Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért okoz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért okoz az itteni férfiak többségének ekkora problémát ha nőként igenis vannak elvárásaim?

Figyelt kérdés

Most komolyan, ne mondjátok, hogy ti nem válogattok ugyan úgy. Ti sem feltétlenül jönnétek össze egy lánnyal csak azért mert próbálkozik nálatok.


Én 23 éves vagyok és céltudatosan olyan férfire vágyom, aki magas, sportos, megbízható és intelligens. Olyanra vágyom, aki mellett jól érzem magam és el tudjuk normálisan tölteni együtt az időt, de nem függünk egymástól sem. Olyat keresek aki ha beszél annak súlya van, nem pedig olyat akiből csak jön a sok üres és súlytalan ígéret és monológ. Egy férfinak legyenek céljai, legyen szenvedélyes. Tudja, hogy mit akar. Ha én szeszélyes kiscica vagyok, akkor regulázzon meg :P

Legyen független, dolgozzon, legyen annyi pénze, hogy el tudjunk legalább menni nyaralni az évben egyszer-kétszer anélkül, hogy ebbe éhen halnánk.


Nem teljesen értem, hogy miért tartják sokan ezt felháborítónak, hogy vannak igényeim, és nem járok mindenféle perverz, lecsúszott, ronda trógerrel, csak azért mert nő vagyok.


Nők, és a kérdéses férfiak válasza is érdekel! Nők ti nem érzitek ugyan így ? Férfiak, miért nem értitek meg, hogy azért hogy csinosabb barátnőtök legyen, aki kicsit művelt és normális ahhoz tenni is kellene valamit az önsajnáltatáson kívül ?



2017. márc. 23. 16:53
1 2
 1/20 mikeXxX ***** válasza:
81%

Nekem nem okoz problémát a te életed a te döntésed :) !

37f

2017. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Engem nokent hidegen hagy, mit hisztikeznek itt ossze :D Nekem az elvarasaimnak megfelelo parom van, ennyi.
2017. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Engem nem zavarnak a nők elvárásai, mert szerintem nincs értelme, mert nem egy szempontrendszer alapján fogsz valakihez vonzódni, hanem magához az egész személyhez. És ha megnyerő a személyisége, akkor nem az fog hátráltatni, ha mondjuk nem kifejezetten magas, nem éppen sportos, vagy nem annyit keres.

Kivéve, ha mondjuk a sok pénz, hogy legyen nyaralás a leghangsúlyosabb, de ez egészen más, mert akkor nem a vonzalom a cél, hanem anyagi támogató.

2017. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Keveset írtál arról, hogy te ezekért mit tudsz nyújtani. Mert, ha semmit, de mindent elvársz akkor nem fogsz kelleni egy férfinak sem már most szólok.
2017. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
De nekem ne hisztizz hogy nem találsz kapcsolatot soha! Tul nagy elvárásaik vannak! Te mit tudsz felmutatni??? Ne egy újság címlap fotós férfit várj hanem tanulj meg nem csak elvárni hanem adni is
2017. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az szokott a visszatetsző lenni, hogy a sok elvárásért cserébe nincs semmi. Aki így elvár dolgokat általában nem tud közel sem annyit nyújtani, mint az elvárásai.

Nyilván, ha te is egy átlagon felüli, sportos szépség vagy, magas intelligenciával, nem a szüleiddel élsz, és sokat keresel, akkor rendben van minden.

2017. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A legrosszabb ***** válasza:
82%
A normálisabb faszik nem tartják felháborítónak. Én például kifejezetten örülök, ha egy nő nyíltan, egyenesen ki meri jelenteni, hogy neki igenis egy jó kiállású, izmos, magas, művelt, tapasztalt, tehetős, népszerű férfi kell. Mondjuk én egy ilyen faszi mellett labdába sem rúgnék, de mindenképp méltányolom, hogy nem raboljuk ezek után egymás idejét, s főleg nem vagyok beszopatva, ámítva, hülyítve. A magasságomon változtatni nem tudok, a "népszerűségemen" sem, mivel nem csapom a szelet mindenféle jöttment nőnek. Igyekszem jó kiállású, izmos, tehetős férfivé válni, már amennyi a nyamvadt fizetésemből kitelik. Ha erre van igény, akkor ebbe az irányba fejlesztem magam.
2017. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Jogos, olyannal legyél aki neked megfelel, én se adom lejjebb
2017. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nalam alapveto elvaras a novel szemben h megfelelo modon beszall az anyagiakba

Vagyis nem nekem kell eltartani !

Ha hozzam koltozik alja a rezsi es kaja felet

Modern alacsony rezsiju lakasban lakom nem egetveroen sok a fele

A tobbivel azt kezd amit akar ...


Ez spec miert kiborito a legtobb no szamara h ezekbe a koltsegekbe be kell szallnia !

2017. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Mert azt hiszik, hogy alanyi jogon jár nekik a nő, márpedig sokuk a minimumot sem üti meg, ami miatt nem megy nekik a csajozás.

Innentől fogva megy a duma, hogy minden nő túl nagy igényű, és rohadj meg, ha vannak elvárásaid, mert miattad és a hozzád hasonlók miatt nem élhetnek a pasik a nőhöz való jogukkal.

2017. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!