Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudna csajozni egy magamfajta felnőtt férfi, ha külsőleg még kamasznak látszódik?

Figyelt kérdés

Sajnos 24 évesen még mindig kb. 15 éves korúnak tűnök, és aki nem ismer így is kezel. Alacsony vagyok, egy szál szőr sincs az arcomon, stb... A tini bulikban is csak nézek, hogy az összes többi srác kész hormonbomba. Ez teljesen el is veszi a kedvem és lelkesedésem, semmi önbizalmam!

Hiába járok egyetemre, ahol érett lányok is vannak, nem vesznek komolyan... Ráadásul van ott sok más érett, jó humorú srác, akik között kitűnni lehetetlen dolog. Nincs nap, hogy ne rágodnék ezen, hiszen az évek telnek én meg még mindig szűz vagyok. Teljesen el vagyok keseredve...

Van még remény? Mit lehet tenni? Van aki hasonló cipőben jár?



2016. júl. 16. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Próbálkozz tinilányoknál, a korodbeli lányok úgyis a 30-as kanokkal dugatják magukat!
2016. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tök jól, sok lánynak tetszik a fiatalabb.

Te hány éves nőkkel járnál?

2016. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor általános iskolás lányoknál kell próbálkozni. A nyolcadikosok között már elég jófajták vannak.
2016. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked csak akkor van esélyed elveszteni a szüzességedet, ha találsz egy naiv galamblelkű 14-15 éves kislányt, akire még nem jellemző az a könnyűvérű attitűd, amely a mai lányokban már nagyon fiatalon megfigyelhető. Van 1-2 alacsony nyikhaj ismerősöm, de ők is csak így tudták elveszíteni a szüzességüket. Az arcszőrzet hiánya még nem is olyan nagy probléma, de ha 173-nál alacsonyabb vagy, akkor a mai +16/17-es korosztálynál gyakorlatilag 0 az esélyed, mert a mai lányok már szinte kivétel nélkül 14 évesen elérik a 168-170 centit és genetikailag irtóznak az alacsony pasiktól. Hidd el, a saját bőrömön tapasztalom. Meg tudom érteni a helyzetedet. A mai fiatalok már nagyon fejlettek és sokszor kapkodom a fejemet, hogy rengeteg srác már 14 évesen 185 centire megnő és fogalmam sincs, hogy csinálják milyen cuccokat szednek, mert biztos, hogy nem az anyatejtől és a piros almától van egyre több 2 méter közeli gyerek (vki privátban elárulhatná az igazságot). Eközben én meg világéletemben sportoltam/egészségesen étkeztem és 15 évesen megálltam 170 centinél. Vagy lehet nekem is azt kellett volna csinálni mint sokan mások, hogy már fiatalon elkezdek betegesen inni/cigizni és ész nélkül kondizni, akkor hátha jobban termelődnek a hormonok, de most már 21 évesen úgy is késő. Azon gondolkoztam, hogy elkezdek egy más életet (intenzív cigizés/ivás), mert már úgy sincs veszíteni valóm, az életet meg szeretném valamelyes élvezni, ha már nincs esélyem barátnőre. Nincs igazság a földön! Az egyetemista csajoknál meg totál felesleges próbálkoznod ilyen paraméterekkel. Ők teljesen más dimenzióban utaznak (külföldi színes bőrű pasik/pénzes alfahímek/egyetemi orgiák), szóval nekik úgysem fogsz tudni megfelelni, de próbálj találni egy ártatlan fiatal csajt, hátha valahogy összejönnek a dolgok. De hozzám hasonlóan, érett felnőtt férfi már te sem leszel. Genetics, fuck!
2016. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A párom pont ilyen, mint te, sokszor elkérik a személyijét is mert nem néz ki 18nak. Nekem bejön az ilyen típus, mindig is a fiatalabb srácok vonzottak, sajnos csalódtam bennük, de most ez így nekem tökéletes hogy külsőre picit fiatalabbnak tűnik, de belsőre meg érett férfi :) Alacsony ő is, 170 centi (bár én 158 vagyok szóval nekem tökéletes, nem szeretem a magas srácokat), nem szőrös ő sem, kicsit borostás néha ami alig látszik mert szőke haja van, de amúgy sem szeretem az arcszőrzetet. Attól még lehetsz érett mert ilyen vagy, valakinek pont ilyen jön be, pedig én sem vagyok már annyira fiatal, nem vagyok tinilány. Ne legyél elkeseredve, el tudom képzelni, hogy rajtam kívül vannak még akiknek ez teljesen bejön :) Nem mindenkinek tetszenek a "hormonbomba" férfiak. A viselkedésen is sok múlik, nekem főleg az számít, meg az intelligencia, humor, beszédkészség stb. Fel a fejjel! :)

24/L

2016. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 29 éves barátnőm, aki kifejezetten a fiatalabb pasikra bukik, a férfias harmincasokat messzire elkerüli. Szóval nem lehetetlen.
2016. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyúrd ki magad (ettől magasabb lesz a tesztoszteronszinted is), legyél határozottabb, kezdj el kilépni a komfortzónádból és vállalj ésszerű kockázatokat, növessz szakállat/borostát (hátha pár hét/hónap alatt sikerül, ha türelmes vagy).
2016. okt. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerős az étrzés:) soha nem gondoltam volna hogy épp az lessz a gond velem hogy fiatalnak nézek ki. Ha egy csaj fiatalabbnak néz ki pont hogy előnyös..

25f

2016. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!