Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert olyan nehez mostanaban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olyan nehez mostanaban normalis baratnot talani?

Figyelt kérdés
Eleg normalis eletem van, van normalis munkam, autom, sportolok es az elmondasok alapjan nem vagyok egy csunya srac. Megis mostanaban nem lehet egy normalis csajt talalni. Mindegyiknek van valami kattanasa. Vagy eleg nagy gondolkodas beli problemak vannak, vagy a sex nem mukodik, vagy ha a sex mukodik nem akar komoly kapcsolatot. Es eleg sok baratomtol ugyanezt hallom. Velem van a baj? :D tul magasak az elvarasaim?
2017. márc. 25. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Én is így vagyok a férfiakkal. Mindegyiknek van valami stikkje. Egyik se normális,én már feladtam
2017. márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Hogy érted, hogy mostanában?

20 éve egyszerűbb volt?

2017. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Aki hamar kezdi és sokszor fog mellé, hamar kiég. Most ha egy 10+ évvel idősebb ffi felszed a cuki pofijával egy 18 évest és 1-2 évig "elvannak", a tapasztalaton kívül, (mármint hogy jól kiéli magát a pasi) lehet egyéb dolog is ragad a leányzóra. Mondjuk rossz berögződések, amiket ugyanúgy keresni fog a másik kapcsolatában. És ha vele rosszul bántak vagy lekezelőbben, aki már normálisan fog közeledni, az bizony--->Tutyimutyi :D


Ma manapság nem találsz olyat, vagy csak nehezen, akinek nem volt még kapcsolata és nem mindenki tudja/érti hogyan kell feldolgozni egy szakítást, mi a jó, mi a rossz és önértékelést se sokan vesznek magukon. Szóval vagy megszokod a dolgot és próbálod elfogadni az olyan lányokat, akiknek már megtudtad a negatív dolgait is, bár ezt én se tenném, szerintem te sem. Vagy addig keresgélsz, amíg nem akadsz egy számodra minden téren szimpatikus egyénre. Tessék lesz@rtam eléd a spanyol viaszt! Azt, amit már eddig is tudtál, de megkérdezted. Sok sikert.

2017. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Ne is mondd. A lányok viszont nem értik, mit értünk normális alatt, mi a gond. Én se találok olyat, aki:


- ne állandóan a ruhák/táskák/cipők/körmök/kiegészítők körül forgatná a kis világát

- az elkövetkező 4-8 évben gyereket szeretne

- türelmes, kedves, nem flegma

- nem küzd kommunikációs problémákkal, előrébb helyezi a megoldást, ami előrevihetné a kapcsolatunkat a saját sértettségénél vita közben; kompromisszumképes

- nem játszmázik össze-vissza, ő is rámír ha hiányol, nem várat napokig Messengeren, hogy mikor írok már neki

- őszinte, kínos helyzetben is ki tudja fejezni magát, ugyanúgy gondolkodik rólam a szemembe nézve, mint a barátnőjével a Costa Caféban péntek délután

- fontosabbnak tartja az embereket, mint egy kis yorkit/csivavát

- akinek vannak önálló gondolatai, amik függetlenek az anyjáétól, vagy a barátnőjétől

- akivel nem állandóan a barinő-kiskutya-anyuci-glamúrnapok körül forog a beszélgetés, főleg nem első találkozáskor

- odaadó, fontosnak tartja a testi érintkezést a szexen kívül is

- felfogja, hogy kívánatosnak tartom a testét, nem szégyellősködik, ezzel élvezetesebbé téve mindkettőnknek a szexet

- tisztelettudó, udvarias, nem keresi a balhét, nem kötekszik másokkal

- empatikus, képes mélyen átérezni más ember problémáit

- akinek 360.000 forint nem egy telefon árát jelenti, hanem kéthavi fizetést

- ha kell, képes két lábbal a földön járva, reálisan gondolkodni, de hisz a közös álmaikban

- akivel lehet közösen főzöcskézni, takarítani, és nem az RTL Klub előtt várja az ebédet miközben a Cosmopolitant olvassa

- akinek nincs drogos társasága, és nem is érdekli ez az egész

- kiszámítható, megbízható, ha hajnali 4-kor keltem fel, hogy rosszat álmodtam, felkel és beszélget velem

- érzelmileg biztonságot nyújt és bármikor, ha úgy érzem elbőghetem magam mellette anélkül, hogy azon gondolkodnék mi lesz így (évi néhány alkalomra kell gondolni)

- akinek van értékrendje ami túlmutat az éjjel-nappal Budapesten, elvei amiket nem ad fel, de nem feminista

- hűséges

- nem egy megfejthetetlen művészlélek akit nem értett meg a világ és majd én biztos meg fogom, vagy nem...

- nem büntet olyan dolgokért, amiknek a volt barátja által volt kitéve, és semmi közöm hozzá

- nem erőszakos


Voltak már komoly kapcsolataim, hittem már azt, hogy boldog vagyok. Egy ilyen lány tudna igazán boldoggá tenni, ha tetszünk egymásnak, de egyelőre sehol. Én türelmes vagyok, amíg viszont nem találkozok ilyennel, addig marad az alkalmi szex.


22/F

2017. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4: ilyen nő nincs :DD
2017. márc. 25. 18:17
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Én hiszek benne. Ha egyszer találok, nagyon boldog leszek mellette. :)
2017. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyen lányok vannak? o:

Én párkapcsolatban élek 3 éve lassan, már 2 éve együtt lakunk.


Beismerem néha picit hisztis vagyok de fél óra után megnyugszom XD.

Nézek éjjel-nappalt de csak mert röhögök az egészsen ahogy szerencsétlenkednek benne :DDD

-hűséges vagyok (Soha eszembe sem JUTOTT megnézni más pasit komolyabban, vagy egyáltalán más iránt sem érdeklődtem)-alapból nehezen meghódítható vagyok, a párom annó 3 hónapig próbálkozott nálam. :)

-Vannak hülye dolgaim, de meglehet velem beszélni ha olyan kedvem van ( olyan lányt sosem találtok aki majd egyből megbeszél mindent mert a legtöbb nő hangulat ember, főleg egy bizonyos időszakban havonta egyszer :DDD)

-Elsőnek mindig furcsa szemmel néznek rám, és nehezen közelednek, de idővel kiismerhető vagyok.

-Kibújtam már a tinidepiből, amikor sokan megbántanak, és mindenkit utálok meg: Hejjjj hülyegyerek hagyjál már beszóltál! Amit a legtöbb lánytól hallok az utcán üvöltözve....Inkább távolságot tartok 1-2 hétig (Ha barátságról is van szó)

-Empatikus vagyok, kivéve aki velem nem az (nem balhézok vagy üvöltözök vele vagy tépem meg a haját, hanem egyszerűen nem beszélgetek vele, és kerülöm a társaságát.(De a buszon az öregek nem semmik mikor hátba könyökölnek :D)

-Szeretem a zenét, bármilyet meghallgatok, nem drogozok, nem is akarok hallani még a fűről sem (17 éves lányok már azzal dicsekednek hogy beszívtak tegnap este!) alkalmanként cigizek, de nem szoktam rá még hála istennek :"D


21/N

2017. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen elvárásokkal tényleg nehéz lesz nőt szerezni, azt aláírom. Én nem cigizek, nem drogozok, nincs műkörmöm se műmellem, nem mindenem a vásárlás és nem érdekelnek a bulik, és ezzel párhuzamosan rám se néznek, mert nem vagyok elég érdekes. Amiket felsoroltál, hogy más se érdekli, csak a köröm, a rucik, a glamúr nap meg a Cosmó, az tipikusan a plázacica csajok sajátja. Ergó ha eddig ilyeneket hallgattál nőktől, ezek vettek körül, akkor téged ez a típus vonz. Azért nem tudod, hogy van másmilyen is, mert azt észre se veszed. Elárulom, egyik se fog főzni rád meg ápolgatni a kis lelkedet, ha rosszat álmodtál. Ja, és nem keresnek havi 180-at, azt tőled várják el. ;)
2017. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja a vásárlást kihagytam, szinte nem is szoktam plázázni vagy ilyenek, inkább otthon videójátékozok :D utolsó előtti voltam.
2017. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aki nem találta hasznosnak a válaszomat, annak érdekelne az indoklása is.


Volt olyan barátnőm, akivel azonnal meg lehetett beszélni mindent. Nem volt az átlagnál jobban hangulatember, és tiszteltük egymást annyira, hogy ne tegyük ki ilyen hülyeségeknek. Onnan tudtam, hogy meg fog jönni neki, hogy szólt. Semmi csapkodás, hisztizés, édességroham, nem fordult ki önmagából. Akivel a legtöbb ideig voltam, neki aznap, mikor összejöttünk, reggel jött meg. Annyit kért, hogy olyan helyen találkozzunk, ahol van mosdó, nem halasztottuk el, nem viselkedett másképp. Megtapasztaltam a másik felét is, de ez az, amire én vágyom.


Nem gond az, ha néha-néha elmegyünk plázázni, vagy bulizni, sőt, én is szoktam. Az nem tetszik, amikor ezek vannak a középpontban. A fentebb említett barátnőim közül az egyik duci volt és szinte sosem sminkelte magát, a másik Aspergeres volt, és alig voltak barátai. (Mondjuk lehet, pont az Aspergernek köszönhette a kíméletlen őszinteségét, amit imádtam. :) ) A legtöbb tulandonságnak, amit leírtam, megfeleltek, és egyáltalán nem volt plázacica típus egyik sem. Bár szándékosan nem írtam külső feltételeket, a visszafogottabb megjelenésű lányokat kedvelem, tehát észre is szoktam venni őket. Nem plázacica típusú lányok vettek körül, csak sok ilyennel találkoztam, így kialakult, mi az, amit kerülni szeretnék, és mire vágyom valójában.


#4

2017. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!