Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt az eddigi leghosszabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi leghosszabb, udvarlási periódus aminek részesei voltatok vagy amiről halottatok?

Figyelt kérdés

* Halottam, olyat is több lány ismerősömtől, hogy minta egy srác vagy 1,5 évig próbálkozott utána jöttek össze, ma már férj és feleség vagy öt éve.


* Egy másik lány barátnőm, akinél sokat próbálkoztam eredmény nélkül egyszer ő vetette fel három évre rá, hogy nem e jöhetőnk össze ? Az a helyzet én annyiszor vetettem fel, hogy, mikor már ö jött már nem mertem, úgy éreztem, hogy ha nem kapott más akkor jó vagyok én is.... Most van vőlegénye akivel az első randi utún úgy 3 hónapig nem is akart többet randizni, de egy idő után mégis lement vele, több mint másfél éve együtt vannak és már az eljegyzés is megtörtént.


Mindkettőben értékelték a lányok a kitartást is és egy idő után valami átkattant bennük és elkezdtek vonzódni az adott sráchoz saját elmondásuk szerint.


Tehát, aki egyáltalán nem érintett a témában meg kérem ne írjon felesleges hozzászólásokat.


Első sorban srácok szemszögéből érdekelne a dolog, hogy az ilyen hosszú idő alatt történő kitartó próbálkozásokból, hogyan lett siker (mennyire voltak azok a próbálkozások intenzívek.... )


De lányok is írhatnak nyugodtan


25-30 as korosztály érdekelne a legjobban.


2017. márc. 25. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen 0 nap volt a leghosszabb. Amelyik nőn nem érzem, hogy érdeklem, ahhoz oda se megyek. Ha nemet mond, akkor véglegesnek tekintem a véleményét, és mással kezdek foglalkozni.


Lehet, hogy 100-ból egyszer bejön ez a kitartó udvarlás, de azt gondolnám, hogy 100-ból 90 esetben kimondottan idegesíti a nőt. Másrészt meg ugyanazzal az erővel jóval nagyobb eséllyel próbálkozhatsz olyan nőnél, akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak, minek pazarlod az idődet és energiádat reménytelen esetekre. Rengeteg jó nő van, ha körülnézel, csak nem szabad begubózni. 38F

2017. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első komoly kapcsolatom az egy jó fél éves udvarlást követően alakult ki. Először csak barátilag találkoztunk, de nem sokkal később szerelmet vallott. És itt meg is állt a történet egy jóidőre noha nem miattam. Én akkor mondtam neki, hogy nagyon kedvelem én is innentől meg átváltott nyuszi üzemmódba. Találkozgattunk utána is de valamiért nem mert lépni. Kb minden egyes találkozásunkkor azt vártam mikor csókol már meg végre. Neki azelőtt nem volt még barátnője, nekem egy kapcsolatom volt előtte. Eleinte fogalmam sem volt róla mi a baj miért nem lép, de úgy voltam vele, hogy számomra ez a férfi dolga. Aztán fél év után férfi dolog ide vagy oda már nem érdekelt végül én léptem és egy három éves kapcsolat lett belőle.
2017. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 év. A munkahelyemen az egyik fiú kollégám teljesen belezúgott az új recepciós csajba. Már az elején elkezdte fűzni, de a lány visszautasította. A fiú kitartóan próbálkozott, a csaj folyton elküldte. 2 évbe került, mire a lány beadta a derekát:). Már 8 éve házasok, 2 gyermekük van.
2017. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!