Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki képes felfogni, hogy a nő nem akar dolgozni és a kapcsolatukért cserébe anyagilag támogatja?

Figyelt kérdés
2017. márc. 31. 18:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem verném. De jó, hogy itt egyesek jobban ismernek, mint én saját magam. De sebaj, hisz mi magyarok ilyen okosak vagyunk, főleg itt...
2017. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ez elég provokáló kérdésnek tűnik....
2017. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha normális lányról van szó aki szeretne majd gyereket és azt fel is nevelni, hűséges odaadó és szeretetteljes lenne akkor minden gond nélkül eltartanám. Amennyiben aranyásó kva aki csak hesszelni akar egész nyomorult életében úgy én eleve nem is foglalkoznék vele szóval ez a veszély nem fenyegetne. De ha életem szerelméről lenne szó aki elmagyarázná nekem, hogy miért nem akar dolgozni és a fent felsoroltakhoz tartaná magát akkor oké nem kell neki ha nem akar.
2017. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Lehet szó ilyenről, végülis elég jól keresek hozzá, de akkor az igazi klasszikus felállás lesz, én vagyok a főnök mindenben, én döntök, ő maximum szépen kérhet, az én szavam viszont parancs.

Vacsora, reggeli legyen mindig az asztalon, ház ragyogjon, ha azt akarom, hogy megmasszírozza a hátam, akkor nincsen bocsfáradtvagyok, ha dugni akarok, vagy csak egy jó pipát, akkor nincs bocsfájafejem, meg hasonlók.

De azért sokkal szívesebben élnék egy egyenrangú kapcsolatban egy szorgalmas, kedves lánnyal, ahol kölcsönös megbecsülés és tisztelet van, és ahol mindketten teszünk azért, hogy haladjunk előre.

2017. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én az nemek egyenlőségi elvében hiszek inkább. Szerintem egy háztartásban ha még nincs gyerek, a férfi mellett a nő is dolgozhatna, ugyanis így ketten többet keresnének, mint ha mondjuk a nő egész nap otthon ülne, mosna, főzne, takarítana, miközben a srácnak van csak egyedül jövedelme, ami lehet arra elég, hogy a rezsit kifizessék többi csekkel együtt, és akkor hol van a kaja, pia stb... Az már más, ha gyerek is van a családban, hiszen a babáról gondoskodnia kell az anyának. Ám ha a gyerek elér egy kort, amikor mondjuk óvodába lehet iratni, a nő folytathatná a munkát mellette, és a srác is dolgozna. Így mindketten jobban járnának szerintem... Ne feledjük, régebben az a felfogás volt, miszerint csak a férfinak szabad dolgoznia, felsőbbrendűnek tartottál magukat a nőknél - persze voltak kivételes helyzetek, Mária Terézia, Katalin cárnő, Erzsébet stb - kevés joguk volt a hölgyeknek, úgy tekintettek rájuk mint holmi eszközökre csak. De jöttek utána a nemek esélyegyenlőségi jogait hirdető csoportok, szervezetek, szavazati jog stb, de ez már történelem. Lényeg, hogy ha úgy akarjuk nézni hogyan járnánk jobban, akkor azt mondom, mindkét fél dolgozzon, így könnyebben lehetne megélni. 25/F
2017. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%
Ilyenkor kiderül, hogy valóban miket akarnak a férfiak, és tök rossz, hogy ezek szerint akikkel nem ez van, azzal csak beérik.
2017. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
kedves 16os én az 5 ös szöveget írtam nekem tök mindegy hogy milyen a lényeg hogy mindkét fél önmaga lehessen nekem az is jó ha a nő vezérigazgató valahol és én vagyok ellentétes szerepben csak számomra a valóban fontos a munka megosztás nem pedig az hogy ki mit csinál ha érzelmileg annyira támogat mint amenyire én őt nekem az is ok de nem érdekel bármilyen jó ha jól ézik magukat benne a felek
2017. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek!

Ne általánosítsunk már.

Nem a férfi keresetétől függ, hogy megveri-e az asszonyt, a putriban például valamelyik mély szegény férfi is úgy üt, hogy a rendőröknek már úgy mennek ki oda, mintha haza mennének.


Persze, előfordulhat, amit írtok, rátok kiabálhatja, hogy ti nem kerestek pénzt, de a családon belüli erőszak nem ettől függ. Aki olyan, az akkor is megver, ha háromszor annyit keresel, mint ő.


Egyébként meg sok ilyen van, pl. Vajna.


21/L

2017. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem jelenleg a ferjem tart el. De, mosok főzök takaritok, fát pakolok ha kell.Kertet művelek, füvet nyírok...

A férjem azt mondta neki igy könyebb, mert kb 0 dolga van itthon.

De nemhogy dolgozni zavarna el, ha csak ugy meresztenem itthon a seggem, hanem ugy küldene el, hogy vissza sem kellene jönnöm munka után.


Szóval van különbség "eltartott" és "eltartott" között

2017. ápr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%

Van már egy vadászgörényem, nagyon kis aranyos, jó arc. Ő aranyos, boldog amikor haza érek, szeret játszani, szoktunk fogócskázni, jól megvagyunk. Köszönöm, de nekem elég egy háziállat.

30/f

2017. ápr. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!