Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal 31 egy éves. Komoly kapcsolatot akar, de nem rég azt mondta, hogy neki még sosem volt komoly kapcsolata. Illetve, hogy ő nagyon jól érzi magát egyedül is, csak hiányzik az életéből egy kis plusz. Kérdeztem, hogy amikor egyedül van akkor nem hiányzik egy társ neki? Erre azt mondta, hogy ő egyedül is boldog, és élvezi a szingli életet. Szerintetek mekkora az esélye, hogy csak szórakozik velem? Vagy 31 éves korára elképzelhető, hogy megjött az esze? Egy közös barátunktól tudom, hogy tavaly novemberben még javában csapongott a kapcsolatok között.

2017. márc. 22. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármikor "megkomolyodhat"az ember, saját tapasztalatból tudom. Hogy ezt Te elhiszed-e neki, az a te dolgod.
2017. márc. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez hülyeség...

mind hazudik, aki azt mondja, hogy jól érzi magát egyedül!

átmenetileg lehet, de éveken át biztosan nem!

2017. márc. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na kedves utolsó ettől félek én is. Hogy ideig óráig, amíg tart az újdonság hatása elvan velem és keresi a társaságom. De mi van, ha pár hónap után már terhes leszek a számára és úgy érzi majd, hogy korlátozom a kis szingli életébe. Mivel én komoly kapcsolatot akarok félek érzelmileg is elköteleződi egy ilyen ember mellett, nehogy hoppon maradjak.
2017. márc. 22. 08:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy arra akart utalni, hogy ő egymagában is egy kerek egész? Szerintem márpedig ez lehetett, és ez pozitív dolog.


Most őszintén: ha azzal jött volna, hogy ő társ nélkül félembernek érzi magát és már lelkileg tönkremegy, ha nem talál azonnal valakit, felkeltette volna egy kicsit is az érdeklődésedet? Melyiket választanád két ürge közül: a magánytól megkeseredett félembert vagy egy olyat, akinek társ nélkül is van egy élete? Ugye, hogy a második a nyerő?

2017. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze a második nyerő. És én is azt mondom, hogy olyan embert szeretnék, aki boldogul egyedül is! Én is hasonló vagyok, de attól még nem mondanám, hogy élvezem a szingli életet.
2017. márc. 22. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!