Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A leszbikusok nagy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok nagy része gyűlöli a férfiakat?

Figyelt kérdés

Van pár leszbikus ismerősöm. Ha egy házibuliban összefutunk, szinte "félek" tőlük, annyira süt róluk, hogy utálják a férfiakat.

Ők nagyon büszkék arra, hogy nekik nincs szükségük férfira, meg kb. azt mondják, hogy a férfiak amúgy sem jók semmire, ennél durvábbakat is.

Barátnőm szerint is elég durva, amikor beszél velük, kicsit olyan érzése van, mintha "át akarnák téríteni". lehet ez kicsit h.lye kifejezés volt, de értitek.


Neten is láttam elég sok ehhez hasonlót. Nektek is van ilyen tapasztalatotok, vagy csak én ismerek pár ilyen furcsa egyént?



2014. ápr. 16. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
a hetero lányok nagy része gyűlöli a lányokat?....
2014. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 PearlDiver ***** válasza:
100%
Nekem 1 db leszbikus ismerősöm van és teljesen jámbor, barátságos, semmi baja nincs a férfiakkal :)
2014. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sok leszbikus ismerősöm van, és egyikőjük sem ilyen.
2014. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Ilyen minden képzelt vagy valódi csoportban van, a csoport lényege, hogy meghatározd, hogy ki van a csoportban és ki nincs a csoportban. Namost ha egy csoport éthosza az, hogy akik nincsenek benne, azokat utálni kell, akkor az a csoport elbukik.


Ezen kívül pedig minden egyes csoportban lesznek olyan egyének, akik szeretik magukat úgy meghatározni, hogy ők, a csoport tagjai a szokásaik miatt különbek másoknál, de ezzel csak annyit mutatnak be, hogy a csoportjuk határozza meg a személyiségüket, és nem fordítva.

2014. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
7%

Az igazi leszbikusok tényleg utálják a férfiakat.

Mivel nincs szükségem f***ra így objektíven látom milyenek a férfiak. A nők mindenben jobbak, kedvesebbek, megértőbbek, nem szőrösek, büdösek, fürdeni is szoktak, nem agresszívak, nem kell félni tőlük, hogy zaklatnak.


Egy igazi leszbikus.

2014. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Na örülök, hogy akkor ezek szerint ők a kivételek. :)


1-es: Hát anno középiskolában volt 10 lány az osztályunkban, 4 év alatt mindenki mindenkinek volt a legjobb barátnője, aztán a legnagyobb "ellensége", aztán megint kibékültek, megint utálták a másiakt... :D Na ezt csak viccből írtam, a tinik ilyenek. :D

2014. ápr. 16. 15:49
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem így van. Ez a te környezetedre lehet jellemző.
2014. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Szintén leszbikus vagyok, s néhány kellemetlen férfi példa (család) ellenére sincs semmi problémám velük :) Sosem értettem azokat a leszbikusokat(meg jópár hetero nőt), akik ennyire utálják a férfiakat mint összes, undorító és idióta emberek mindkét nemnél találhatóak. Az, hogy nincs szükségem rájuk az életben mert nőkkel vagyok boldog, nem ad okot utálatra. Nonszensz.
2014. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Bleu válasza:
70%
Leszbikus vagyok de hidd el nem vagyok ilyen.Igaz a leszbikusok egy kis része nem szereti a férfiakat csak azért mert nincs rá szüksége.Nem tudom,hogy milyenek lehetnek de ha barátnődet megpróbálják áttéríteni akkor nagyon "furák".Én nem hallottam ilyenről.De minden esetre nekem is van 1 ilyen lány ismerősöm mégis olyan csajjal jár akinek sok fiú haverja van. :D
2014. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, örülök hogy leszbikus lányok is válaszoltak. :) Reméltem, hogy ők csak kivételek, nem akartam általánosítani.


Nem tudom mit mondanak bnőmnek, ő mondta nekem hogy kicsit olyan érzése van mikor pasikról beszélnek, ő jóban van velük. Lehet engem szidnak. :D Bár velem nek hiszem

2014. ápr. 16. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!