Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy egy csinos nőnek ennyire nem számít a külső?

Figyelt kérdés

Van egy csinos kolléganőm a Bogi. Nagyon kis aranyos tünemény és mindig azt mondja neki minimálisan számít a külső tehát utcán 10 pasiból 8 bejön. Valóban mostani párja is eléggé csúnyácska foghíjas és kövér. Baromira nem illenek össze.

Hogy lehet egy ilyen férfihez vonzódni?


2017. márc. 22. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:

lehet csúnya fétise van...

vagy csak tudja értékelni a belső értékeket!


24F

2017. márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

vagy csak tudja értékelni a belső értékeket!


Ilyen még létezik a mai világban??

2017. márc. 22. 09:40
 3/10 anonim ***** válasza:

#2:

a saját bőrömön tanultam meg, hogy a felszín nagy része csak a felszín :)

kaptam hideget-meleget ilyen téren :P

gyorsan meg lehet tanulni ezt a leckét is :)


24F

2017. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Dolgoztam egy munkahelyen, elég sok lány, nő volt ott, szebbnél szebbek, és elég soknak bejöttem, pedig nem vagyok egy nagy valami.

Inkább úgy vettem észre, azokkal jönnek össze szívesebben, akikkel jobban kijönnek, tökmindegy, hogy néznek ki.

És van persze, akikhez vonzódnak nagyon, de az csak megmarad plátói kapcsolatnak. Sok esetben abból nem lesz kapcsolat, csak egy gyors fellángolás, aztán mindenki megy másfele.

2017. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Valószínűleg tényleg egy aranyos tünemény lehet ez a hölgy. Egyébként sokszor az van, hogy a belső értékekben gazdag emberek nem válogatósak annyira - pont azért, mert saját magukat keresik a másikban, keresik a lelki összhangot. Távol áll tőlük a felszínes gondolkodás.


Ez a lány szerintem a férfias kisugárzás rabja lehet, ennek a megléte kell neki ahhoz, hogy vonzódni tudjon egy pasihoz. Gondolom, fontos lehet neki a humor is. Ilyen egy igazi nő.

2017. márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

Igen.


A szép nőkkel kapcsolatban számos hoax kering, pedig a valóság az, hogy egyszerűbb velük megismerkedni, mint a csúnya nőkkel.

2017. márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez a lány szerintem a férfias kisugárzás rabja lehet, ennek a megléte kell neki ahhoz, hogy vonzódni tudjon egy pasihoz.



Baromira nem, sőt inkább a feminin pasik jönnek be neki, mert hogy azok sokkal érzelmesebbek lágy szívűek. Illetve mindig mondja párjára is olyan kis félénk vissza fogott cukiság hogy ő ezt mennyire imádja......

2017. márc. 22. 09:53
 8/10 anonim ***** válasza:
En sem vagyok egy banyarem es mindig megkapom, hogy fura izlesem van. Viszont nem arrol van szo, hogy ne szamitana a kulso, nem erdekelnek az olyan ferfiak, akik nem jonnek be, nekem is ugyanugy szamit a kulso es a belso is, csak olyan az izlesem, amilyen.
2017. márc. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, lévén mindenkinek más az ízlése.
2017. márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatban él az ember a másikkal, nem pedig nézegeti.
2017. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!