodalom.
2015. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem az ízlésen van a hangsúly. Hanem azon, hogy én mondtam neki, a legjobb szándékkal, hogy szerintem ne vegye meg mert rosszul is néz ki és az anyaga is xar. Ő meg "oké akkor csak azért is megnézem". Én mindig meghallgatom a véleményét és 90%-ban megfogadom, nem értem ő miért viselkedik így....
2015. okt. 10. 20:40
 4/25 anonim ***** válasza:

Ha neki meg van engedve, hogy kritizáljon téged, akkor tényleg nem túl jogos ez a hiszti...

A hisztizéssel sokat nem lehet kezdeni, max megelőzni, szóval talán próbáld meg szebben megfogalmazni a véleményedet, és beszélgess el erről a pároddal is...

2015. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nagyon megerőltető lett volna vinni neki egy másikat? A te pénzedet költi?


Amúgy nekem is van nőként, ami kihívást okoz vásárláskor, cipő tipikusan, mivel kicsi a lábam, és egy idő után nekem is elmegy a kedvem az egésztől, ha már a sokadik üzletben sem találok megfelelőt. Nadrágokból szintén nincs mindig egyszerű dolgom, az elmúlt években nagy bajban voltam, mert tele voltak az üzletek csőgatyákkal, amik rám szűkek (nem vagyok túlsúlyos, csak nem vagyok pálcikalábú), szóval örülök, hogy visszatért a trapéz divat. Most bespájzoltam, mert a régiek már rég megértek a cserére, de nem volt más.

2015. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Te se neki öltözködj. Ha neki tetszik, hadd vegye meg.
2015. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Oké, de ezért tényleg ekkora hisztit kellett csapni, hogy azonnal hazament(ünk) és nem szólt hozzám? Otthon meg még belém áll azért mert én tudtam vásárolni, ő meg nem?
2015. okt. 10. 21:20
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ő a próbafülkében állt gatya nélkül és a barátnőjét kérte meg,hogy hozzon egy nagyobbat.Ez szerintem teljesen normális gondolat volt tőle.

Az már egy másik történet,hogy te azért nem vittél mert nem tetszett neked a szóban forgó gatya.

Ebben a helyzetben én is megkérem a partneremet,hogy segítsen.Egyszerűbb mint felöltözni és kimenni egy másikért aztán újra levetkőzni.

2015. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Te kezdted, ő csak folytatta. :-)
2015. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

hát de most ha kommandózni akar!? nem értem a nőket!

:D

2015. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!