Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak mi lenne az imponálóbb, ha itthon keresnék 300 ezer forintot vagy ha Svájcban dolgoznék, de 3 milliót keresnék havonta?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ilyen ajánlatot Svájcban, hogy évi 120k CHF lenne a fizu és egy 4 csillagos Hotel szobát fizetne nekem a cég, tehát nem kellene lakhatásra költenem. Itthon is megkereshetnék nettó 300-400 ezret, de nincs saját lakásom, szóval itthon még lejönne a lakhatási költség. Svájcban viszont drágább a megélhetés, igaz, hogy a lakhatást állná a cég, de még így is a kötelező biztosítások és kaja meg egyebek után reálisan 1,5-2 millió forintot tudnék megspórolni, persze havonta.


Ha egy olyan pasi lennék, aki szimpatikus lenne és akár hosszú távra is akarnátok tervezni velem, akkor melyik opció tetszene nektek jobban?


2017. márc. 30. 17:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
65%
Minden lánynak a svájci verzió tetszene jobban. Persze amíg nem vagy itthon, ők párszor azért félrekefélnének.
2017. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 vakondka ***** válasza:
82%
Aki a pénzed alapján dönt az nem Téged szeret hanem a pénzedet...komolyan gondolkozz el ezen.
2017. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Milyen állás?
2017. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
69%
Sok mindent nem tudnek kezdeni egy olyan pasival, aki nem itt lakik, szamomra a masik varos is kizaro ok. De a svajci lanyoknak biztos bejossz majd :D
2017. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Először is ez attól függ, hogy te mit akarsz a nőktől.

Ha csak kaland, szex, van időd és pénzed őket pénzelni, akkor Svájc. Ha már tényleg a pénzből indulunk ki.

Ha viszont normális, komoly kapcsolatot keresel normális nővel, akkor teljesen lényegtelen. Mivel nem a pénzed lesz az elsődleges.

2017. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Ha te kellesz egy csajnak, akkor kereshetsz akármennyit, azt akarja hogy vele légy, és nem imponálna neki egyáltalán még egy pár napos távollét sem, nemhogy egy svájci meló.

Viszont a csajok többségének kétségtelenül jobban imponál a több pénz, ráadásul még szexelniük sem kell érte, hiszen itthon sem vagy. Rosszabb esetben még annak is örül, hogy szabad a gazda megcsalás terén. Jól kihasználnának, te meg még örülhetnél is neki, hogy imponálhatsz egy lánynak.


Szóval vállald el a munkát, ha nem akarsz még barátnőd, keresd meg a jövőd alapját pár év alatt, de egy fillért se költs belőle nőkre, majd gyere haza és keress egy rendes nőt, akinek te kellesz és nem számít neki, hogy mennyit keresel.

2017. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
Én elfogadnám a helyedben,de magam miatt,nem azért,"mert az tetszene jobban a nőknek". Az,hogy külföldön melóztál,az jól mutat ám a CV-ben.Ha valamiért nem jönne be a dolog,akkor hazajöhetsz és akkor is csak nyernél vele.Lehet,összekeresnéd egy saját lakás árát,ha addig ott dolgozol.Úgy,hogy a helyedben mennék,mert kevesen mondhatják el Magyarországon,hogy meg tudnak spórolni havi 1,5-2 milkát. Viszont azt a csajt,aki csak ezt nézi,ezt hajtds el a francba,mondom nőként!
2017. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
81%
Én nem is értem miért írtad ki ezt a kérdést. Svájcban is találni ám nőt és ott jóval többet keresel pláne ha még nincs alakulóban semmi meg kiszemelt sincs. Én a helyedben már itt sem lennék!
2017. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%

Menj ki, keresd hülyére magad aztán hazajössz és 400 ezerből el vagy.

Bár nem hiszem, hogy haza fogsz jönni.

2017. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%
Nekem imponálóbb lenne, ha itthon maradnál velem. Aztán később ha úgy alakul a kapcsolatunk és még lenne rá lehetőség, akkor kimennék veled Svájcba és én is keresnék valamilyen munkát ott.
2017. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!