Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyi férfi van kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyi férfi van kapcsolatban ahány nő?

Figyelt kérdés
Kb egyforma az arány a férfiak és a nők között (igaz faital korosztályban picivel több a férfi. DE így nagyjából akkor annyi férfi lehet kapcsolatban, ahány nő van.
2017. márc. 7. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Van olyan, akinek több kapcsolata is van, fenntart egyszerre 2-3-at is.


Nem mindenki a komoly kapcsolatok híve, ezt ne felejtsétek ki a számításokból.

2017. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Googli biztos tud pontos adatokat.Szerintem tudják ezt is mint Mo teljes lakosságát.Párszámlálás.
2017. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít neked kapcsolatnak?

Felvállalt, monogám párkapcsolat? Értelemszerűen ilyenben pontosan ugyanannyi férfi van, ahány nő.

Összejárogatós szexkapcsolat, barátság extrákkal? Ilyen jellegű kapcsolatban is egy nő + egy férfi van, szóval egyenlő.

Szeretői státusz? Egyéjszakás megcsalás? Nagyságrendileg szerintem egyenlően oszlik el a nemek között.

Homoszexuális párkapcsolat? Nem tudnám megmondani, de szerintem több férfi él ilyenben, de ez csak az én tippem, nincs más alapja, csak amit a saját szememmel látok.

2017. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Több nő van kapcsolatban, mert a legjobban kinéző férfiak megtehetik, hogy több nőt is tartsanak egyszerre.
2017. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem sem.


Barátnőm van tavaly május óta. Közben egy lánnyal összejárok augusztus óta, aki már látásból ismer engem pár éve és nagyon tetszettem neki elég régóta. Ilyen heti egy-két alkalommal találkozunk, heti egy-két együtt alvással is.

És közben van egy harmadik lány, akivel november óta van szexkapcsolatom, ami tényleg csak heti egy-két párórás találkozóról szól.


Így konkrétan egymásról nem tudnak, hogy ki kicsoda, de mindhárman tudják hogy esélyesen nem csak ők az egyetlen nők az életemben. Az életemben már korábban is volt, hogy két nő volt egyszerre tartósan, de így hogy három, ez most van először.


Nyilván nem vagyok mindhárommal kapcsolatban, de fontos hogy én kifejezetten az aranyos, édes, kedves típusú lányokat szeretem. Nem is szoktam járni éjszakai szórakozóhelyekre vagy bulizni egyáltalán! Mindhárman olyan fajta lánynak tűnnek kívül-belül is, akik egyszerre nem tudnak több férfit elképzelni az életükben. Voltam már olyan lánnyal akiről en, de róluk őszintén elhiszem hogy énmellettem semmi igényük nincs arra, hogy más férfival legyenek az életben

24/F (a lányok 20, 22 és 22 évesek)

2017. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

Nem szeretem az összeesküvés-elméleteket, de ezek tények: a fiatalabb korosztályban valóban több a férfi, és az a pár százaléknyi eltérés milliós csoportoknál már jelentős számot ad. Azt is tudjuk, hogy az idősebb férfiak előszeretettel választanak maguknak fiatalabb párt. Nem kétséges az sem, hogy az óriási verseny miatt a legtöbb férfi "több vasat tart a tűzben", hiszen aki mindig csak egy nőre koncentrál, az nagyon ritkán lesz sikeres. Persze ez egy ördögi kör, hiszen a számok, életkor-eltolódás és az iménti jelenség azt a -- hamis -- látszatot kelti a nőkben, hogy mindenkinek ők kellenek. Ez sokaknál még feljebb nyomja az elvárásokat.


Nem csoda hát, hogy míg a fiatal nők rengeteget válogathatnak, az idősebbek (ahol fordul a nemek arány is) meg szinte senkit nem találnak.

2017. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Meg persze vannak az olyan alakok, mint az 5-ös, akik tovább árnyalják a képet.
2017. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az extrém eseteket leszámítva, annyi nő van kapcsolatban, mint férfi.

Eltérést csak az azonos nemű párok adhatnak.

A megcsalást ne számítsuk, mert az nem kapcsolat, másrészt mindkét nem űzi.

2017. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

7:

Hová árnyalom a képet? Szeretek szép lányokkal szexelni, nem érdekel tartós kapcsolat és olyan lányokat keresek akiket szintén nem érdekel egy "szuper extra komoly kapcsolat".

Nekem így jó.

2017. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

#9

És az miért kapcsolat, hogy lefekszel valakivel párszor? :D Nem ez volt a kérdés.

2017. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!