Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki mit gondol, mennyire igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol, mennyire igaz ez az idézet?

Figyelt kérdés

"A nők olyanok, mint az almák az almafán. A legjobbak és legszebbek a fa tetején vannak. A legtöbb férfi tudja ezt, de mégsem mászik fel ezekért, sőt, még csak nem is nyújtózkodik a magasabban, de nem a csúcson lévő jókért, mert attól félnek, hogy közben leesnek és megsérülnek.


Ezért mászás és nyújtózás helyett gyakran csak elvesznek egy almát a földről, ami nem olyan jó, viszont könnyű és veszélytelen hozzájutni.


Az almák a fa tetején csak azt látják, hogy nem nyúl értük senki. Ezért azt gondolják, hogy bennük van valami hiba, pedig valójában ők csodálatosak.


Csak várniuk kell a megfelelő férfira, aki elég bátor lesz hozzá, hogy felmásszon a fa csúcsára."



2017. márc. 29. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hulyeseg. Az almak a fa tetejen nem esnek le maguktol amig meg nem rohadnak vagy le nem veri az eso vagy a szel. A zarkozott nok viszont nyithatnak barmikor, nem kell ilyen okorsegekkel vigasztalni magukat, hogy jaaaj majd jon a bator herceg aki rogton megmelengeti a szivuket es megnyilnak neki. Regen en is visszahuzodo voltam, mielott dolgozni kezdtem volna de miota rendszeresen kell emberekkel foglalkoznom, belejottem es mar a ferfiakkal is kepes vagyok normalisan viselkedni es lett is egy csodalatos parom, es ugy altalaban kepes vagyok kelloen nyitott lenni uj emberekkel. (Elotte is volt parom, netrol megismert, de vele nem passzoltunk igazan.)
2017. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Borzasztó nagy fa_szság egyrészt, másrészt minden alma leesik a fáról előbb-utóbb. :D
2017. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez ilyen sztereotípiás előítéletes fasság. Rasszista
2017. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!