Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem zavar, -miközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, -miközben chatelek egy lánnyal- hogy válaszok helyett idegesítő emotikonokat rajzol?

Figyelt kérdés

Mindig próbálok feldobni valami témát , de egy-két válaszadás után folyton "megöli a bulit". Nagyon idegesít , de nem akarom felhozni , mert akkor én állítólag nem vagyok elég laza . Így azért nehéz beszélgetni . Komolyan lehet így venni valakit ? Vagy én gondolom túl ?

29/F



2017. márc. 21. 21:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
o.O
2017. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
LOL
2017. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor idegesít, ha nem a hangulatnak vagy a mondanivalónak megfelelően használja. Ha valaki egyáltalán nem használ vagy csak ritkán egy mosolygós fejet, az is egy katasztrófa.
2017. márc. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
A legtöbb lány egyszerűen nem elég értelmes ahhoz, hogy beszélgetni tudjon. Én az ilyeneket hanyagolni szoktam.
2017. márc. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem akkor zavar, ha beszélgetés HELYETT használja. Ismerősömnek meg a párjának annyi pl a chat, hogy:

- kaki emoji

- pogózó lila galamb

- vigyori

- cicás matrica

......

Na ezt, nem bírnám idegekkel.

Viszont mondat végén belefér egy megfelelő hangulatot kifejező smiley, hisz máshogy nem lehet a hangnemet éreztetni írásban (én pl imádok "fordítva" írni, pl ha valami nem tetszik, akkor "csodálatos :D ", stb), vagy ha valami olyat írok, amit viccesnek szánok, akkor teljesen jó válasz egy nevető smiley, de egyszer-egyszer még egy "random" emoj is belefér.

Ha viszont nálad ezzel megöli a bulit, akkor szerintem kb olyan szintű nála, mintha azt válaszolná, hogy "aha", meg "oké", meg "haha", amik azt jelentik, hogy "kopj már le, marhára unlak"...

2017. márc. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!