Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még egyáltalán szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még egyáltalán szingli férfiak vagy esélyem sincs?

Figyelt kérdés
Sok jó pasit látok és mindegyik nővel van ,kezdem.elveszíteni a reményt,hogy találok e még valaha normális,nem selejtes,jól kinéző pasit. Akivel eddig ismerkedtem mindben volt valami stikk ,az egyik beszari volt ,a másik egyik nőről ment a másikra. Van még normális férfi ezen a földön?
2017. márc. 21. 11:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem is aki normális az már mind foglalt. :D hàt ezért le is mondtam a görcsös ismerkedésről
2017. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%

nézz ki több normálist és ha 1 szabadul, akkor rabolj rá :D

de közben persze keress a szabadok között is :)

és a normális az relatív :P

sok sikert :)


24F

2017. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Vannak-e még szingli férfiak? Menj el Budapestre egy szórakozóhelyre, 5 emberből 4 férfi és mind társat vagy kalandot keresni van ott. Vagy menj fel egy társkeresőre és csodálkozz azon, hogy 7-8x annyi férfi van fent.

És ezek után még van aki megkérdezi, hogy vannak-e még szingli férfiak? Mégis hol élsz te? Egy olyan tanyán ahol rajtad kívül csak 2 fiatal él ott? :D

2017. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Én normális vagyok, de kb. senkinek nem jutnék eszébe, ha párkeresésről lenne szó.
2017. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
En ismerek 1-2-t.
2017. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Képzeld el nem mindenki Pesti....

Miért csak nem azt hitted??!

2017. márc. 21. 12:05
 7/35 anonim ***** válasza:
Igen, vagyunk-vagyunk.
2017. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sok van, nagyon sok elég jó adottságokkal rendelkező, én ismerek párat magamon kívül. (a jó adottságokat meg nem én mondom magamról (magamat inkább csak lehúzom sajnos), hanem mások, nők, (sajnos csak) szexparnerek)


Beszari? Hmm nem lehet, hogy te a "kihaénnem" alfának látszóakra gerjedsz? Ha igen, akkor elmondom neked, hogy rájuk kb minden nő gerjed, úgyhogy válogathatnak... valószínűleg az egyik nőről másikra menő is ilyen volt.

2017. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

hogy lenne foglalt!? :D

ezt a kérdést fordítva is fel tehetnénk mondjuk az én szemszögömból:

van e még normális lány, aki szingli?!

Mert én úgy látom h mind kapcsolatban, és aki nincs, az mind vagy defektes, vagy külsőre zord eléggé.


26/F

2017. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
8-as aki nőzőtt az egy 40éves férfi volt,akiről azt hittem,hogy már ilyen korban komolyabban gondolkodik az ember,de ezek szerint nem. Bocsi nem látok bele minden emberbe előre ,hogy milyen...
2017. márc. 21. 12:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!