Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van elég magas férfias izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van elég magas férfias izmos pasi hogy minden nőnek jusson ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Nyilván érthető módon egy nőnek ilyen pasi kell. De vajon van elég ilyen típusú pasi az országban
2016. jún. 1. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Egy nőért sem fogom kigyúrni magam. Nem a nőknek akarok megfelelni, hanem saját magamnak. Aztán majd jön olyan nő akinek így is jó leszek.
2016. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Úgy néz ki van elég, mert sok csaj talál pasit magának.
2016. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. De vajon nem több nő jut egy ilyen pasira?
2016. jún. 1. 15:18
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Vékony vagyok, bár igaz, hogy magas. Jó pár nőnek kellek ... akkor most mi is van? Csak hülyítenek és azért másznak be az ágyamba? :-P
2016. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Kit érdekel? Onnantól kezdve, hogy én nem kellek nekik, felőlem fel is gyújthatják magukat.


Bőven férfitöbblet van amúgy is..bőven.

2016. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Rosszul közelíted meg a dolgokat Édesem. Talpraesett,okos psit keress csinos pofikával, a testalktot könnyű változtatni,majd megformálod magadnak.
2016. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Noren1989 ***** válasza:

Biztosnincs, de minek izgulunk ezen?


26/F

2016. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én viszolygok az izmos pasiktól, felőlem vihetik őket. :-) Intelligens, érett, átlagos külsejű férfira vágytam és találtam.
2016. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy egyes nők milyen sekélyesek és buták tudnak lenni!


Na igen, ha elég okos a pasi, ilyen alkattal összeszed minden héten 3-4 cicababát nulla aggyal, végül is ingyen van. Amikor meg jól kiszórakozta magát, társnak olyat keres, akinek esze is van.

2016. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
190 cm elég lesz? Mondjuk szóba nem állnék ilyen nővel, aki ezek alpján választ férfit.
2016. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!