Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen és mekkora hibákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen és mekkora hibákat (külső, belső) tudnak elfogadni a nők a férfiakon ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nőt szerezni nem olyan, hogy meg kell lennie a felvételi ponthatárnak. Ezt fogjátok már fel.
2017. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen valtozo. Belsore nagyobb elvarasaim vannak, kulsore meg tok random, kit tartok vonzonak es kit nem. Paromnak hianyzik pl az egyik szemfoga mert kiutottek neki koncerten xd Meg akarja csinaltatni, ezzel nincs gond, de pl van akinek ez kizaro ok, ha csak igy belegondol. (Mondjuk ha valamelyik metszofoga hianyozna ami feltunobb, az lehet engem is jobban zavarna.) Ettol fuggetlenul egy jokepu ferfi, vekony, szalkas alakkal, kicsivel magasabb nalam, szoval ezen kivul nincs vele gond.

A szemelyiseg macerasabb, mert sokkal nehezebb elviselni a belso hibakat, tehat ilyen teren amit eleve hibanak tartok egy emberben, azok kozul nem tudnek olyat mondani, amit hajlando lennek elviselni.

2017. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Ne dicsérd agyon, de éreztesd vele, hogy fontos hogy ott van. Mit tudom én, ha egy témát feszegettek, keress abban valami jót amit ő mondd a dologról. Mindezek mellett emeld ki az erősségeid, lássa, hogy mennyire jól járna veled, nem azt mondom, hogy fizetés meg ilyesmi, hanem úgy emberileg leginkább. Poénkodj sokat, főleg akkor amikor valamilyen gyengeségedre terelődik a szó. Így úgy fogja érezni a lány, hogy még az is jó, emellett őszinte vagy vele.


Férfi szemmel, 21/f:D


Ezek nagy része így vagy úgy de működik, de azért kíváncsi lennék lányok véleményére.:D

2017. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Külsőleg volt nagy orrú pasim. Tetszett már fogszabis srác, kissé lapátfülü. Volt szemüveges is ( ami alapból egyáltalán nem az esetem).. Belsőleg volt olyan aki (sajnos) világi bunkó srác volt. Leszarta a fejem és mégis érdekelt sőt annál inkább érdekelt mert bántotta az egómat. Szóval szerintem eléggé sokmindent eltudtam nézni.. utólag már bánom hogy foglalkoztam velük de valószínű még lesz szerencsém ilyen gyökerekhez mert van belőlük bőven.

20/l

2017. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!