Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhetnek még ennyire szentimentális átlagos nők?

Figyelt kérdés

Előző exemet neten ismertem meg, 2 éves kapcsolat lett belőle.

Ő már interneten beszélgetések során szerelmet vallot nekem. Találkozáskor elég hamar első csókig ment a dolog.

Neem törődött azzal hogy nála sokkal csúnyább vagyok külsőre stb.. egyszerűen neten elfogadott megszeretett. Már 2 éve ismerkedek de ilyen nővel nem találkoztam még.....


2017. márc. 24. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szentimentalistas, hanem valoszinuleg ketsegbeesettseg.
2017. márc. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És miért szakadt meg az a kapcsolat?

Nagy ritkaság az ilyen, meg kell becsülni.

2017. márc. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*szentimentalitas, persze.
2017. márc. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. Sajnos ő gyereket akart én meg nem így váltak útjaink.


4. Miért mondod hogy kamu? Tényleg megtörtént. Ezt provokációból írják ki egyesek? Minek jó ez nekik?

2017. márc. 24. 07:44
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ő már interneten beszélgetések során szerelmet vallot nekem"

Kétségbeesés szaga van a dolognak. Kellett neki valaki, mindegy ki. Normális ember nem lesz szerelmes olyanba akivel még a büdös életben nem találkozott.


Konkrétan mondta neked, hogy csúnyább vagy mint ő? Vagy honnan szeded ezt?

2017. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Konkrétan mondta neked, hogy csúnyább vagy mint ő? Vagy honnan szeded ezt?


Haverok mondták, hogy hát öregem nem hogy csináltad de jóval jobban néz ki ez a nő nálad.....

2017. márc. 24. 09:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy ő ilyen kivételesen gyorsan szerelembe esős típus, de amikor írtad, hogy ő szeretett volna gyereket, te pedig nem és ezért szakítottatok, akkor jutott eszembe hogy valószínűleg rájött, hogy záros határidőn belül szülni kellene, ahhoz meg egyedül kevés lesz. Aztán amikor rájött, hogy rossz embert talált apának, lelépett.
2017. márc. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attol hogy te nem tetszel magadnak neki még tetszhettél.


Amúgy én levelezőpartnerbe szerettem bele.Csak fotok és levelek alapjàn.Tehàt nagyjàból ismeretlenül.De aztàn végre talàlkoztunk és 3évig tartó nagyon jó kapcsolat lett.

Volt egy màsik is,akibe iràsa,szövege,stilusa alapjàn ismeretlenül is beleszeretem volna.

Nagy kàr hogy ö viszont külsőre nem jött be.Tehàt van ilyen.

2017. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!