Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is azt tapasztaljátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is azt tapasztaljátok hogy általában egy átlagos nő olyan párt talál magának amilyet szeretne egy átlagos férfi meg olyan nőt talál magának amilyen jut?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 16:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem, én nem ezt tapasztalom.
2017. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha az atlagos ferfi szemelyisegre sincs a dolgok csucsan, akkor igen. De egy atlagos ferfi egy remek szemelyiseggel szinte barmilyen not kaphat.

(Nem, a remek szemelyiseg nem az itteni siros kisfiuk szemelyisegevel azonos.)

2017. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Ugy van ezek a csunya gonosz nok. Vissza is megyek anyukam lakasaba a kis szobaba matyizni es gyulolkodni!
2017. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Én azt vettem észre, hogy az átlagon aluli fiúk sokkal gonoszabbak, megkeseredettek, kicsinyesebbek.
2017. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Átlagos nőként mondom, hogy nem kaphatok meg bármilyen külsejű/belsejű férfit még szexre sem, nemhogy párkapcsolatra...

De szép álom :D

2017. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
Igazából nem az én problémám, ha egy pasi beéri bárkivel meg bármivel, amíg annak feje van meg p-nája, és néha megmozdul. Más megalkuvása nem az én hibám szerintem :D
2017. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Én bárkit megkaphatok. Mondjuk jóképű is vagyok :)
2017. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nem ezt tapasztalom. Ezt csak itt terjeszti az a 3-5 vinnyogós kisfiú, akik a saját beteges gonoszságukat is letagadva maguk előtt normálisnak és rendesnek hazudják magukat.

A környezetemben azt látom, hogy aki normális az könnyen talál párt, a személyiség lehengerlő erejét lebecsülik azok, akiknek kifejezetten rossz a személyiségük (itteniek). Én nem 1 nem 2 nem túl optimális kinézetű pasit ismerek fiatal korom óta, akiknek mindig van barátnőjük, mert hihetetlenül jófejek, intelligensek, klassz társaságok és mivel normálisok így a nőkkel is tisztelttel bánnak.


Egyébként meg egy átlagos nő sem kaphat meg bárkit :D Én kifejezetten szépnek mondott nő vagyok, de az esete akkor sem lehetek mindenkinek, mint ahogy nekem sem jön be minden férfi, akit mások helyesnek tartanak.

23

2017. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem, nem ezt tapasztalom.


De érdekelne, hogy ez az elmélet hogy áll össze matematikailag. xD

2017. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Átlagos nőként nincs párom, mert nem adok lejjebb az igényeimből. Amik nem pénzre vagy külsőre vonatkoznak első körben, hanem jellemre. Eddig is csak átlagos pasijaim voltak külsőre és ez tovább sem zavarna, de jellemre senki, mert aki olyan az kapcsolatban van.
2017. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!