Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak mi lenne az imponálóbb, ha itthon keresnék 300 ezer forintot vagy ha Svájcban dolgoznék, de 3 milliót keresnék havonta?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ilyen ajánlatot Svájcban, hogy évi 120k CHF lenne a fizu és egy 4 csillagos Hotel szobát fizetne nekem a cég, tehát nem kellene lakhatásra költenem. Itthon is megkereshetnék nettó 300-400 ezret, de nincs saját lakásom, szóval itthon még lejönne a lakhatási költség. Svájcban viszont drágább a megélhetés, igaz, hogy a lakhatást állná a cég, de még így is a kötelező biztosítások és kaja meg egyebek után reálisan 1,5-2 millió forintot tudnék megspórolni, persze havonta.


Ha egy olyan pasi lennék, aki szimpatikus lenne és akár hosszú távra is akarnátok tervezni velem, akkor melyik opció tetszene nektek jobban?


2017. márc. 30. 17:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Itt-tartózkodás: egy év (L), 1-5 év (B) és ennyi. Ezeket folyamatosan meg kell újítani, és ha nincs munkád, BÁRMIKOR kirakhatnak, ami után 3 honapig nem tartozkodhatsz az országban.


Kérdezö: kösd fel a gatyát, nem egyszerű kijönni, pláne itt is maradni.

2017. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
a részecskegyorsítóba mész???
2017. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Az nem gyanús egy kicsit, hogy jöttment bevándorló vagy te is, ha magyarként oda mentél? Továbbá miért nem alkalmas egy magyar férfi a svájci nőnek? Szerintem a magyar férfiak olyanok, mint a svájci férfiak, csak azok gazdagabbak, ezért nem kell a magyar a svájciaknak. A svájciak tehát pénzéhesek, mint minden k.u.r.v.a a fejlett országokban. Ezért választanék inkább afrikai csajt magamnak, vagy arab csajt. Nem kell olyan nő nekem, aki csak akkor kefél velem, ha 1 millió svájci frankot keresek nettóban havonta.
2017. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Mivel te is itt születtél Magyarországon kedves 20-as, éppen ezért te is bevándorlóként mentél Svájcba, szóval ne nézzed már le a többi bevándorlót, ha egyszer te is az vagy kicsim.
2017. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Annyira vicces, amikor a 20-ashoz hasonlók lenézik a csóró magyarokat. Tudod mikor nézzél le te engem 20-as? Majd, ha következő életedben az USA elnökének, vagy Izrael elnökének leszel a lánya, akkor mondjad, ha én abba az országba megyek, ahol te vagy, hogy egy csóró kis senki vagyok, meg ilyenek, amiket gondolsz a csóró magyarokról. Nem Svájcban születtél te se, szóval ne verd a melled, hogy most ott élsz ,mert téged is kitehetnének Svájcból, ha hoznának egy olyan törvényt, hogy mindenki takarodjon a saját országába, aki nem Svájcban született. Ehhez csak annyi kéne, hogy egy szélsőjobbos párt kerüljön hatalomra, aki szeretné megtisztítani Svájcot az oda betelepülőktől.
2017. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek meg csak azt mondom, hogy ne azért akarjon sokat keresni, hogy imponáljon a nőknek. Ha egy nő csak a pénzedért, vagy első sorban azért van veled, az már régen rossz. Én nem kefélnék olyan nőt a kérdező helyében, aki engem a pénzemért szeretne és nem önmagamért.
2017. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Egyet értünk,Csíki!
2017. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
120 ezret egy évre értette, ha kiszorozzátok, ki is jön. Barátnőm férje kint egy kis faluban havi 5 ezret keres, jól élnek, bár élelmiszerért határon túl mennek, közel vannak hozzá.A lakás 1200. Barátnőm mesélte, hogy tényleg távolságtartók, de rengeteg más nemzetiség is él ott. Én a helyedben mennék, az életedet megalapozhatod, aztán hazajössz és itt családot alapítasz, ha akarsz.
2017. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Fú mennyi analfabéta olvasta a kérdésemet. :D Komolyan, ha ennyi ésszel ki lehet jutni Svájcba, akkor már bárki kijuthat...


"évi 120k CHF lenne a fizu"

2017. márc. 31. 01:00
 30/33 A kérdező kommentje:
Egyébként szoftverfejlesztői állás lenne, Zürich-ben. Az még Svájcon belül is a legzsírosabb régió, ezért is mázli, hogy a cég fizetné a hotelt, nem nekem kellene a lakhatással szarakodni.
2017. márc. 31. 01:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!