Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van most? Ez már a vége?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van most? Ez már a vége? (19/F)

Figyelt kérdés
Párommal 2éve vagyunk együtt,és azt vettem észre hogy nagyon már nincs jó szavunk egymáshoz.Folyton mondjuk egymásnak a nagyobbnál nagyobb hülyeséget,de nem ez a legfőbb probléma,hanem az hogy idegesít.kimondtam...chaten eltudunk beszélgetni de ha egymással vagyunk akkor semmi,csak szidkozódunk,ami addig fajul hogy ő elkezd sírni.Meg merthogy én nem törődöm vele amikor régebben heti max 3x találkoztunk de ma már úgy vagyunk hogy mindennap.. és nincs helyem lélegezni egyszerűen,mindenben azt akarja hogy az ővé legyen az utolsó szó,amit én mondom az meg szart sem ér mert hogy hülye vagyok(4.5 átlagom van és idén érettségizem de ez tárgytalan) én nem akarok szakítani vele,de nem vagyok már szerelmes belé csak szeretem,de azt se akarom hogy szomorú legyen,bár ez elkerülhetetlen mert ennek nincsen nyugis oldala.. barátaim meg már szinte nem is maradtak,ha találkozunk is hónaponta egyszer, úgy idegeskedik meg remeg mintha valami rosszat csinálnék,aztán ha hazajövök még le vagyok cseszve.Ha meg azt mondom ne találkozzunk mindennap akkor meg mert biztos nem akarom látni..meg haverjaimmal biztos más lányokkal vagyok ami tökre nem igaz. ez már a véget jelenti vagy esetleg van valami módszer? mert nem akarom eldobni ezt az egészet.. egyrészt miatta másrészt magam miatt mert régebben tökéletes életem volt,jó haverok jól elhülyéskedtünk meg minden szóval ezzel semmi baj nem volt,csak egy dolgot rühelltem.A magányt. A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm !

2013. nov. 28. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Shhh... csendben megsúgom, az iskolai átlagnak általában köze sincs az intelligenciához...
2013. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te egy jó ember vagy :) Szerintem mindig jobb előre nézni,sajnos már nem lesz olyan mint régen..De beszéld meg vele ezeket a dolgokat,próbáljatok meg mindketten a másik kedvéért változni egy kicsit.
2013. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tipikus "se vele, se nélküle" kapcsolat. Szerintem ő sem érzi magát jól benne, csak ugyanúgy fél lépni, mint te. Mondd meg neki, hogy szükséged van mások társaságára is, ahogyan biztosan neki is a barátnőiére. Szervezzetek néha külön programokat is. Ha ennyire féltékeny, akkor az alapvető bizalom hiányzik a kapcsolatból, anélkül pedig nincs jövője.
2013. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!