Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert kuldene egy csaj akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kuldene egy csaj akivel egy hete beszelek hamis kepeket?

Figyelt kérdés
Fokent viberen beszeltunk es hamis kepeket kuldott magarol, lehet hazudott kb mindent magarol. Mi jo ebben?

2017. márc. 27. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Hogy ne nyaggasd kép kéréssel és ne essen abba a csapdába, hogy közröhej tárgyának teszed ki valódi képe alapján. Az interneten senkiben sem szabad megbízni.
2017. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert töke van (a menyasszonynak)
2017. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es ha mar beszeltunk telon es hallottam a hangjat?😃
2017. márc. 27. 11:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi benne neki a jó, azt épeszű ember képtelen felfogni, de vannak ilyen emberek, akik nagyüzemben gyártanak hamis profilokat és ismerkednek velük. Én is tudok ilyen esetről, egy barátom levelezett hosszasan egy ilyen kamu profillal, abból rendőrségi ügy lett, mert valós személyek képét és adatait használta fel az illető a kamu profilokhoz. Egy pasi volt, mint kiderült, több tucat férfit hülyített éveken keresztül. Hogy miért, az igazából sose derült ki. Nem volt belőle anyagi haszna, se semmi ilyesmi. Valószínűleg mentális zavara van.
2017. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, nem csak férfiak élnek vissza csinos nők képeivel, hanem önbizalomhiányos(magukat rondának vélő), elhízott, öreg nők is, akik úgy vannak vele, hogy ha megvan az összhang akkor mi rossz történhet. Persze ezt férfiak ugyan így csinálják.


Nekem volt ugyan ilyen többször is, nagyjából 2 hete beszélgettünk mikor benyögte, hogy a képek a barátnőjéről készültek valójában és van még más is amit nem mondott el, hogy van gyereke is... Na most ilyenkor az ember nem tud mit mondani, ez nekem azért tipikusan több a kelleténél mert aki már itt összevissza hazudozik abban megbízni biztos, hogy nem fogok. Ilyenkor felmerül az emberben a kérdés, hogy na és akkor miben hazudott még az illető ugyebár.


Aztán volt olyan is, aki a saját képeivel társkeresőzött ugyan, csak azt elfelejtette megemlíteni, hogy a képek több mint 5 évesek, amikor még nagyon szép és vékony volt. Amikor találkoztunk egy tank fogadott, akit szó szerint nem ismertem meg, annyira más volt. Ezek után persze én voltam a bunkó...


Ezek régi storyk nagyon, ma már webcam minimum mielőtt találkozom valakivel, az is hanggal meg mindennel együtt. Vizsgáznia kell az illetőnek, hogy az tényleg ő :D


Amúgy nem ajánlom a társkeresőket, próbálkozz személyesen.

2017. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már kétszer is belefutottam olyanba, hogy nem magáról küldött a csaj képeket. Nem volt sem öreg se semmi, külsőre kb átlagos és a logikát én se tudtam hova tenni. Egyik csajjal kb 5 évig voltam neten baráti viszonyban küldött valakiről folyton kamu képeket aztán kibukott hogy nem épp magáról. Logika nem volt benne mivel nem akartam tőle semmit, de úgy tűnik ő élvezte hogy ha más képét dícséri az ember úgy hogy azt hiszed ő az... Az ilyenek miatt én már az élő találkozó vagy webcam híve vagyok :) 27/F
2017. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Rengetegszer olvastam már itt a picsogó fiú klubbtól, hogy "ők bezzeg kipróbálták a társkeresőt idegen nők képeivel és ez meg az lett..." Na ezért nem szabad már hinni az ilyen helyekben, a sok antiszoc pasi nőnek adja ki magát. :D
2017. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!