Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt esetleg a közvetlen...

Volt esetleg a közvetlen környezetetekben heroinista?

Figyelt kérdés
Nekem most ilyen problémám van, és nem tudom hogy kezeljem. A közvetlen környezetemről van szó, próbálkozott már leszokásról, de nem sikerült, most titkolja, látom a jeleket. Nem tudom mi lesz ennek a vége, biztos vagyok benne, hogy megint nem fog orvosi segítséget kérni. Sajnos tudom, hogy előbb utóbb ennek csak rossz vége lehet és belehal, de szörnyű ezt végig nézni. Van esetleg személyes tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

2014. dec. 22. 11:12
 1/5 anonim válasza:
100%
Igen ismerek kettő ilyen személyt. Hosszú orvosi kezelés nélkül esélytelen a változás.
2014. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leírnád esetleg a tapasztalataidat, vagy amit látsz rajtuk? Akár privátban is. Köszönöm előre is!
2014. dec. 22. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Orvos.vasakarat,neked kitartás

2 en voltak a környezetemben mindketten leszoktak.

2014. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itt nem látok esélyt a leszokásra. Volt már rá próbálkozás, most még a beismerés sincs sajnos.
2014. dec. 22. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el Szabó Győző könyvét: Toxikoma.

Mindent elmond.

Persze az lenne a legjobb, ha az érintett olvasná el.

2014. dec. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!