Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy nincs rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy nincs rendben az önbizalmam és mégis nagyképűnek gondolnak? Ez jönne le rólam? 20/f

Figyelt kérdés

Már megkaptam ismerősöktől meg például ma a volt barátnőmtől is és jól fel is húzott, hogy sznobként viselkedem meg lenézem az embereket és én olyan úriasan viselkedem másokkal. Az exem szerint emiatt van csak kevés barátom és nem találok magamnak lányt mert a legtöbb embert szerinte én csak lenézem. Ez egyébként nem igaz, én egész egyszerűen zárkózottabb típus vagyok annak ellenére, hogy én szeretem az embereket és szeretek velük lenni sőt régebben még túlzottan is jóindulatú voltam amikor nem kellett volna. Viszont azt tényleg megválogatom, hogy kivel barátkozok mivel ha valakin látom és úgy érzem, hogy nem nekem való akkor azzal minek jópofizzak? A lányokkal könnyebben kijövök de jelenleg kábé 2 olyan lányt tudok elképzelni akikkel komolyan is gondolnám de ők kábé tökéletesek is. De azt szerintem jogom van eldönteni kivel akarok kapcsolatot és kivel nem ebbe mi alapján szól bele más, hogy én mire fel válogatok? Ettől még nem leszek nagyképű bunkó vagy sznob, hogy elhiszem magamról, hogy nekem ilyen lány jár és egy ilyet is meg tudok szerezni. Most komolyan ha nem így gondolnám sosem találnék nekem tetsző barátnőt. Egyébként külsőleg nincs gond velem, sőt szerintem elég sokan cserélnének velem és sok lánynak nagyon is kellenék.

Mindezt úgy írom, hogy egyébként vannak problémáim az önbizalmammal, mindig is voltak de már sokat fejlődtem már nincsenek komplexusaim igazán csak nehezen nyílok meg és távolságtartó vagyok. Megjegyzem ennek pont az az oka, hogy sokan nagyon rosszindulatúak és áskálódók másokkal nekem meg ez nem kell. Ezen kívül semmi bajom az emberekkel nem nézek le senkit, de megnyugtató, hogy ezt gondolják rólam. Fogalmam sincs hogyan változtassak ezen mert én nem is tudom miért gondolják ezt rólam. Az meg, hogy nem találok lányt már egy ideje gondolom szintén emiatt van, hogy nem vagyok nekik szimpatikus.


2017. márc. 27. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy megválogatod a barátaidat. Ezzel szerintem nincs semmi gond, én is így teszem, sőt a nornálisabbak így teszik. De talán az lehet a gond, hogy akik nem szimpatikusak neked, azokkal lehetsz lekezelő (nem akarsz velük jópofizni stb). Attól, hogy van egy látszólag egészséges önbizalmad (ami nincs), nem leszel beképzelt. Tartsd magad továbbra is jó pasinak és a barátnőzés terén se add lejjebb az igényeidet, akkor se, ha mások úgy gondolják, hogy emiatt sznobnak tűnsz. Ez annak a jele, hogy igényes vagy és magad mellé olyan párt szeretnél, aki ad a külsejére és kulturált is. Amiatt meg ne érezd magad szintén rosszul, hogy van annyi önbizalmad, hogy reálisan belátod, hogy milyen "kategóriájú" lányoknál van esélyed. Szerintem tök jól állsz a dolgokhoz, a leírásod alapján nincs gond a hozzáállásoddal, pozitív vagy.


Akik meg ítélkeznek 1-2 megszólalásod/gondolatod alapján, azok roppant felületesek. Rólam is azt hiszik legtöbben, hogy az elérhetetlen kategóriába esem, mert szép vagyok stb, de ha jobban megismernek, rájönnek, hogy ez csak egy első benyomás volt. Valami hasonló lehet nálad is.


19l

2017. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a kérdés ?
2017. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!