Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldről hazaköltöző pasikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldről hazaköltöző pasiként érdemes lenne eltitkolnom a vagyonom, ha nőkkel akarok ismerkedni és nem akarom hogy csak az anyagi dolgok miatt álljanak velem szóba?

Figyelt kérdés

Majdnem egy évtizedet éltem kinn, kisebb nagyobb megszakításokkal, de elég volt.

Szeretnék egy hosszabb időt eltölteni itthon,javarészt pihenéssel,kikapcsolódással, utazással.

Van két házam(az egyik nyaraló ) és felső kategóriás autóm.

Elfogok járni szórakozni is a haverjaimmal, de ők már előre felhívták a figyelmem arra hogy nagyon vigyázzak, mert ők is belefutottak már sok olyan lányba, akik kicsit könnyebben közelítették meg az életet, magyarul nem a munka hősei voltak.

Az elittárs oldalát már megnéztem, azon fenn vagyok.

Esetleg valami jótanács olyanoktól, akik sűrűn szoktak randizni, és kitudják szűrni az olyanokat már az elején, akik nem lesznek alkalmasak hosszútávú párkapcsolatra?

Köszi a válaszokat!



2017. jan. 18. 21:35
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
81%

Felfújható baba. Nem kérdez. Nem szól vissza. Nem kell rá költeni. Nem lélegzik. Elég legyen már a napi " hogyan találok olyan nőt aki nem a pénzemért szeret?" napi paranoid maratonból!

Komolyan mondom ez már beteges. :D

2017. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem érdemes lenne eltitkolnod. Vegyél egy átlagos autót es egy két szobás lakást, de ne a 2.keruletben. Rendezd be a lakást, mintha ott laknal. Es ha mar tuti a kapcsolat es a szerelem, jöhet a leleplezés.
2017. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
39%
-napi*
2017. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Bocs, de lakást még plusszban nem akarok venni.

A nyaralót örököltem, de a házat vettem, mert tudtam úgyis fogok még itthon élni.Viszont egy kisebb autón gondolkodtam már én is.barátaim is javasolták.

2017. jan. 18. 21:45
 5/51 anonim ***** válasza:
78%
Öltözz be békaembernek vazze :xD
2017. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes.

Ide se kellett volna kiírnod. :))

Nem hallgatsz a haverjaidra. Ejj!

Elittárs-sal meg jól megszoptad. Nincs ott elit, ill. nem tudsz kiregisztrálni...

2017. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Mindegyik azt mondta az elittárson nézzek körbe.
2017. jan. 18. 21:46
 8/51 anonim ***** válasza:
85%

nem tudsz mit csinálni. Én direkt kisteherautóval mentem randizni, csak elotte a fiukkal kipucoltattam hogy tip top legyen, megvolt a randi jó volt, de utána ugyis eljött a lány hozzám tehát látta hogy hogyan élek.

Elvileg nem számít nekik, hiszen a teherautós, sportcipős srácot ismerte meg, de egy nem számít lányból is előjöhet hogy hoppá mit kaptam, és a vidéki szende lányból pár év alatt hirtelen semmi se számít, dőzsölünk lány lett.


SZóval teljesen felesleges, tapasztalat, többször is próbáltam a vége ugyanaz, ritka hogy nem.. Nem lehet általánosítani, de nem tudod hogy a normális életed ami talán feljebb van az átlagtól egy egyszerű emberből ha belecseppen és nem ő dolgozott meg érte mit hoz ki.

2017. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
66%
Ha meg innen írna egy lány mert kíváncsi lenne rád tuti nem válaszolnál :D
2017. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
Jó ötlet a kérdés. Ugranak a csajok a csalira?
2017. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!