Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mondjuk, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mondjuk, hogy nagyon régóta nem jártatok senkivel, ki vagytok éhezve a szeretetre és adva van egy fiú társaság, akiből választhattok. Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Aladár - 169 magas, képzett, humoros, dolgozik, nem iszik, nem dohányzik, introvertált, kreatív, nem jár társaságba, INTJ, nagyon értelmes


Béla - 190 magas, kőműves, motorozik, sokat iszik és dohányzik, élvezi az életet és nem veszi komolyan, laza, elég sok nője volt már, kommunikatív


Csaba - 179 magas, senki se tudja, hogy miből él, izmos, tetoválás-mániás, szereti a nőket, 8 általánosa van, nem is túl okos, nagyon jól él, elég vagány


Dani - 182 magas, tipikus kocka, programozó, jól keres, imád játszani, a net az élete, eléggé magának való, okos, elég unalmas, nagyon érzékeny, feminin, nem valószínű, hogy volt valaha is barátnője



#válassz magadnak
2016. jún. 23. 21:50
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
31%

Csökkenő fontossági sorrendben: BCA,

és akihez rozsdás piszkavassal se nyúlnék: D

2016. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
Eljen a magany! Ha elotte is sokaig birtam, akkor nincs mit veszteni, varnek tovabb.
2016. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
95%

Ezek alapján Aladárt. Bár társaságba járhatna, vagy járhatnánk, mert szeretek kimozdulni, a többi stimmel.


Nem szeretem a rossz fiúkat, nekem fontos a megbízhatóság, tisztesség. :)

2016. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

1-es

És ha hozzátenném B-hez és C-hez, hogy hűtlenségre hajlamosak?

2016. jún. 23. 21:56
 5/53 crudy ***** válasza:
Sajnálom nem vagyok lány de biztos vagyok abban h bármelyik kolleginád fog erre válaszolni az számodra haszontalan lesz. Vagyis ha el tracspartiztok akkor lehet jutsz valahova de ezt neked kell eldöntened. Magadról nem írtál semmit. Számít neked h művelt legyen vagy ne? Kell neked h lelkizhess a barátoddal vagy ne? Zavarnak a tetoválások vagy nem? Hosszú kapcsolatra tervezel vagy nem? Szoktál járni pasiddal barátaidhoz vagy az ő barátaihoz vagy nem? Dohányzol vagy nem? Mennyire fontos a nemi élet egy párkapcsolatban. Kell az anyagi biztonság vagy nem? És a többi és a többi.
2016. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

2-es

Nem nagyon értelek.

Ezek a leírt srácok ennyire hulladékok a te szemedben?

Pontosan mire vágysz?

2016. jún. 23. 21:57
 7/53 anonim ***** válasza:
0%

Hűtlenség? Nem érdekel. Én a mának élek, pontosabban a pillanatnak.

D Kockákkal még gyakorlati fizikáról se lehet beszélni, mert olyan lekezelőek és nőgyűlölőek.

A meg nagyon alacsony, ha a magasság nincs meg, akkor tárgytalan az egész, mert bármit is tesz, azzal rosszul érzem magam mellette.

B a legvonzóbb, mert ő legalább tudja, mi kell a nőnek!

C meg a futottak még kategória, IQ0 izmos hústorony, velük van tele minden sznob és alpári bár.


26N

2016. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
#7 Lelőhetlek?
2016. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
# 8: csak akkor engedem meg neked, ha a karizmatikus B vagy. Egyébként nem.
2016. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
9%
En Belat valasztanam :)
2016. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!