Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nálatok mennyi volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mennyi volt a leghosszabb idő, hogy úgy voltatok együtt egy fiúval, hogy nem szerettétek?

Figyelt kérdés

Vagyis bocsi, elfelejtettem, hogy a nők nincsenek rászorulva ilyesmire, hogy csak együtt legyenek valakivel, akit nem szeretnek, hogy legalább ennyijük legyen...


Én fiu vagyok, sajnos érzelmi intelligenciám igen alacsony, minden ilyesmit emulálva kellett megtanulnom. Vagy lehet egész egyszerüen csak azért nem szeretek bele a barátnőimbe, mert nem elég szépek? Ha szebbek lennének biztosan jobban kellenének?


Például én öszintén megmondom egy lánynak, hogy mennyire jól néz ki hozzám képest. Megmondom azt is, hogyha szép a melle és hasonlók. De ha nem gondolom igy, akkor mégis mit csináljak? HAZUDJAK? Ja igaz vannak ún. "sikeres" emberek, akik azt mondják, amit hallani akar a többi ember.


2017. febr. 7. 14:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Talan olyan emberrel kene egyutt lenned, aki tetszik is. Nem voltam olyannal egyutt akit soha nem szerettem, maximum olyan volt, hogy mar nem szerettem, de nem szakitottam azonnal a kiszeretes pillanataban.
2017. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

amelyik lány nekem tetszik, annak én nem kellhetek.


Mert általában minden fiu olyna csajjal van, aki hozzá képest kicsit gyengébben néz ki...


egy magas, széles vállú, jo alkatú, jóképü fiuhoz képest 1 kategoriával gyengébben kinéző csaj még bőven szexi...


de hozzám képest 1 kategoria is már oylan csaj, hogy jajjj :(


még ha velem egy szinten lévő csaj jönne össze...de sajnos már azért is nagyon sokat kell küszködni és keresgélni.

2017. febr. 7. 14:44
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Kuldj kepet. En is latok sokszor normalisan kinezo sracokat csuf lanyokkal, de a sracoknak inkabb a nyomi szemelyiseguk miatt nem jut szerintem jobb no.
2017. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
jajjjj hát bocs, de a "jobb személyiségű" srácoknál gyakran van, hogy borzalmas nőjük van, mert náluk a "jó személyiség" azt jelenti, hogy kedvesek és dolgoznak szó nélkül mint egy jó málhás szamár és nem vonnak kétségbe semmit, igy azt sem, hogy milyen nő akaszkodott rájuk.
2017. febr. 7. 14:47
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem, pont ezek a nyomi szemelyisegu sracok :DD A jo szemelyiseguek amellett, hogy normalisak, nem elegszenek minden szarral amit epp kapnak.
2017. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#3


A világ nem fekete-fehér és igencsak gyerekes ez a "nyomi személyiség" megfogalmazás. Bár a mókás az, hogy akik ezt a kifejezést használják, őket viszont könnyebb behatárolni.

2017. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#5


Az sem sokkal jobb, mikor valakinek semmi nem elég jó, mindent lefikáz (még Téged is egy idő után, mert "neki jobb jár"...)

2017. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a szankba adtad a valaszt megtartom magamnak. De nekem ugy tunik azt hiszed akkor lehet valakit szeretni ha az szep... eleg ha korbenezel es megcafolja ezt a vilag...

az pedig hogy MINDEN egyes ferfi nala egy kategoriajuval csunyabb lannyal van ezt hol olvastad? :D megint csak azt tanacsolom lepj ki a burkodbol es nezz korbe...

2017. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, arany szívem, amíg kizárólag azzal méred az embereket, hogy hogy néznek ki, addig tényleg ne is álmodj normális párkapcsolatról. Ez 15 éveseknél még elmegy, de érett emberek nem (csak) a külső alapján választanak párt és igenis bele lehet szeretni kevésbé vonzó emberekbe is. Mármint másoknak, nem neked.
2017. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

15 éves koromban embernek nem néztek nem hogy csajom lett volna..


21 éves koromig nem láttam nőt.

2017. febr. 7. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!