Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha lemondja a csaj a randit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lemondja a csaj a randit. Akkor van még esély?

Figyelt kérdés

1 hétig ismerkedtem neten egy csajjal. Mondta ő is találkozna velem. Amikor eljött a randi napja, lemondta betegségre hivatkozva. Utána azt írta, ő már nem akar semmit tőlem. (Pedig soha nem találkoztunk)

Eljönne mégis randira?



2017. márc. 24. 18:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Néha a sorok közötti tartalom felfogása elengedhetetlen a teljes üzenet megfelelő értelmezéséhez ;)"


Pontosan én is erre gondoltam. Nehéz rájönni arra, csak szórakozik a nő vagy komolyan akar találkozni.


Annyit még elmondok, egy hétvégéről volt szó találkozunk, de én nem beszéltem meg vele semmit. Utána szerdai napra hívtam randira, igent mondott. Aznap lemondta....

2017. márc. 24. 19:16
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A beszélgetés nem tekinthető szándéknyilatkozatnak. Férfiként is utálom, ha egy nő a beszélgetést, vagy akár a randizást már úgy veszi, hogy biztos összejövünk; aztán ha nem, akkor megsértődik.
2017. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Így van, de ha 1 hétig elírogat... Akkor legyen olyan tisztességes, hogy legalább 1 randira eljön.
2017. márc. 24. 19:31
 14/19 anonim ***** válasza:
43%

Ne rinyálj már. Azt értsd meg, hogy nőktől nem lehet várni következetességet, ebből következően pedig se tisztességet, se őszinteséget.

És nem azért, mert gonoszak, hanem mert egy normális ember mércéjével mérve retardáltak. Annyira hiányzik belőlük a józan ész és a racionalitás, és annyira az érzelmeik uralják őket, hogy ők maguk sem tudják, mit miért csinálnak, 5 percenként meggondolják magukat, és teljes meggyőződéssel gondolják és mondják homlokegyenest az ellenkezőjét annak, amit 5 perccel azelőtt mondtak és gondoltak.

Úgyhogy ne is agyalj ilyeneken.

2017. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Élőben még láthatom. Mert oda jár bulizni, ahova én is szoktam. Csak én ritkán. Persze ott nagy zajban még beszélgetni sem lehet.
2017. márc. 24. 20:00
 16/19 Szergej55 ***** válasza:
Ez hülye, hagyd a fenébe.
2017. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy unatkozott, és élvezte, hogy "játszadozhat" veled. Vagy azóta talált mást, aki jobban megfelel az igényeinek. Nem hiszem, hogy ezek után elmenne veled egy randira.
2017. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szórakozott, gondolod írj rám, mesélek bővebben.

reggeli már meg volt, most jön az ebéd!

2017. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
62%
Basszus,kifogott valaki egy hülye nőt és emiatt az összes nő egy kiszámíthatatlan,gerinctelen véglény.De azon bezzeg hogy berágtok,ha azt mondom,hogy a legtöbb,hangsúlyozom LEGTÖBB,NEM AZ ÖSSZES magyar pasinak hatalmasok nők terén az elvárásai ahhoz képest,hogy néznek ki és mennyit tesznek magukért.
2017. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!