Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jóval több olyan nő van aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóval több olyan nő van aki határozott magabiztos férfias férfit szeretne mint ahány ilyen férfi rendelkezésre áll?

Figyelt kérdés

Legtöbb férfi ismerősöm 30 évesen is kisfiú.

Határozatlan tesze tosza stb.

Viszont azt vettem észre hogy a nők 95 százaléka határozott magabiztos férfit keres ami teljesen érthető én is ilyen férfi vagyok.

Így úgy veszem észre a kereslet kínálat egyre inkább távolodik egymástól. Mi lesz veletek nők? Emiatt lenne olyan sok szingli nő?


2017. márc. 23. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Legtöbb férfi ismerősöm"


Bocsi, hogy már így korán reggel felvilágosítalak, de nem te vagy a világ közepe és nem a te ismerősi köröd a meghatározó, te csak egy porszem vagy a világban.

Más, meg mást tapasztal ezzel kapcsolatban.

2017. márc. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg?!

mutasd már be őket nekem!

határozott, igazi, "férfias férfi" vagyok, mid küllemre, mind belsőre.

De migis sok kudarc ér az ismerkedések során. Valahogy sosincs meg a plusz. Valami mindig hiányzik.

Én meg pont fordítottját vettem észre:

a tipikus kis pubihajú azért "izmos" mert vékony, csigatestű arcok olyan nőkkel mászkálnak, hogy csak pislogok.

Én meg eszem a kefét egyedül.

Szóval nem tudom te merre élsz, de odaköltözök abba a városba, ha ott ennyire "hiány" van..

2017. márc. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki valóban ilyen férfira vágyik, az talál. Én nem vettem észre, hogy kifejezetten hiány lenne ebből a típusból, amikor egyedül voltam és párt kerestem, néhány kivételtől eltekintve csak határozott, férfias férfiakkal hozott össze a sors. Vagy csak én voltam szerencsés.
2017. márc. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3. Tuti te voltál szerencsés.


Csomó tanulmány taglalja hogy egyre jobban tűnik el a férfi mint olyan....


[link]


[link]

2017. márc. 23. 07:30
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem lesz ilyen felérfi, nem fogjuk lejjebb adni és beérni olyan férfiakkal, mint amilyenek ezen az oldalon sírnak minden nap. Akkor inkább maradok egyedül :)

Egyébként sosem volt gond férfias férfit találni, ha valaki tudja, hogy mire vágyik, mindig tud megfelelő férfit találni.

2017. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy határozott férfinek nem kell kolonc aka. barátnő, az eleve csak anyakomplexusosoknak kell vagy az olyanoknak, akik fel akarnak vágni vele, hogy milyen jó pinát tudtak felszedni.
2017. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

En is joval tobb hatarozott ferfit ismerek, a barati korben kb egy darab olyan sracot tudnek megnevezni, aki ez a tutyimutyi tipus lenne, mondjuk o nem annyira a kor tagja, csak valaki haverja es neha eljon... FB-n a regi sulistarsaim nagy resze kapcsolatban el, az o parjaikat ugyan nem ismerem szemelyesen, de kepek alapjan teljesen normalisnak tunnek, nem azt latom az arckifejezeseiken altalaban, hogy toketlen kisfiuk lennenek.

Szerintem azert lehet sok ilyen ismerosod, mert te is az vagy :D Hiszen a hatarozott sracok nem fognak felos kisfiukkal logni, altalaban az emberek a magukhoz hasonloak tarsasagat keresik es elvezik.

Az en baratom is egy teljesen normalis ferfi.

2017. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Én egyetlen ilyen pasit ismerek és már ő is kinőtte szóval nem hiszem hogy a pasik túlnyomó része ilyen lenne. A párom és barátnőim párjai sem ilyenek.
2017. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én határozottnak tartom magam és szerintem igazad van, tényleg nagyon sok a tutyimutya pasi.

Viszont amiatt, mert határozott vagyok, elvárom, hogy a nő is legyen talpraesett és ne nyávogó kiscica és ha ezt a szintet megnézem, akkor rájövök, hogy 95%ban a lányok nyávogós kiscicák. Még a feleségemre is néha rá kell szóljak amikor túlzásba viszi a panaszkodást apró hülyeségek miatt, pedig ő egy erős határozott nő aki nem fél szembe úszni az árral.

2017. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!