Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartják a nők cikinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják a nők cikinek, ha egy férfi egy macskával él együtt?

Figyelt kérdés

2017. márc. 20. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Mert két macska, egy pasival nem tud együtt élni.
2017. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Hát itt szerintem a megfogalmazás a rémciki. Maximum van macskája, vagy macskát tart, de nem azzal él együtt. Ez olyan, mintha már nem is kéne a nő, hiszen megvan a férfi élete párja...
2017. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mi ebben a rémciki? Van egy macskája, akit annyira szeret, hogy már a lakótársának tartja. Valamiért viszont ez a nők szemében egy feminin dolog.
2017. márc. 20. 21:39
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
Ez nem feminin, ez kezeltetni való.
2017. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem tartom cikinek, első barátom is pont egy macskával élt, viszont én sajnos nem tudnék hosszútávon ilyet elviselni, mert hót allergiás vagyok a macskaszőrre. Valaki meg kutyás. Nincs ebben semmi
2017. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Semmi baj vele. Minket is úgy neveltek a szüleink, hogy az állatok ugyanolyan élőlények, mint mi. Tehát sosem tartanánk kutyát láncon és nálunk a cica is ugyanolyan családtag. Szerintem ez a normális
2017. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez a szeretet ez "a mindenek felett a macska a fő" féle rajongás akkor azzal nem tudnék együtt élni. Imádom az állatokat de mikor valakinek a macskája irányítja az életét (értsd a macska mondjuk pontban 5 kor szokott enni ezért addigra haza kell érni a randiról stb) az valóban nem normális.
2017. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%
Mert tényleg feminim. De ennyi, végülis akinek macska kell.
2017. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is van egy macskám, engem nem zavarna. :D Én szeretem a cicákat.


25L

2017. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavarna,kikötés,hogy a paim szeresse őket.Mostanim is imádja.
2017. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!