Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha kő kemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kő kemény ostorcsattogtatással karöltve megkaptam a negatív hibáimat?

Figyelt kérdés

"tapasztalatlan vagyok" "nem tudok udvarolni" "naiv vagyok"

"régimódi" "nem tudok bizonyos szituációkat kezelni"

és most aludjak nyugodtan...

Szóval hogy is kezdjek neki? sok hiba generálja önmagát...


2017. márc. 23. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A régimódiságon könnyű segíteni...."Csá. Szét baxszalak úgy, hogy a neved is elfelejtsd ?" Még a hülye is meg tudja tanulni. -1 probléma. Kapcsolaton belül meg apránként vissza normálisodhatsz, ha akarsz.

30/f

2017. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyeske, a "naív" egy művészeti korszak, míg a "naiv" szót, mint tulajdonságot rövi i-vel írjuk. Legalább ne vernéd a melledet ilyen hülyeségre...
2017. márc. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Bírom, hogy egyeskére sortüzet nyitottak sokan :)

Szerintem amúgy pasija se volt még neki, ilyen stílussal főleg.

2017. márc. 24. 08:24
 14/15 anonim ***** válasza:

"tapasztalatlan vagyok"

milyen téren?


"nem tudok udvarolni"

csak neki, vagy másoknak is ez a véleményük?


"naiv vagyok"

pl.?


"régimódi"

eszerint más értékrendben nevelkedtél, meg kellhet vizsgálni, hogy nem-e túl merev (alá/fölérendelések egyenlőség helyett)


"nem tudok bizonyos szituációkat kezelni"

ez nyilvánvaló, és mint a tapasztalatlannál, a gyakorlat fogja tenni a mestert.


"és most aludjak nyugodtan"

igen, mert ez az ajtó nem akar megnyílni előtted, tehát másikat kell keresni, olyat, ahol legalább az előszobába beengednek (értsd: kevesebb elvárásuk van arra, hogy a másikkal a készbe ülhessenek)

2017. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 omba ***** válasza:
Nem írtad miféle szitu volt, hiába kérdezték, de aki így beszél rólad, annak nem vagy ám fontos cseppet sem.
2017. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!