Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezek milyen külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek milyen külső adottságok? Nem túl előnyös vagy elfogadható?

Figyelt kérdés
Magasságom 190 cm. A testsúlyom 78-85 kg között váltakozik, attól függően mennyit eszek, illetve milyen gyakran edzem. Ha épp nagyon elfoglalt vagyok, kimaradnak edzések, étkezések, akkor könnyen lefogyok az alsó határ környékére. De összességében tudok izmot szedni magamra, a vállam meglehetősen széles, a karom is izmos, lábam sem pálcika, a hasam lapos, de nem kockás. A hajam világosbarna és meglehetősen dús. A szemem szintén barna. Semmi extra. Próbálok divatosan öltözködni, de nem átesni a ló túlsó oldalára. Nagyon szeretem a könnyű sportcipőket, valamint a viszonylag szűk szabású, ún. slim fit farmernadrágokat. Ezek mellett egyszerű pólókat hordok, többnyire fekete bőrkabáttal. (Jó, az öltözködés már nem adottság, csak gondoltam leírom, hogy teljes legyen a kép).
2017. ápr. 1. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Így leírva semmi gond vele.

De arc nélküli fotótól nem lett volna semmi problémád....

2017. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Ez alapján nem lehet megmondani egyszerűen. Rengeteg olyan pasi van akire ezek mind igazak, de valami eszméletlenül gáz, szűz lúzer, akihez még bottal sem nyúlnának a csajok. Meg persze van olyan is, akik igazi szívtiprók ilyen paraméterekkel.

Ne várd, hogy bárki meg tudja mondani, így számadatok alapján, hogy jó pasi vagy, vagy nem. A kisugárzáson múlik, a jóképűségen és a stíluson.

2017. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kettesnek teljesen igaza van.

L

2017. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem oké.
2017. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!