Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha kő kemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kő kemény ostorcsattogtatással karöltve megkaptam a negatív hibáimat?

Figyelt kérdés

"tapasztalatlan vagyok" "nem tudok udvarolni" "naiv vagyok"

"régimódi" "nem tudok bizonyos szituációkat kezelni"

és most aludjak nyugodtan...

Szóval hogy is kezdjek neki? sok hiba generálja önmagát...


2017. márc. 23. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Naív.

Helyesen írni se tudsz.

L

2017. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
És azt megnézted, hogy ki mondta ezt neked?
2017. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak pozitív hibáim vannak, szerencsére.
2017. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

1#

"naiv" a helyes. Ülj le, egyes!

2017. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Idegen szavak és kézi szótára (1973as kiadás) szerint meg naiv és nem naív, de nekem aztán uszkve mindegy, hogy egyesek milyen álmokkal ringatják magukat, hogy képesek akár az iq 88as szintjükkel megnyerni egy helyesírás versenyt. Én se vagyok tökéletes, sose állítottam ezt, próbálom magam mindig fejleszteni, de ez már azért sok, hogy apró pici sz. dolgokba is belekötnek egyesek, remélve azt, hogy ők majd többek lesznek.
2017. márc. 23. 22:01
 6/15 anonim ***** válasza:
Szóval ki mondta neked ezeket? Olyan, akinek számít a véleménye?
2017. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Figyelj effektíve rájöttem pár hónapja, hogy az egy marha aki más miatt össze töri magát, akár fizikálisan akár lelkileg. Na de azért már tényleg csípi a szemem, hogy 22 hónapja senkit, senkit nem tudtam felszedni, még a falu mumusát sem. Igen volt több párkapcsolatom is, nem kell ezen meglepődni, skála több variációja is megfordult nálam, mégis most pszichésen padlón vagyok, frusztrál.
2017. márc. 23. 22:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogy az eredeti kérdésre válaszoljak: dolgozz akkor ezeken a hibákon. Vagyis inkább a megoldásukon. Vonulj el kicsit.
2017. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

És mégis hogy a fészkes fenébe izzadjak azon, hogy tapasztalatlan vagyok, vagy hogy nem tudok udvarolni?

A régi módi csak hab a tortán, postán dolgoztam egy évig, 2x is megkérdezték tőlem, hogy akarok-e dugni velük (csajok) meg többen is megjegyezték, hogy milyen helyes postásunk lett...

Most meg, olyan szinten csorbulva van az önbizalmam, hogy az üvölt.

2017. márc. 23. 22:12
 10/15 anonim ***** válasza:

Jajj, ember, ezt mondom már harmadszor: nem tök mindegy, hogy ilyen szintű emberek, akik így rákérdeznek, hogy dugnál-e velük, mit gondolnak, meg mondanak rólad? Lehet, hogy más lányoknak meg pont a régimódiságod tetszene!

Egy ideig pihentesd az ismerkedést, töltekezz valami jó hobbiból. Közös hobbi által még ismerkedhetsz is akár.

2017. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!