Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek a világon olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek a világon olyan introvertált férfiak, akiknek van vagy volt barátnőjük?

Figyelt kérdés
Mert én eléggé ilyen vagyok, és úgy érzem, hogy az egyetlen esély a párkapcsolatra az, ha egy férfi extrovertált, harsány és nagymenő.

2017. febr. 4. 22:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Igen, léteznek.
2017. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Rosszul érzed.


30F

2017. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Igen, léteznek.


Példaként: Az én barátom is inkább az introvertált típusba tartozik.

2017. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Természetesen , sőt... komolyabb kapcsolataim voltak, mint a " nagymenő " ismerőseimnek . Most éppen 7 éves kapcsolat és pár hónap kihagyás után alakul egy új amit szintén úgy érzek komoly lesz, persze nem akarom elkiabálni.


Ismerkedj neten, hívd fel magadra figyelmet éppen azzal amilyen vagy, ki fogsz ugrani a tömegből a " más " felfogásoddal és ne akarj hasonlítani másokra.


Idővel egy háttérben olvasgató lány észre fog venni, kommentál pár sort, akkor írj neki privátban és lesz ami lesz. Nekem így volt szerencsém egy új ismerkedéshez, pedig nem is ez volt a célom.

2017. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Volt feleségem.

De ő extrovertált volt. Hosszútávon nem jöttünk ki, megcsalt , ezért elváltam.

2017. febr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne léteznének, ez nem egy kóros valami.. Én introvertált lány vagyok és tapasztalatból írom, introvertálttal kezdj, könnyebben csiszolódtok és értitek meg a másikat! + el fogadjátok a másik világát, mert nektek is sajátos van. Lassan kell nyitni a másik felé, Ennyi.
2017. febr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Pl. a párom is introvertált, nem kicsit. De rajta kívül is ismerek nem egy introvertált férfit, akinek van párja.
2017. febr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem így van, rengeteg introvertált fiúnak van vagy volt párja. A volt barátom is introvertált, én is az vagyok. Nem mindenki ugyanazt szereti. Én például nem szeretnék egy harsány nagymenő fiút. Amúgy csak mellékesen mondom, hogy az, hogy valaki introvertált nem jelenti azt kapásból, hogy félénk, csendes és képtelen emberi kapcsolatokat létrehozni, csak azt, hogy szüksége van időre egyedül a feltöltődéshez. Ettől még járhat társaságba, lehet vicces, lehet népszerű.
2017. febr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Ferjem ilyen es en is,regota jol kijovunk egymassal.Annyi,hogy egymas elott sokkal felszabadultabbak vagyunk,tarsasagban en mar nehezebben nyilok meg,kicsit o is ilyen.Nalunk ez nem gond,mert egyebkent csomomindent csinalunk szabadidonkbe es el tudunk beszelgetni barmirol.Elofordul olyan is,hogy egesz nap csak lustalkodunk,filmet nezunk de maskor meg vmi aktiv programon veszunk reszt kulon es egyutt is.
2017. febr. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Tény, hogy az introvertált személyiség nagy hátrány minden nőnél, viszont a külső fontosabb. Ha jól nézel ki, lehet barátnőd.
2017. febr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!