Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, van köztetek olyan, aki nyíltan vállalja, hogy a rosszfiúkra bukik?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy a nők imádják a "bad boyokat", a lazaságuk, a határtalan önbizalmuk, a titokzatosságuk, az elérhetetlenségük, a vadságuk miatt. Viszont nyíltan ritkán merik ezt a nők kimondani, felvállalni, inkább csak TUDAT ALATT működik ez náluk.


Van olyan, akinek eddig csak ilyen párjai voltak, esetleg most is ilyen van, és ez mindig is így marad, mert egyszerűen ők vonzzák? A rocker, a motoros vagány, a nagymenő, ecsetfejű bulikirály, az öntelt macsó, a kopasz, tetovált állat, stb... Hölgyek, elő a farbával:)



2017. márc. 18. 08:32
1 2 3
 1/25 A legrosszabb ***** válasza:
35%
Szerinted? Még névtelenül, arc nélkül sem merik bevallani.
2017. márc. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Tegnap írtam egy ilyen kommentet, és teljesen le lettem hurrogva, pedig akár tetszik egyeseknek akár nem, nekem akkor is az ilyen pasik jönnek be, mivel én is független, kalandvágyó típus vagyok, nem otthonülős kapcsolatfüggő. Viszont ez valószínűleg inkább életkori sajátosság, ha később már családra és biztonságra fogok vágyni, akkor csakis rendes pasi jöhet majd szóba, mivel az ilyen bad boyok max szexpartnernek jók, kapcsolatra semmiképp(csalnának összevissza).
2017. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
Bevallom nekem a kopasz, tetovált "állat" jön be. Nem tehetek róla de annyira szexik a kopasz férfiak. De ez egyéni vélemény.
2017. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
*szerintem nagyon
2017. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#3 Fontos egy kopasz pasinál, hogy egyben tetovált állat is legyen, vagy simán csak a kopaszsága vonzó? Mert pl. Borsi Gergő vagy Dobrádi Ákos inkább a "kedves kopaszok" táborát erősíti - ők nem is tetszenek?
2017. márc. 18. 09:12
 6/25 anonim ***** válasza:
16%
2017. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%

5#

Nem feltétel, hogy tetoválása legyen. De az se baj ha van.

Dobrády Ákos is szexi.Szerintem.

A kopaszság nem jelenti azt, hogy az illető egy vadállat azonban mégis van valami "rosszfiús" benne. 2in1. :D

3# voltam

2017. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

# 7: A motorozás vadsága, lendülete és a kemoterápia lágysága, szelídsége kötnek házasságot a kopasz burák tetején.


:-)

2017. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8# Annyi baj legyen. ;)
2017. márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%
Nálam a "rosszfiú" a pillangókéses börtöntöltelékeket jelenti, akik nemi erőszakért ülnek. Akik különböző stílusokban kiemelkednek még nem feltétlen rosszak, például volt egy rocker pasim, acélbetétesben csapatta minden nap, később kopaszra nyírta a haját, na onnantól skinheadnek nézték és senki se értette, hogy egy csendes és szép, nőies lány hogy a halálba került össze vele. Azt viszont már kevesebben tudták róla, hogy érzékeny, egyedül neveli az öccsét és hihetetlenül intelligens, érdekeli a művészet, irodalom rengeteg területe. Később amiatt mentünk szét mert már nem bírtam másoktól a kritikát. Utólag bánom is. De a felsoroltakból is kétféle van. Aki ilyennek akar tűnni és aki ilyen. Lehet, hogy valaki mutatja az önbizalmát és határozottságát, aztán kiderül teljesen más. Meg arról se feledkezzünk meg, hogy a klisés romantikus történetekben a nők "megjavítják" az ilyen pasikat. Bár azt sose értettem miért kell máson javítani. Szóval nekem is tetszenek, de önmagában ez sosem elég.
2017. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!