Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt még olyan fiú/férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan fiú/férfi, aki nem gyűlöli a nőket?

Figyelt kérdés

Akiknek a válaszai vagy kérdései nem arról szólnak, hogy milyen szemetek a nők...?

Akiknek pedig erről szól miért akarnak barátnőt?


2017. márc. 31. 15:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%

Én nem gyűlölöm a nőket, bár rendszeresen megkapom itt a nőgyűlölő címkét.

Pedig csak arról van szó, hogy nem ringatom magam ábrándokba nőkkel kapcsolatban, és erre szoktam biztatni itt a férfitársaimat is.

2017. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

Én nem gyűlölöm őket, csak azt rohadtul nem értem, hogy miért mindig az első másodpercből kell kiindulni és a külsőre rámenni, aztán minden belső tulajdonságot figyelmen kívül hagyni (meg hát lehetőséget se adni arra, hogy a külsőt kompenzálni lehessen). Meg ugye társkeresőn miért szakadna le a keze bárkinek is, ha reagálna egy üzenetre. Emberszámba venni a másikat alapvető lenne, és aki ennyire sem hajlandó, az bizony egy rоhadék*. Kortól és nemtől függetlenül, mert feltételezem, férfiban is előfordul az ilyen.


*Vajon ez volt az a szó, ami fennakadt a rostán?

2017. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Estádio de Felchút ***** válasza:
Imádom a nőket :P
2017. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Én nem utálom őket, de a rokonaimon kívül nem vagyok hajlandó emberszámba venni egy nőt sem.

22F

2017. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%

14# :DDDDD


Van itt 1-2 szanalom kategoria azert.

2017. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

nem gyűlölöm őket. miért is gyűlölném. Mindig meg tudnak nevettetni.


Pl flörtöl.. majd mikor odamegyek hozzá kiderül,m hogy azt a bizonyos nézést, kezdeményezést ő nem annak tartotta, csak unatkozott.


Emiatt utálni őket?! :D ez inkább vicces mint bosszantó.

2017. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
7%
:) Én sem utálom őket. A nőket nem megérteni kell, hanem szeretni.
2017. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha rád igazak azok a kritikák, akkor egészen biztos lehetsz benne, hogy téged egyáltalán nem akarnak barátnőnek, de valószínűleg még szexre sem. :)
2017. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én sem utálom őket, de ettől függetlenül a probléma, amiről sokszor szó van velük kapcsolatban egy létező jelenség, és egy problémát akkor lehet hatékonyan megoldani, ha rendesen megismerjük azt. Megoldásközpontú vagyok, tehát valóban az érdekel, hogy hogyan legyen jobb, és nem a panaszkodás. Csak ebben sajnos kevés a partner.
2017. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Én imádom és tisztelem őket. :)


Igazából a legtöbb embert "szeretem", nemtől függetlenül.

2017. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!