Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora esélyen van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esélyen van olyan korombeli pasit találni, aki benne lenne bdsm kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Persze úgy, hogy tetszünk egymásnak, és nem is rögtön feltétlen.. Szóval nem szexre összejárogatás, hanem rendes párkapcsolat, ahol nem kizárólag az ágyra korlátozódik a dom és sub szerep (alárendelt lennèk) de valamilyen szinten mint emberek, egyenlőek lennènk.


Szerintetek a férfiak mekkora része kapható erre? Tudom, egyszerűbb lenne, ha csak szexben szeretnèm ezt kiélni.


22/n



2017. márc. 18. 18:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ááááh :D

ELEGEM VAN, HOGY VALAKI ILYEN HOSSZÚ, ÉRTELMES KOMMENTET ÌR FELESLEGESEN, PEDIG EL SEM OLVASSA A KÉRDÉST. Vagy nem tud értelmezni. 8as, ne idegesíts kérlek :D Épp elég frusztrált vagyok így is.


Na. Leírom mégegyszer. Pont az a vágyam, hogy ne csak az ágyban, hanem a való életben is meglegyen a sub-dom viszony. A valamilyen kis szinten egyenlőség tudom, kicsit paradox, azt értem alatta, hogy azért vannak olyan döntések, amikbe nekem is van beleszólásom (nagyobb dolgokra gondolok, pl lakásvásárlás) szóval megvannak a hatalmi viszonyok, de nem 100 és 0. Lehet ez már valakinek a szerepjáték szint, nem tudom.

2017. márc. 18. 20:31
 12/18 anonim ***** válasza:
48%

Nem kérdeztem a véleményed!Mit foglalkozol te más kommentelővel mikor én itt vagyok?Nem tudsz te viselkedni,meg kell kicsit fegyelmezni úgy látom,elkél pár tenyeres a se@@eden!

Levegőbe beszélsz te lány,nem hiszek neked. :D

2017. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
Mindezt egy 25 év alatti pasitól szeretnéd?
2017. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nagy. A férfiak nagy részének tetszik ez. De ha felmész az smpixie-re, ott tutira találsz, bár a többség ott is szélhámos, de van bőven normális pasi is.
2017. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Nekem tetszenek az elképzeléseid.

Ez nehezebb dolog, mintha csak a szexben szeretnél alárendelt szerepben lenni!

De korodbelit nem hiszem hogy fogsz erre találni. Egyszerűen a huszonkevés évesek között elvétve akad annyira érett srác, aki felelősségteljesen tudna vezetni téged.

2017. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A magam korában én is ilyet kerestem, volt több ilyen kapcsolatom is, szóval nem vagy esélytelen. Én azt mondom ,hogy reggelj fel smpixie-re, ott a sok barmot megszűrve még mindig megkaphatod, akit keresel.

30F/Dom

2017. márc. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is ment már tönkre kapcsolatom amiatt, mert nem kedvelték a light bdsmet, amit én igen. Egyszerűen igénylem egy kapcsolatban és nem tudok mit kezdeni Vele :)

Párommal 1.5éve vagyunk együtt, de Ő sem igazán kedveli az egészet :(

25/F

2017. márc. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nincs könnyű dolgod.

Sok a hülye és vigyázz is.


Smpixie t javaslom mint egyetlen ilyen hely, de kitartást kívánok a sok tájékozatlan bolondhoz. Sok kudarc után megtalálhatod akit keresel. De ne a 20 évesek közt keresgélj. Éretlenek hozzá.


Konkrétan elgondoltad már hogy szeretnél így élni? Mi a határ? mi az amit egyenrangúan, mi az amit nem egyenrangúan képzelsz el?

Ez mindenkinél más.

2017. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!