Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak a leveleimre a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Kijelzi a levelező, hogy olvasták-e a levelemet és ez szerint 22-en olvasták. Ebből a 22 nőből 1 valaki válaszolt csak a levelemre, ő is csak ennyit írt vissza: "nem". Azt szeretném leírni előre, hogy komoly kapcsolatot keresek, tehát, nem csak ennyit írok a levélbe: "szia! mizu?" vagy "szia! dugunk?" Egy pár mondatos bemutatkozó levelet szoktam írni. Nem értem, hogy miért nem válaszolnak? A kinézetemmel lehet baj, ha ennyire lese tojnak? 23F

2017. márc. 7. 09:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Valószínű a külsőd a bökkenő. Nem tetszel nekik.
2017. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen mindegy mit írsz, úgyis kinézet ill. a pillanatnyi hangulatuk alapján döntenek a csajok...
2017. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

gondolj bele naponta több tíz, talán száz levelet kapnak és koptatnak le ürgéket, meglátják a hosszabb leveled a 20. idióta után, már "nincs kedvem elolvasni" és zárják is...

vagy csak rákattint és zárja is, hogy "olvasott" legyen

vagy csak kamu regek, vagy esetleg nem is érdekli őket a társkeresés...


24F

2017. márc. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

nagyon gáz a netes ismerkedés. én is benne vagyok.

alig írnak vissza. vagy ha elolvassa megnézi az adatlapom, majd nem válaszol.

nyilván nem jövök be neki.

érdekes, mert élőbe meg totál más jeleket olvasok a lányokon mikor pl összetalálkozik a tekintetünk.

szóval a semmitől jobb, ha nem tudsz máshol ismerkedni, de nem szabad túl sokat adni rá, mert neten az összes csaj a gazdag, kigyúrt herceget keresi fehér audival, meg pálfaás nyaralós képekkel....

2017. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egészen megdöbbentő mennyiségű férfi közül válogathat minden nő a társkereső oldalakon, így hacsak nem vagy külsőre a top-pasik egyike, teljesen esélytelen, hogy valaha egyetlen nő is foglalkozzon veled.
2017. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A Randivonalról van szó? Sokszor tényleg olyan lelketlennek tűnik ez a világ, szerintem csak néhány mázlistának sikerül onnan párt találnia.


Mindenesetre érdemes lenne megnézned a profilodat női szemmel is, hogy nekik mennyire lehetsz vonzó - nem csak külsőre, hanem mint "csomag". Legyenek egész alakos képeid is, ne csak "szelfik", hogy lássák a testalkatodat, és legyen köztük olyan, amin látszik, hogy vidám vagy, esetleg a hobbid űzése közben készült. És persze kell egy megkapó bemutatkozás is. Ezeket azért írom, mert sokszor olyan dolgok hibádzhatnak, amikre nem is gondolsz.

2017. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen,és a sablonos kisérőleveled,amiben írsz pár sort.Irritáló lehet.
2017. márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nem tudom hol hirdetsz, de tapasztalatból mondom, hogy a szingli srácok általában annyira egy átlagos és szürke levelet küldenek, hogy az embernek még kedve sincs átolvasni, persze rossz érzés az egész "nem válaszoltok" dolog, de képzeld el ha napi 4-5 ilyen levelet kapnál és szinte mindegyik ugyan azt írja.


Én őszintén nem szoktam végig olvasni, hanem megnézem a profiljukat a srácoknak és meglepő módon ott se szokott semmi lenni. Se kép, se leírás, semmi.


Persze beleírják, hogy küldenek képet ha érdekled őket, de az a pár soros bemutatkozó minden, csak nem érdekes.

2017. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Egy pár mondatos bemutatkozó levelet szoktam írni."


Minek???

De most komolyan. Minek írsz bemutatkozó levelet?

Arra, hogy bemutasd magad ott az adatlapod. Az konkrétan arra való. A levél, amit a lánynak írsz meg róla kell, hogy szóljon. Az ő adatlapjára kell reagálnod. Aztán, majd, ha tetszik neki, amit írsz, megnézi ki fia, borja vagy.


Persze ez nehéz, mert nem lehet 200 nőnek elküldeni ugyanazt a levelet, de a találati arány sokkal jobb...

2017. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Van fent képem és ki van töltve az adatlap. A levélben nem csak magamról írok, hanem a kiszemelt nőről is, hogy mi szimpatikus benne. Próbálom elindítani a levelezést valamilyen közös témával.

De úgy látom, az itteni válaszok alapján is, hogy nincs erre igény, inkább csak írjam a "dugunk?" kifejezést.

Igazából már meg is bántam, hogy kiírtam a kérdést, mert olyan üzeneteket kaptam privátban, amire egyáltalán nem számítottam.

Megint itt egy lúzer pasi.

Ha ronda vagy minek ismerkedsz?

23 éves létedre olyan hülye vagy mint a segg.

Férfi létedre minek sírsz itt, mint egy kislány.

stb.

Ráadásul olyan felhasználó nevekről jönnek a levelek, amik nőket sugallanak a háttrében. Remélem ezek csak fake regisztrációk és nem valóban ezt gondolják rólam a nők.

2017. márc. 7. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!