Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért okoz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért okoz az itteni férfiak többségének ekkora problémát ha nőként igenis vannak elvárásaim?

Figyelt kérdés

Most komolyan, ne mondjátok, hogy ti nem válogattok ugyan úgy. Ti sem feltétlenül jönnétek össze egy lánnyal csak azért mert próbálkozik nálatok.


Én 23 éves vagyok és céltudatosan olyan férfire vágyom, aki magas, sportos, megbízható és intelligens. Olyanra vágyom, aki mellett jól érzem magam és el tudjuk normálisan tölteni együtt az időt, de nem függünk egymástól sem. Olyat keresek aki ha beszél annak súlya van, nem pedig olyat akiből csak jön a sok üres és súlytalan ígéret és monológ. Egy férfinak legyenek céljai, legyen szenvedélyes. Tudja, hogy mit akar. Ha én szeszélyes kiscica vagyok, akkor regulázzon meg :P

Legyen független, dolgozzon, legyen annyi pénze, hogy el tudjunk legalább menni nyaralni az évben egyszer-kétszer anélkül, hogy ebbe éhen halnánk.


Nem teljesen értem, hogy miért tartják sokan ezt felháborítónak, hogy vannak igényeim, és nem járok mindenféle perverz, lecsúszott, ronda trógerrel, csak azért mert nő vagyok.


Nők, és a kérdéses férfiak válasza is érdekel! Nők ti nem érzitek ugyan így ? Férfiak, miért nem értitek meg, hogy azért hogy csinosabb barátnőtök legyen, aki kicsit művelt és normális ahhoz tenni is kellene valamit az önsajnáltatáson kívül ?



2017. márc. 23. 16:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

Hallgass Tony Robbinsra csajszy:


"Cseréld le elismerésre az elvárásaidat, és az egész életed csoda lesz. Mert ha elvársz egy csomó dolgot és nem kapod meg felháborodsz, de ha nem várod el őket és értékeled, ami jelen van, minden csodálatos."

2017. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
Azért, mert csak a férfiak 2-3%-a néz ki elég jól ahhoz, hogy férfiszámba vedd.
2017. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a te elvárásaid, neked ilyen férfi kell. Nincs ezzel semmi baj addig amíg pl nem azt várod el, hogy eltartsanak, vagy hogy ő fizesse az egész évi 1-2 nyaralást ami ugye az egyik elvárásod. Ha fizeted a részed mindenből, persze, simán elvárhatsz fizetési limitet is ha akarsz, és mást is. Nincs ezzel baj.


Én 31 éves vagyok. Nekem ahogy nézem főleg más jellegű igényeim vannak/voltak nőként, mint neked, de határozottan voltak, nem is kevés, nem sorolom fel. Ennek megfelelően kerestem, és találtam párt.


Viszont sok férfinak már az sem tetszik, ha egy nő olyan férfival akar kapcsolatot aki igenis külsőleg IS tetszik neki, és belsőleg is. (És nem, ez nem minden nőnél a kigyúrt, gazdag, autótulajdonos ecsetfejű stb pasi)

Sokak szerint ez felszínes dolog. Szerintem meg ez álszentség. Mindenki válogat, és senki nem jön össze egy akárkivel, egy olyan emberrel, akire ránéz, és egyszerűen nem tetszik neki.


Szóval a felháborodást amiért mertem valakinek nemet mondani mert nem jött be, éreztem sokszor, és itt is sokat olvastam ilyeneket. Szerintem mindenki úgy válogat ahogy akar és kész.

2017. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

ha ezeket te is tudod nyújtani akkor tök jogos elvárás

azért, mert ők nem tudják ezt teljesíteni...


am meg nem feltétlen igaz, hogy a csinos barátnőhöz annyira műveltnek meg normálisnak kell lenni...mindenki maga szabja meg az igényeit :)


24F

2017. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nincs azzal semmi baj, hogy ilyen férfira vágysz, csakhogy ilyen férfiből, aki minden egyes követelményednek megfelel, nagyon kevés van, cserébe szinte az összes nőtársad is pontosan ugyanilyen férfit szeretne magának. És te sem maradsz örökké 23, szal készülj fel arra, hogy a nagyon kapós férfiakért folyó versenyben a fiatalabb korosztállyal egyre komolyabb hátrányba kerülsz.
2017. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
...fiatalabb korosztállyal szemben...
2017. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%

Általánosságban - és előrebocsátom, nem a tróger nőgyűlölő brigád tagjaként mondom:


- ugye arról már volt szó, hogy mit tud felmutatni ezekért cserébe az illető nő.

- nem ez, vagy nem csak ezek az elvárások, hogy "magas, sportos, megbízható, intelligens, el tudjuk tölteni az időt normálisan", hanem emellé még legyen nagyon népszerű, igazi csábító, tökéletes, divatos kinézet, ne csak "jól" keressen, hanem "nagyon jól", és persze lehessen vele dicsekedni mások előtt. Az egyéb belső értékek, mint a már említett megbízhatóság, meg netán a valódi intelligencia háttérbe szorulnak, mert ezeknek vannak olyan velejárói amik valahogy nem férnek bele a Tökéletes Férfi képébe, és azok már nem kellenek. Tehát legyen pontosan olyan a férfi belsőleg is és külsőleg is, amilyet az adott nő elvár magára nézve személyre szabottan. Ha a férfi eltér, mert azért mégiscsak egy egyedi lélek, akkor minden különbözőség az ő hibájaként van számon tartva.

- Mindezeket a tulajdonságokat a legelső találkozás legelső másodpercében mutassa is meg, mert ha nem, akkor "nincs meg a vonzalom" és kuka. Meg ha nem látszik rajta elsőre minden, akkor biztos valójában szar ember.


Szóval ugye a baj a szokásos végletes gondolkodás, mert a másik oldalként már megint a "perverz, lecsúszott, ronda tróger" lett felhozva, a középosztály, tehát aki se nem Tökéletes Férfi, se nem ronda tróger, azaz vannak jó tulajdonságai is, meg azért rossz is, bár nem szélsőségesen rosszak, mintha nem is létezne. Azazhogy mintha hozzá lenne adva az alsó véglethez...


És képzeld el, én pont ennek a középosztálynak vagyok a tagja, normális személyiséggel rendelkezem, teszek a sikerért, csak mivel nem vagyok Tökéletes, ezért mindezek semmivé válnak. Mintha egy vizsgán 90%-tól lenne meg a kettes, az alatt elégtelen, tehát 89% = 88% = 87% ... = 2% = 1% = 0%.

2017. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Noémi Eleonóra ***** válasza:
65%
Ugyan, ne legyenek elvárásaid. Én egyszer társkeresőn megkaptam, hogy egy nagyképű, egoista kurtizán(?) vagyok, mert nem akarok párkapcsolatot kezdeni olyan férfiakkal, akik egyszerűen egyik kritériumomnak sem felelnek meg. :D
2017. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nincs baj ezzel az elvárással, ha te is eleget tudsz nyújtani.

Kíváncsi lennék te cserébe mit teszel.

2017. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
59%

"Legyen független, dolgozzon, legyen annyi pénze, hogy el tudjunk legalább menni nyaralni az évben egyszer-kétszer anélkül, hogy ebbe éhen halnánk."

Ebben az országban néhol az is luxus ba$zdmeg, hogy egyáltalán 2 évente eltudjon menni valaki nyaralni.Gondolom a nyaralás teljes költségét is a pasinak kéne fizetnie mert te 23 évesen ezt biztos megérdemled és ezek mellett még lenne kedved szeszélyeskedni?Úgy ba$ználak be a pincébe 1 hétre.Kérd meg apád, hogy vigyen le nyaralni bugacra párszor, istenem.

2017. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!