Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőgyűlölő, és nagyon irigy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölő, és nagyon irigy lettem azokra, akiknek barátnőjük van és beszélnek róla. Már mondták mások is hogy "magam alatt vagyok" és érzem is. Mit tehetnék ez ellen? 23/F

Figyelt kérdés
Magamról annyit, hogy kicsit magányos vagyok. Nehezen nyílok meg emberek előtt valahogy szégyen érzetem van, kevés az önbizalmam. Hogyan tudnék változtatni ezen? Barátnőm még jóformán nm is volt. Csak a munkahely, az egyetem, és az otthonom között ingázok...
2017. márc. 18. 20:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ismerkedni, először csak barátilag, ismeretlenül, akár itt is :) amíg fel nem bátorodsz egy kicsit

Én is hasonló helyzetben vagyok, mint, magányos vagyok, nehezen nyílok meg és sose megyek máshova csak ahova éppen muszály, önbizalmam az jóformán nincs, de most próbálom megtalálni, igyekszem kicsit bátrabban hozzá állni a dolgokhoz, mint eddig :)

Kezdj el beszélgetni másokkal, akiket eddig nem ismertél és talán most sem, csak úgy névtelenül, hát ha jobb kedved lenne ilyesmitől

2017. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
*min te, muszáj
2017. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!