Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ti környezetetekben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti környezetetekben van olyan kapcsolat, ami "döglődik"?

Figyelt kérdés

Láttok ismerősi körben olyan kapcsolatot, együttélést, házasságot, ami már romokban hever egy ideje, de még együtt vannak a felek? Vagy hallotok ilyesmiről?


Baráti körben van ilyen, ahol pl. a haverotok, barátnőtök nektek szokott panaszkodni, hogy milyen rossz neki és tőletek kér tanácsot? Esetleg olyanról is van tudomásotok, ahol fizikai bántalmazás is lenni szokott?


Egyáltalán: jó kapcsolatból vagy rosszból láttok magatok körül többet?



2017. márc. 27. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hajjaj van bőven.
2017. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem latok, ha van is, az a nyilvanossag elott nem latszik. Volt a kozelmultban akik szakitottak, ott csak a srac reszerol doglodott, a csaj szerint minden okes volt. Sulyos esetekkel egyaltalan nem talalkozom, nem olyan korokben mozgok. A szakitasok oka altalaban szimplan annyi, hogy nem passzolnak, elhidegulnek.
2017. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Saját kapcsolatom pont ilyen :D (fizikai bántalmazás nincs)
2017. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, mindenki környezetében van. Van aki ezt próbálja titkolni és van akit nem érdekel, ki mit lát, hall.
2017. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat, ahol a lány 18, a barátja 23 és 2,5 éve vannak együtt. A lány a kezdetektől csalja a fiút 1 másik fiúval. A fiú meg csalja a lányt ahány lánnyal csak tudja. Igazából tudják egymásról, de nem mondják ki, úgy csinálnak mintha semmiről sem tudnánk, sőt néha még el is játsszák, hogy "miért írogat ő neked? miről beszéltetek annyit? mikor készült az a képe? stb..." Ettől függetlenül szakítani nem akarnak, de rendesen rányomja a bélyegét a kapcsolatra a tény, hogy ennyire jók egymásnak. ű

(Az említett lány a legjobb barátnőm)

2017. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
A szüleim kapcsolata pont ilyen. Most már kibukott a dolog mert apám elköltözött, de sokáig csak úgy éltek egymás mellett, mint kiderült addig nem akarták ezzel bolygatni a családot amíg tanulunk, hogy ez minket ne zavarjon semmiben. Elválni persze nem akarnak fene tudja mi a szándékuk, erről nem beszélnek. Ezt leszámítva jó kapcsolatokat látok többet. A családban a rokonoknak többnyire nagyon jó a kapcsolatuk és sokszor meg is lepődöm rajta, hogy ennyi idő után is milyen szeretettel tudnak egymáshoz fordulni és folyton vágyakozom, hogy én is ezt szeretném átélni(mármint hogy én és a leendő párom ilyenek legyünk majd). Nővérem és a férje is mindig példás kapcsolat volt a számomra. Nem könnyű eset egyikőjük sem de nővérem egyébként nagyon nehéz személyiség, nekem sokszor nincs hozzá türelmem a párja még is szereti és elfogadja így, tud rá hatni és szerintem ez nagyon irigylésre méltó dolog.
2017. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mennyi időd van? :)

Az egyik haver 11 éve nős, az asszony felkapott magára vagy 50kg, 5éve külön alszanak. Lakáskölcsönt vettek fel, azon kívül nincs semmi vagyonuk, még 4 év van a kölcsönből, nagyon rossz feltételek mellett tudnának kiszállni belőle, ezért várnak. A srác elment sofőrnek, egy hónapba ha 10 napot alszik otthon, így átvészelik.

Másik páros is érdekes helyzet, 5éves kapcsolat, 3 gyerek mindez albérletben. A Nőnek előző kapcsolatából van 2 gyereke, és valami rejtélyes módon sikerült szülnie egy harmadikat is, aminek állítólag az ismerős az apja. A srác nagyon vágyott saját gyerekre, éveken keresztül próbálkozott egy másik Nővel, de nem jött össze neki. Ehhez a "r...nc"-hoz szinte hozzá sem nyúlt, persze volt szex, és azonnal terhes lett, de a srác nem csináltatott apaságit. Imádja a gyerekeket, mind a 3 sajátjaként neveli, a Nő főállású anyaként otthon tevékenykedik, csak azzal nem kavar a srác háta mögött, aki nem lép be házba.

De van olyan haver is, aki folyamatosan csalja a párját, mindig van 1-2 szeretője, de nem csinál belőle lelkiismereti gondot. Ott is van 2 gyerek, a párja rendben tartja a házat, neveli a gyerekeket, a srác külföldről hoz be autókat, ezért elég sokat van távol.

2017. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Az én környezetemben elég sok házasság romlott meg (beleértve a sajátomat is), de a "nyilvánosság" felé ez mindig csak az utolsó pillanatban, vagy utólag derült ki. Még közeli barátok is rejtegetik a szennyest, eljátsszák kifelé, hogy minden rendben van! Aztán utána már mesélik, hogy már évek óta döglődött, stb. Pl. volt olyan, hogy csak a pár különköltözésekor vallották be a barátoknak, hogy már évek óta külön szobában alszanak. Vagy a nő csak akkor kezdte el mesélni, hogy mennyi megaláztatásban volt része, mikor az exe már nyilvánosan más nővel mutatkozott, nem lehetett titkolni tovább a dolgot.

Nekem a váláskor a legnehezebb volt, hogy a környezetem felé bevalljam a kudarcunkat! Nem beszéltem a problémákról ismerősöknek (idegeneknek inkább, akik nem ismerték az exem személyesen). Még ha a barátok látnak is ezt-azt, az sokszor csak a jéghegy csúcsa.

2017. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szinte csak ilyen kapcsolatot látok. A legtöbbet csak az anyagi érdek tartja össze...
2017. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van igen. Egyik ismerősöm folyton panaszkodik, pedig már 25 éves a barátja mégis szinte minden nap veszekednek. Konkrétan a barátja azt se akarja hogy az ismerősöm egyetemre menjen, mert hogy ott majd megismer mást, meg nem tudnak találkozni, pedig 50 perc vonattal az út :) meg most is alig találkoznak pedig megtehetnék hogy többször együtt legyenek
2017. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!